Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Na początku w tej czaszce też tak szalały te światełka? Czy coś się od piątku zmeniło?

E: Może jestem jakiś nieogarnięty, ale mam trudności porównaniem ruchomych elementów na screenie.

E2: Poprawione ;)
 
Last edited:
To 4 sekundowy filmik, poza tym nie zmienia się na nim zbyt dużo. I nie pisz 2 postów pod sobą tylko użyj opcji "edytuj", bo to lepiej wygląda i niebiescy (morderacja) się nie złoszczą.
 

Attachments

  • evilface1.jpg
    evilface1.jpg
    59.5 KB · Views: 46
Tak swoją drogą to jestem ciekaw czy dziewczyna z tego trailera (killing monsters) pojawi się w grze ;)

Wchodząc na forum myślałam o tym samym, ubiegłeś mnie :) Dziewczyna musi byc w grze, koniecznie, historia w krótkim Killing Monsters jest zbyt fajna, za bardzo w wiedzminskim stylu, by ja ot tak porzucic.

Ps.Twoje Here's Johnny jest przefajne. Jak to widze, to zawsze musze dopowiedziec - And he's not in Kansas anymore!
 
Czyli teraz przerzucamy się na cell-shading? Gdy po raz pierwszy zobaczyliśmy wiedźmy, to wszyscy piali z zachwytu nad klimatem. Ależ Wam się to szybko zmienia. :happy:
 

Guest 3669645

Guest
Przeca są okej. Jeno mówię, że w formie rysunku lepiej się jakby prezentują. Powodują gęsią skórkę, te w grze nie robią takiego samego wrażenia. Nie wiem czemu.

No ale tak chyba zawsze jest, że na concept-artach wszystko wygląda genialnie, a w grze niekoniecznie. Jak się przerabia to wszystko na modele 3D, wstawia do gry z własnym, zmiennym oświetleniem to mimo mega dokładności grafików postać / obiekt zawsze będzie wyglądał inaczej na swój sposób.
 
Last edited by a moderator:
Jak się przerabia to wszystko na modele 3D, wstawia do gry z własnym, zmiennym oświetleniem to mimo mega dokładności grafików postać / obiekt zawsze będzie wyglądał inaczej na swój sposób.
Dlatego śmieszyły mnie propozycje na twarz Yen w postaci artworków i rysunków. Tego się nie da przenieść.
 
"Ależ Wam się to szybko zmienia"
Towarzyszu Rustine, wam chodzi o konkretną osobę, czy wszystkich forumowiczów?
Edit. W takim razie źle Cię zrozumialem. Nie zauważyłem wpisu Kuboniusza.
 
Last edited:
Top Bottom