Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Co jak co ale grafika zaliczyła progress, i to powiedziałbym że spory, oczywiście jeżeli screenshoty nie sa podrasowane. Teraz nic tylko czekać na gameplay ze Skellige oh tak :p

Adventus przecież jest fur, jak można tego nie widzieć?
 
Last edited:
Troszkę plastikowe te screeny czy mi się zdaje? :blink: Tak czy siak, fajnie że coś nowego się pojawiło :)
 
Ja tam żadnego progresu względem screenów z e3 nie widzę. Wydaję mi sie, że niektóre wyglądają nawet gorzej. Wstrzymam się z ostateczną opinią, dopuki nie zobacze ich w większej rozdzielczości
 
Raczej za dużo w nich głębi ostrości i dziwnego blura, przez co gryf wygląda trochę jak własna forma astralna.
Ciekawi mnie, czy trzy zimowe obrazki są ze Skellige. Bo jeśli nie, a prawdopodobnie nie, to oznaczałoby, że zdecydowanie będą pory roku.

ed
Na facebooku napisali że są ze Skellige.

a przynajmniej to drugie zdjęcie, reszta pewnie też. Łatwo rozpoznać po zbroi tego typa że akcja jest na Skellige
Zaskakujące. Zupełnie inna roślinność. A co ten żołnierz ma wspólnego ze Skellige?
 
Last edited:
Na facebooku napisali że są ze Skellige.

a przynajmniej to drugie zdjęcie, reszta pewnie też. Łatwo rozpoznać po zbroi tego typa że akcja jest na Skellige :p
 
Tak samo plastikowe jak i poprzednie materiały. Kolorystyka... Wiadomo :p

Tak się zastanawiam czy ten taki charakterystyczny płot z takimi drewnianymi belkami ułożonymi w kształt drzwi będzie na całym świecie czymś powszechnym. Bo na bagnach coś takiego, w gameplay'u z gryfem też, a teraz na screenie. Trochę mi tu wieje małą różnorodnością.
 
Są gdzieś w większej rozdziałce? Albo czy będą? Bo na lapku 768p są wielkości połowy ekranu. Za ładne, żeby były tak małe. Kurtka bardzo fajna, screen z pejzażem miodzio, góry wyglądają niemal fotorealistycznie, gryf piękne futro ma. Zdecydowanie mi się podobają. I śnieg jest biały, a nie niebieski.
@Qyzu' za kolorowy śnieg masz?
 
oswietlenie tutaj wyglada swietnie


Oświetlenie zależy w głównej mierze od pory dnia i pogody, więc raz będzie takie, kiedy indziej siakie, w zasadzie co rusz inne. Tutaj na wszystkich screenach mamy bodaj jedną porę plus dużo słońca.
W pełni ocenić pracę tego elementu będzie można dopiero, gdy zobaczymy w akcji cykl dobowy i dynamiczną pogodę.
 
Fajnie że pokazali wilki bez tego całego fur. Bez tego też wyglądają świetnie. Wydaje mi się, że twarz Geralta wreszcie jest poprawiona (aczkolwiek poprzedniej z profilu też nic nie brakowało). Bardzo chciałbym zobaczyć go od frontu.

Te płaszczowe zbroje będą chyba moimi ulubionymi w grze ^^
 
Tu się będzie coś ciekawego działo, pewno. :)

View attachment 6327

Co do nowego stroju. Nowe wdzianko Geralta naprawdę jest fajne. Wygląda naprawdę świetnie
 

Attachments

  • 1888910_10152454261089331_2656185670162441577_o.jpg
    1888910_10152454261089331_2656185670162441577_o.jpg
    95.7 KB · Views: 27
Fajnie że pokazali wilki bez tego całego fur. Bez tego też wyglądają świetnie. Wydaje mi się, że twarz Geralta wreszcie jest poprawiona (aczkolwiek poprzedniej z profilu też nic nie brakowało). Bardzo chciałbym zobaczyć go od frontu.

Te płaszczowe zbroje będą chyba moimi ulubionymi w grze ^^

Przecież na wilkach jest fur. Zauważylibyście to gdyby gra była w ruchu.
 
Przecież na wilkach jest fur. Zauważylibyście to gdyby gra była w ruchu.
Ja to nawet tu widzę. To nie wygląda płasko, to wygląda naprawdę jak futro, wilk wygląda jak dopiero co sfotografowany.
 
Last edited:
Oświetlenie zależy w głównej mierze od pory dnia i pogody, więc raz będzie takie, kiedy indziej siakie, w zasadzie co rusz inne. Tutaj na wszystkich screenach mamy bodaj jedną porę plus dużo słońca.
W pełni ocenić pracę tego elementu będzie można dopiero, gdy zobaczymy w akcji cykl dobowy i dynamiczną pogodę.

oswietlenie tutaj wyglada swietnie
 
Top Bottom