Wiedźmin 3: Dziki Gon

+

Guest 3669645

Guest
Z gameplay'ami pewnie dadzą sobie spokój na jakiś czas. I mi już wystarczy na parę miesięcy, dość się naoglądałem :p Chętnie za to obejrzę kolejne trailery.
 
Ja bym wolał jakiś trailer, najlepiej taki z Shuttenbachem, albo coś jak "Jak zabić Wiedźmina", tylko dla odmiany mogliby pokazać np. działanie banku w Novigradzie, te wszystkie gnomy, które tam pracują, albo mogliby załatwić kolejną sesję w "Playboy-u" dla odmiany z jakąś kobietą-gnomem na przykład.
 
A ja arty i modele gnomów.
Pytanie w sumie jest do wszystkich w tym głównie Szanownych Zwolenników Gnomów

Tak z ciekawosci i troszkę z lenistwa.

Czy zalożyłeś, albo czy ktoś inny założył nowy temat na anglojęzycznym forum - WE WANT GNOMES ?

Od razu z dodaną ankietą:

Czy chcesz by w grze pojawiły się gnomy (w tym między innymi Percival Schuttenbach)
- Zdecydowanie TAK (ewentualnie TAK)
- NIE
- Nie mam zdania.


Czy jakoś tak?
 
Tak, zakładanie takiego wątku na ang forum jest niezbyt mądre. Oni nawet nie wiedzą czy gnomy wpasowują się lore.
 
Ja za "gejmpleje" też bym chyba na razie podziękował, widzieliśmy już całkiem nie mało, wiemy czego się spodziewać, nie ma co sobie psuć późniejszych wrażeń z gry. Szczerze to najchętniej zobaczyłbym teraz nowy trailer, najchętniej taki filmowy, w wykonaniu Platige Image, jak "Killing monsters". Nic tak nie zachęca do czekania na grę, jak porządny trailer :)

I powiem wam jeszcze jedną rzecz: bijcie i lżyjcie, ale brak gnomów w grze kompletnie mnie nie rusza. Jeśli ich nie będzie, nie uronię ni jednej łzy
:troll:
 
Tak, zakładanie takiego wątku na ang forum jest niezbyt mądre. Oni nawet nie wiedzą czy gnomy wpasowują się lore.

:( hmmm... no tak.
Dzięki @RustineTylko, czy nie było by warto założyć "nowy" wątek. Tym razem tylko i wyłącznie na rzecz i ku "ochronie" oraz wsparciu Gnomów z wyjaśnieniem oczywiście, że Gnomy różnią się od innych stworów-ras, oraz, że spełniały bardzo ważna rolę - były między innymi najlepszymi metalurgami. Były ważnymi postaciami w Bankowości. Oraz był przecież Percival Schuttenbach.
A także, że ich brak (nawet w malutkim procencie) może w "straszliwy" sposób zachwiać podstawami lore.... cóż o "latających" syrenkach lepiej nie wspominać (to Redzi mogą jeszcze jakoś .... wytłumaczyć - fabularnie)
 
Last edited:
z wyjaśnieniem oczywiście, że Gnomy różnią się od innych stworów-ras, oraz, że spełniały bardzo ważna rolę - były między innymi najlepszymi metalurgami.
Tam nie siedzą idioci odseparowani od świata, jak już mówiłem:
Tam są ludzie z całego świata, w wielu państwach saga została już przetłumaczona dawno temu. Dlaczego wysnuwasz takie wnioski?
A oni ciągle tam ze sobą rozmawiają i dużo wzajemnie wyjaśniają. Jeśli nie czują potrzeby na istnienie gnomów, to nie warto ich zmuszać. Faktem jest, że gdyby nie Percival, to nikt by tej rasy tak nie żałował, bo przecież w Novigradzie siedzieli wyłącznie w bankach, a kuli w Mahakamie.
 
No dobrze, tylko dlaczego w takim razie nie wrzucić 20-50 postaci Gnomów do gry, nawet bez specjalnie wielkiej roli fabularnej. Tylko jaki taki smaczek, ukłon w stronę fanów i AS i jego twórczości+ pozostawienie furtki na przyszłość.

Z innej beczki.

Ja z chęcią bym w końcu (poza gnomami) jakiś "sensowny" dziennik deweloperski zobaczył.
W ostatnim gameplay-u mieliśmy małą próbkę. Była np. pogadanka o znakach ich różnorodności i sposobie zastosowania. Fajnie było by zobaczyć coś konkretniejszego na temat "alchemia", "ekwipunek", "konik-Płotka", "rozwój postaci", "świat-jego różnorodność", "świat-skalowanie"... coś takiego. Ale jeśli dostalibyśmy tylko kilka koncept artów, albo jakiś nowy trailer - to i tak byłbym zadowolony.
 
Oraz był przecież Percival Schuttenbach.
Ano właśnie. Zważywszy, że 1. odwiedzamy Novigrad, 2. PS jest wspominany w W2 (rozmowa w Vergen), 3. reklamy jego sklepu pojawiają się w W1 - naprawdę wymyka się mojemu pojmowaniu, jak można go pominąć w W3 ???



A co do materiałów: gameplayem jestem w sumie nasycony, kolejnych mi nie trzeba. Może dopiero za jakiś czas, ten sam, ale z polskimi głosami. Natomiast radośnie oczekuję kolejnych dzienników, tym razem konkretnych. Ekwipunek, walka, alchemia, crafting - et caetera.
 
Równie dobrze gnomy mogą być w grze tylko po prostu trzymają je jako niespodziankę nawet jeśli gdzieś w wywiadach mówią że nie ;) Po premierze każdy odpali grę, a tu nagle wyskoczy Percival z kolegami.
 
Równie dobrze gnomy mogą być w grze tylko po prostu trzymają je jako niespodziankę nawet jeśli gdzieś w wywiadach mówią że nie ;) Po premierze każdy odpali grę, a tu nagle wyskoczy Percival z kolegami.

Nie wiem, nie wiem... może. Ale jeśli nie, a nasze prośby mogły by ewentualnie jakoś wpłynąć na twórców...
Ewentualnie wprowadzenie drobnych "kosmetycznych" zmian w wyglądzie+ jedna dwie dodatkowe animacje smarkania i wycierania nosa oraz delikatna przeróbka 2-10 stron linii dialogowej typu z "dobry krasnolud" na "dobry gnom" itp. to chyba nie praca ponad siły i możliwości Redów.... zajmujących się głównie "doszlifowywaniem gry"....
Mam przynajmniej taką nadzieję.
 
Osobiście jakoś nie chce mi się wierzyć żeby kilka miesięcy przed premierą twórcy dokładali całą nową rasę (a co za tym idzie: nowe modele postaci, nowi aktorzy, znalezienie im jakiegoś miejsca i celu w świecie gry i wiele innych) tylko dlatego że ludzie płakali na forum. Jeśli nie było dla nich miejsca/sensu w pierwotnym scenariuszu to nie wrzucą ich tylko żeby sobie byli np. podpierając ściany i nie oferując żadnych konkretnych interakcji. Może się mylę, ale po prostu uważam to za mało prawdopodobne.
 
Mam nadzieję, że z tą ankietą to ktoś sobie żartuje. Równie dobrze można zrobić ankietę czy chcesz żeby W3 był świetną grą.
 
Top Bottom