Wiedźmin 3: postacie

+
Liczę, że wspomną o postaciach z poprzednich gier, które się fizycznie nie pojawią w retrospekcjach( chociażby coś o Saskii, jeśli się podążyło "Iorwethem")
 
Liczę, że wspomną o postaciach z poprzednich gier, które się fizycznie nie pojawią w retrospekcjach( chociażby coś o Saskii, jeśli się podążyło "Iorwethem")

Skoro już raz dostaliśmy wiadomość od Talara w W2, to myślę że wiadomośc od Roche-a w W3 nie jest niczym niespodziewanym.
 
@Koreon
Myślę, że nie będzie takich powtórek w końcu co taki Roche może przekazać Geraltowi ? Że mu się Redański herb oderwał od ubrania ? :p

Ja bym chętnie Visennę zobaczył, w książce jest w miarę dokładnie opisana, a że to już zakończenie przygód Geralta to mógłby ją spotkać w jakimś lesie czy coś. :D
 
Z tego, co pamiętam, w którymś wywiadzie była mowa o tym, że można będzie spotkać Roche'a i Iorwetha. Pewnie w zależności od tego, którą ścieżką szliśmy w dwójce. Ale za Chiny ludowe nie chce mi się teraz szukać tego wywiadu.
 
Też, kojarzę ten wywiad, ale mam nadzieję, że nie będzie tak jak w dwójce. Z Zygfrydem możemy porozmawiać osobiście a o Yeavinnie zamienić tylko słówko z Iorvethem.
 
Roche i Iorveth przeżyli W2 niezależnie od naszych decyzji i powinni odegrać znaczącą rolę w W3. Co do wywiadów, to już w GI Marcin Blacha wspomina o nich w kontekście W3
 
Skoro już raz dostaliśmy wiadomość od Talara w W2, to myślę że wiadomośc od Roche-a w W3 nie jest niczym niespodziewanym.
Już kiedyś potwierdzono, że Roche i Iorweth pojawią się w grze obaj, niezależnie od ścieżki w W2 (choć mam nadzieję, wpłynie ona na ich indywidualną sytuację). Być może nawet wystąpią w którymś momencie ramię w ramię?
 
Iorweth teoretycznie mogł(ale nie musiał) zginąć w ścieżce Roche'a. Przy oblężeniu Vergen móżna mu pomóc(co jest opcjonalne). Istnieje szansa, że wyszedłby cało z opresji, ale pewnie z jakimś uszczerbkiem na zdrowiu. Dla mnie jest "Determinant". Z Rochem też na dobrą sprawę nie wiemy co się działo. Wiemy chyba tylko, że wypłynął z ludźmi na te obrady, ale nie uświadczamy go w 3cim akcie?
 
Z Rochem też na dobrą sprawę nie wiemy co się działo. Wiemy chyba tylko, że wypłynął z ludźmi na te obrady, ale nie uświadczamy go w 3cim akcie?
Można go podejrzeć poprzez megaskop w misji z Cyntią. Został wysłany z jakąś misją przez Natalisa na południe, zapewne w kontekście inwazji Nilfgaardu.
 
I pozwolić byśmy ich polubili i na końcu niezależnie od naszych decyzji ich ubić, to tak bardzo w stylu ASa. Aż się zdziwiłem, że Jaskra utrzymał przy życiu.
 
No wiesz,
jeśli sam główny bohater na końcu ginie
to po co trzymać przy życiu pozostałych skoro i tak o nich więcej nie usłyszymy.
@P ATROL
Na twoją prośbę wziąłem w spoiler. :p
 
Last edited:
Retrospekcja drużyny by sie przydała. Żeby chociaż zobaczyć jak Redzi widzieli poległych bohaterów swoimi oczami :D Najbardziej wygląd Regisa mnie interesuje.
 
Trudno ubić kogoś, kto na starość spisze "Pół wieku poezji" i tym samym naruszyć kontinuum czasoprzestrzenne :harhar:
 
Może nie będzie takiego masowego pomoru postaci. W końcu to nie:

 

Attachments

  • wiesiek3 logo2.jpg
    wiesiek3 logo2.jpg
    16.3 KB · Views: 38
Top Bottom