Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

+
Core i5 3350p, 8gb ram Sapphire HD7870 GHz Edition 2gb/256bit ma szanse na wysokie detale w 1080p z małymi kompromisami typu wyłączone physyx, wygładzanie krawędzi rzędu x2-4 a nie x16? Kto mi powróży :p ?
 
Nie wydaje mi się. Redzi w wywiadach mówią, że nie wiadomo czy na gtx 770 pójdzie na wysokich ustawieniach.
 
''- Czy karta za 1000 zł pociągnie grę na ustawieniach wysokich?
- Prawdopodobnie tak, ale lepiej się wstrzymać''
Było coś tego typu. Skoro osoba udzielająca wywiadu ma wątpliwości co do tego czy karta za 1000 zł (gtx 770/ r9 280x) da sobie radę z wysokimi ustawieniami, to co by powiedział o HD7870?
 
@neferx to tylko jedno zdanie z którego nic nie wynika. RED mógł byc po prostu niezorientowany w cenach kart graficznych, albo nie wiedziec jeszcze jakie wymagania będzie miec W3. Także tego, spokoju troszkę. Widły będziemy ostrzyc jak oficjalnie wymagania będą podane.
 
No jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby hd7870 2gb nie wystarczył do wysokich detali. Przecież to dobra karta za 800zł...
 
Core i5 3350p, 8gb ram Sapphire HD7870 GHz Edition 2gb/256bit ma szanse na wysokie detale w 1080p z małymi kompromisami typu wyłączone physyx, wygładzanie krawędzi rzędu x2-4 a nie x16? Kto mi powróży :p ?

według tego wywiadu do wysokich co najmniej potrzebna będzie gtx 770 albo r9 280x/7970ghz, ale tak jak mówią tu inni nie wiadomo ile to ma pokrycia w rzeczywistości
Z physx nie wiadomo czy wyłączysz, skoro to ma być jedyny silnik fizyczny to nie można go wyłączyć do końca...
A to że dałeś za nią 800 zł nie znaczy że będzie ci działać wszystko na wysokich...
tu jest ten wywiad:
http://gamezilla.komputerswiat.pl/zapowiedzi/2014/8/gc-2014-wiedzmin-3-pokazuje-coraz-wiecej
 
Last edited:
''- Czy karta za 1000 zł pociągnie grę na ustawieniach wysokich?
- Prawdopodobnie tak, ale lepiej się wstrzymać''
Było coś tego typu. Skoro osoba udzielająca wywiadu ma wątpliwości co do tego czy karta za 1000 zł (gtx 770/ r9 280x) da sobie radę z wysokimi ustawieniami, to co by powiedział o HD7870?
A może chodziło po prostu o to by gracze niepotrzebnie nie wydawali kasy póki optymalizacja nie została zakończona? Może tańsza karta starczy?
 
Tego nie wiadomo. Wszystko przez dziennikarzy, którzy nie potrafią sprecyzować pytania. Osoba, z którą prowadził wywiad mogła się po prostu nie orientować ile jaka karta kosztuje. Wystarczyło zapytać czy pójdzie na R9 280x/ GTX 770 i nie byłoby problemu. No, ale zawsze jest do czego się przyczepić jeśli chodzi o wymagania. :p
 
W sumie prawda jest taka że na nasze szczęście (lub nieszczęście) akurat teraz trwa zastój graficzny. bo nie ma już rewolucji jakie jeszcze 10 lat temu mieliśmy że co 2 lata komp był przestarzały. Więc myślę że kompy ze średniej półki dadzą radę z detalami nawet na wysokich, oczywiście bez bajerów itd. ale zresztą teraz zależy kto co rozumie przez wysokie. Bo dla jednych ultra to wszystkie suwaki w prawo (ale w rozdzielczości 1600:900) a dla innych to samo ale w maksymalnej oferowanej rozdzielczości przez grę nawet jeśli trzeba będzie grać na 3 monitorach i minimalnie w 60 klatkach na sekundę.
 
W sumie prawda jest taka że na nasze szczęście (lub nieszczęście) akurat teraz trwa zastój graficzny. bo nie ma już rewolucji jakie jeszcze 10 lat temu mieliśmy że co 2 lata komp był przestarzały. Więc myślę że kompy ze średniej półki dadzą radę z detalami nawet na wysokich, oczywiście bez bajerów itd. ale zresztą teraz zależy kto co rozumie przez wysokie. Bo dla jednych ultra to wszystkie suwaki w prawo (ale w rozdzielczości 1600:900) a dla innych to samo ale w maksymalnej oferowanej rozdzielczości przez grę nawet jeśli trzeba będzie grać na 3 monitorach i minimalnie w 60 klatkach na sekundę.
Nie zagramy ziom :p Za słabe mamy pcty.
 
"Megawydajny zestaw do filmów 3D i HD" - dokładnie. Niestety, ale ta karta sporo za słaba. Jak chcesz ewentualną pomoc w doborze zestawu możesz pisać na PW ;)
EDIT: Kupa bzdur w tym ogłoszeniu. Dobra rada - nigdy nie kupuj takiego sprzętu w allegro.
 
Ja tam ostatnio składałem kompa klientowi i mówił ze wcześniej mu wciskali gtx460 starego i mówili że pójdzie mu wszystko ona wysokich... więc wszędzie chcą ludzi oszukać, albo jakiemuś niezaznajomionemu w technikaliach opchnąć sprzęt zalegający w magazynach
 
Ja tam ostatnio składałem kompa klientowi i mówił ze wcześniej mu wciskali gtx460 starego i mówili że pójdzie mu wszystko ona wysokich... więc wszędzie chcą ludzi oszukać, albo jakiemuś niezaznajomionemu w technikaliach opchnąć sprzęt zalegający w magazynach

Napisałem do tych naciągaczy z Allegro

"Ależ bzdury wypisujecie w tej aukcji z "super wydajnym komputerem"
Obok wydajnego komputera to gówno nawet nie leżało...
Masarka, szukanie idiotów..."
 
Last edited:
Napisałem do tych naciągaczy z Allegro

"Ależ bzdury wypisujecie w tej aukcji z "super wydajnym komputerem"
Obok wydajnego komputera to gówno nawet nie leżało...
Masarka, szukanie idiotów..."
Tak to już jest, od zawsze ludzie korzystają na naiwności i braku wiedzy ludzi, a najsmutniejsze to, że juz 40 ludzi kupiło ten MEGA WYDAJNY komputer, a potem jak przyjdzie co do czego to będą pluć sobie w twarz ze dali się tak naciągnąć, za tą cenę to już lepiej konsole ps4 kupić niż taki szajs
tak samo jak @gregmastergruda w temacie z grafiką uważa ze od podstaw złoży kompa za 2500 który uciągnie wiedźmina 3 na wszystko full jak on to powiedział,
 
Last edited:
Top Bottom