Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Mało? Prawie osiem giga na kilkuminutowy materiał w 720p to nie jest mało. I z tego co widzę, transfer jest na sztywno ucięty poniżej jednego mega.
 
Mam już, z nóg nie zwala, ale jest całkiem całkiem. Wrzucam powoli, za niedługo będzie link do folderu gdzie się będzie pokazywać. Nie polecam wszystkim, bo mogą się zawieść po ściągnięciu takiego giganta.
 
Tak to wygląda. Nie zalecam. Osoby poszukujące graficznych wzruszeń muszą poczekać na coś z pc.

I co jest złego w tej grafice?
Złego? Jeśli rozpatrywać to w kategoriach dobra i zła, to powiedziałbym, że stosunek objętości do jakości. 7.8 giga na pięciominutowy fragment wideo w 720p, to zdecydowanie zło jest.
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Meh, nadal czekam na Novigrad. Jedyny gameplay który KONIECZNIE trzeba oglądać w nieskompresowanej wersji.
 
Taa... już wiem, że najpierw, zamiast do Dijkstry, to połażę sobie po mieście. I przy każdej kolejnej okazji też. :)
 
Mam nadzieje, że ten quest nie sprawi, że zbyt szybko odnajdziemy Ciri, bo wyszłoby, że REDzi pokazali nam rozwiązanie jak na talerzu. Ciekawe też czy będzie można rozwiązywać pewne questy w całkiem inny sposób, np. bez kontaktowania się z Dijkstrą. To, że ma być dużo wyborów moralnych to jedno, ale trzeba mieć różne możliwości, żeby nie było zbyt liniowo.
 
Piszę z telefonu, więc nie znajdę teraz żadnego linka, ale kojarzy mi się coś takiego, że jeden z dziennikarzy lub Redów mówił o dużym twiście fabularnym z powodu którego Geralt nie powędrował publicznie wyżej :).
 
Ja z kolei mam nadzieje, że nie będziemy szukać Ciri przez całą grę
jak Triss w W2
ciekawi mnie czy REDzi w ramach poznawania historii o Ciri zrobią flashbacki, w których będziemy mogli oglądać losy drużyny Geralta i losów Ciri. Bo znane z W2 sekwencje kierowania postaciami innymi niż Geralt na pewno się pojawią i podejrzewam, że skoro w sesjach Motion Capture brała udział jakaś pani szermierz (szermierka?), to pewnie przy okazji śledztwa wejdziemy parę razy w skórę Zirael, żeby zobaczyć przeszłe wydarzenia z jej perspektywy.
 
Ja z kolei mam nadzieje, że nie będziemy szukać Ciri przez całą grę
jak Triss w W2
ciekawi mnie czy REDzi w ramach poznawania historii o Ciri zrobią flashbacki, w których będziemy mogli oglądać losy drużyny Geralta i losów Ciri. Bo znane z W2 sekwencje kierowania postaciami innymi niż Geralt na pewno się pojawią i podejrzewam, że skoro w sesjach Motion Capture brała udział jakaś pani szermierz (szermierka?), to pewnie przy okazji śledztwa wejdziemy parę razy w skórę Zirael, żeby zobaczyć przeszłe wydarzenia z jej perspektywy.

Myślę, że przez cale 50 godzin gł wątku nie, ale przez jakieś 30-40 pewnie tak.

Co do "wchodzenie" w skórę Ciri - jest to bardzo prawdopodobne, jeżeli nie w skórę, to wybierzemy się z nią w podróż - tam gdzie jest już bardzo zimno;)
 

Guest 3669645

Guest
30-40 godzin z 50 głównych? Toż to cała gra prawie. Na E3 ujawniono poniekąd kiedy ją odnajdziemy. Nie będzie to spoilerem (i zaskoczeniem) jeśli powiem, że nastąpi to dość szybko. Trzymanie takiej postaci w cieniu przez pół gry to straszne marnotrawstwo.
 
Last edited by a moderator:
Po pierwsze, głównym celem w Wiedźminie 3 będzie zapobiegnięcie przed światowym kataklizmem, przed spustoszeniem Wiedźminlandu przez Dziki Gon, jak sama nazwa wskazuje. Cirilla będzie zapewne bardzo ważnym elementem, który w tym Geraltowi pomoże.
 

Guest 3669645

Guest
Fabuły jest na 100h, więc pewnie mocno się zaskoczymy przy jej odkrywaniu. Z pewnością się okaże, że Gon, przepowiednia Itliny itp. itd. to będzie mały pikuś w porównaniu z tym, co REDzi przygotowali na główne danie gdzieś tam w drugiej połowie gry.

Mam ogromną nadzieję, że pierwsze spotkanie Geralta z Yen / Ciri zostanie wyreżyserowane należycie. To znaczy, nie tak jak to było w W1 (czyli w stylu "O, Geralt, to Ty jednak żyjesz. Chodź, napijemy się piwa"). Błagam REDzi, weźcie tchnijcie w to jakoś więcej emocji :p Jak Ciri chociaż nie przytuli Geralta, to strzelę poważnego focha.
 
Przy 100h fabuły wiele ludzi nie dałoby rady wytrwać. Będzie te około 50, a reszta to po prostu zadania poboczne. Wiadomo, że zbieracze i inni ludzie łasi na acziwmenty spędzą parę razy tyle.
 
Fabuły jest na 100h, więc pewnie mocno się zaskoczymy przy jej odkrywaniu. Z pewnością się okaże, że Gon, przepowiednia Itliny itp. itd. to będzie mały pikuś w porównaniu z tym, co REDzi przygotowali na główne danie gdzieś tam w drugiej połowie gry.

Mam ogromną nadzieję, że pierwsze spotkanie Geralta z Yen / Ciri zostanie wyreżyserowane należycie. To znaczy, nie tak jak to było w W1 (czyli w stylu "O, Geralt, to Ty jednak żyjesz. Chodź, napijemy się piwa"). Błagam REDzi, weźcie tchnijcie w to jakoś więcej emocji :p Jak Ciri chociaż nie przytuli Geralta, to strzelę poważnego focha.

;) nie .. tak być nie może ale może być mniej-więcej tak, jak w książce :D
Gon próbuje dogonić Ciri. A tu wiedźmin i czarownica odprawiają swoje hokus pokus ;)
Już po strachu. Ciri stoi "pomiędzy" nimi. Żadne nie chce do niej podejść, czekają.
Co robi Ciri?
Mdleje ;)
Yennefer wie, że to na niby ale podbiega. A Geralt nasz naiwny (ale czy na pewno) wiedźmin także podbiega :)
Tak by to na pewno wyglądało w W1 prawda :)

A tak na serio to scena spotkania na pewno będzie nam się podobała.
Jestem przekonany, że z W3 wyszła by wspaniała książka (może nie jedna)


----------------
Przy 100h fabuły wiele ludzi nie dałoby rady wytrwać. Będzie te około 50, a reszta to po prostu zadania poboczne. Wiadomo, że zbieracze i inni ludzie łasi na acziwmenty spędzą parę razy tyle.
Na acziwmenty łasy nie jestem :) ale szperać lubię i gdy mam możliwość połazić i przeszukać jakieś ruiny, jaskinie, chatynki...
Kurcze właśnie to lubię :) w dobrych RPG-ach i nie chodzi o jakieś skrzynie czy skarby (w sumie o to też) ale o takie ...ciekawe znajdźki (nie jak w AC), coś na kształt "złotych pantalonów" w BG. Chodzi o możliwość "dobrej i owocnej" eksploracji, z ciekawą fabułą, dobrze napisanymi postaciami i wartką akcją (która jednak gdy trzba potrafi zwolnić) :)

Na 100% Redzi nam to zaoferują. Dziękuję :D
 
Last edited:
Top Bottom