Gamescom 2014

+
Tak jak się spodziewałem,tragedia. Jakość beznadziejna, szumy odgłosy z gamescomu, nie dało się tego oglądać. Mam nadzieje że to zostanie szybko z uploadowane bo to była katastrofa i wątpie żeby REDzi w taki sposób chcieli "reklamować" swoją gre
 
....
Bullet time? Bełt time?
....
Serio?

Przecież takie coś już było w Wiedźminie 2 przy rzucaniu sztyletów, czy bomb.

A odnośnie samej rozgrywki - bardzo fajnie uderza z niej klimat, który potęguje muzyka.

Aż chciało by się rzec...

 
Czyli mamy całą linie fabularną jednego questa. Zdobyć głowę gryfa dla Dijkstry >>>>> Otrzymanie informacji o tym, że Johny może coś wiedzieć >>>> Zdobycie głosu dla Johna >>>>Odwiedziny babci, która daje nam sztylet>>>Pójście do wioski gdzie dowiemy się o wilkołaku>>>zabicie wilkołaka>>>Prawdopodobny powrót i zdobycie informacji o Ciri od panienek z lasu. Koniec.
 
Dobrze, że pokazali coś nowego, świetnie wygląda te bagno, a tam mówili o jakimś potworze ważniejszym, może coś w stylu w1, gdzie się oddawało trofea ;d a walka wygląda super, wydaje mi sie, ze lepiej niz w 2
 
Czyli mamy całą linie fabularną jednego questa. Zdobyć głowę gryfa dla Dijkstry >>>>> Otrzymanie informacji o tym, że Johny może coś wiedzieć >>>> Zdobycie głosu dla Johna >>>>Odwiedziny babci, która daje nam sztylet>>>Pójście do wioski gdzie dowiemy się o wilkołaku>>>zabicie wilkołaka>>>Prawdopodobny powrót i zdobycie informacji o Ciri od panienek z lasu. Koniec.
Szkoda, że tak wazny quest jest pokazywany a nie jakis zupełnie odbiegajacy od głownej historii :(
 
Top Bottom