Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Dobra, my tu gadu-gadu, a od gamescomu mieliśmy być zalewani falą nowości dot. Wiedźmina 3, gameplayami i innymi cosiami...

Była mowa tylko ogólnie o materiałach chyba, no to są co tydzień cosplayowe poradniki, pewnie najwięcej się będzie działo tuż przed samą premierą. To co wypuścili kilka dni przed premierą dwójki było bardzo fajne. Zwłaszcza rozmowa wprowadzająca graczy do świata z Shilardem.
 
Była mowa tylko ogólnie o materiałach chyba, no to są co tydzień cosplayowe poradniki, pewnie najwięcej się będzie działo tuż przed samą premierą. To co wypuścili kilka dni przed premierą dwójki było bardzo fajne. Zwłaszcza rozmowa wprowadzająca graczy do świata z Shilardem.

Odnośnie materiałów to co miesiąc mają być potwory i bohaterowie :) Do lutego będzie ich 6 albo 7.
Dev diary i gameplay'i miało być mnóstwo, póki co znów cisza :(
 
Odnośnie materiałów to co miesiąc mają być potwory i bohaterowie :) Do lutego będzie ich 6 albo 7.
Dev diary i gameplay'i miało być mnóstwo, póki co znów cisza :(
Takie Dev diary w których byłoby omówionych i pokazanych szczegółowo wiele rzeczy byłyby fajne, ale pewnie trochę jeszcze na nie poczekamy. Wygląd potworów będzie mnie interesował dopiero w grze gdy będę miał niespodzianki. Zbyt wielu bohaterów też nie chcę zobaczyć, już mi pewien gość z Novigradzkiej karczmy którego się nie spodziewałem wystarczy, resztę wolę poznać w grze. Mi taka sytuacja pasuje :p
 
Coś czuję, że dopiero w okolicach pażdziernika, devy ukazywać się będą regularnie. No - może pod koniec września już. Ale to tylko takie moje skromne wishful thinking. Jak będzie - czas pokaże.
 
Dev diary i gameplay'i miało być mnóstwo, póki co znów cisza

Jeszcze przeszło pięć miesięcy do premiery, więc spokojnie, mają czas.
Najciekawsze jest to, jak prezentują się materiały z aktualnego buildu.
Bo wiecie, szlifowanie szlifowaniem, ale wszystko co pokażą od teraz będzie w zasadzie reprezentatywne dla finalnego produktu.
Wersje beta bowiem mają to do siebie, (a W3 na tym etapie to beta jak nic) że w 95% są identyczne z grą, która trafia do sprzedaży.
Tak więc trzymajta się, kupoburze nadchodzą.
 
Według mnie moment w którym dostaniemy oficjalne wymagania sprzętowe to będzie chwila w której będziemy mogli powiedzieć że optymalizacja jest zakończona i grafika się już nie zmieni w wersji PC, wątpie żeby beta czy nie beta miały większe znaczenie.
 
Jeszcze przeszło pięć miesięcy do premiery, więc spokojnie, mają czas.
Najciekawsze jest to, jak prezentują się materiały z aktualnego buildu.
Bo wiecie, szlifowanie szlifowaniem, ale wszystko co pokażą od teraz będzie w zasadzie reprezentatywne dla finalnego produktu.
Wersje beta bowiem mają to do siebie, (a W3 na tym etapie to beta jak nic) że w 95% są identyczne z grą, która trafia do sprzedaży.
Tak więc trzymajta się, kupoburze nadchodzą.
Żeby tylko jakość była cuś w podobie tego z VGX. Obraz pola i wiatraka to nadal w moich oczach jeden z lepszych growych krajobrazów, dlatego bardzo bym chciał doświadczyć tego grając. Te fruwające liście to me gusta :D
 
Dzisiaj, albo najpóźniej jutro, liczba fanów na profilu Wiedźmińskim przekroczy 400k. Myślę, że z tej okazji CDPR powinno wzucić na stronkę jakiegoś nowego screena, lub artworka.
 
Taki news, ale tyczący sie na 100% Battle Areny :) Chociaż uważam ze to wyróżnienie ogromne tak czy siak:
Właśnie trwa coroczna konferencja Appla i prezentowany jest nowy Iphone 6 i 6 Plus.
Chwalili się kto robi gry na nowy sprzęt:
View attachment 5964
 

Attachments

  • Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    90.9 KB · Views: 31
Last edited:
[video=youtube;bPG--rK9FZQ]https://www.youtube.com/watch?v=bPG--rK9FZQ[/video]


Tą melodyjkę sobie nuci, gdy przyprowadził Geralta do Anny - tej, która skontaktowała go z "Ladies of the woods".

Wydaje mi się, ze nasz goodling od samego początku dorobil się tu na forum imienia Jasko wlasnie, nie wiem, kto pierwszy go tak nazwal, ale bardzo trafnie :) Poza tym Johnny - Jasko, no i jest jeszcze Jasko Pawlak z trylogii Sami swoi Checinskiego: "Jasko, boj się Boga, wreszcie jesteś!" :)

Tak w ogole, to wyliczanke dzieci, które mija Geralt po wyjściu z chaty staruszki, te o biednym piesku, przetlumaczylam tak, żeby dalo się ja zasnucic do melodii 'Na Wojtusia z popielnika".
 
Tak w ogole, to wyliczanke dzieci, które mija Geralt po wyjściu z chaty staruszki, te o biednym piesku, przetlumaczylam tak, żeby dalo się ja zasnucic do melodii 'Na Wojtusia z popielnika".
To teraz wszystko będzie w tej melodii? Przecież już Wojtuś tak śpiewa.
 
Top Bottom