Poznań Game Arena 2014 i CD Projekt

+
Wyobraź sobie że nie mówie już o samym Wiedźminie 3 tylko o ogóle gier. Grałes kiedyś na PS4, miałeś szanse? Bo ja tak, raz u kuzyna. Potem oglądałem Lets Playe itd z X1. Graficznie porównałem...

CHOCIAŻ, moge się mylic bo dopiero wstałem. NIE BIJ.

Już pomijając fakt, że na myśl o porównywaniu faktycznej gry z let's playem chce mi się śmiać, to PS4 jest bardziej wydajne od XBOX ONE. To jest fakt.
Dlatego pytam - skąd takie rewelacje bierzesz.
 
@szincza

Jak tam chcesz, o gustach sie nie dyskutuje, ale nie będę się kłócił ;).

BTW. Ktoś wie, co to jest... ?:
*** nie zamieszczamy tego rodzaju linków na forum
zi3lona


Znalazłem podczas przeglądania trailerów z W3 na Youtube...
 
Last edited by a moderator:
Ja mam ps4 i naprawdę w zależności od gier graficznie ps4 wymiata ;) dlatego się cieszę , że w wieśka zagram na konsoli na dodatek grafika ma być tak jak na wysokich ustawieniach pc tak więc zajebiście;) aha witam panów widz , że dalej czekacie na gemplej Polski obyśmy się doczekali
 
Ja mam ps4 i naprawdę w zależności od gier graficznie ps4 wymiata ;) dlatego się cieszę , że w wieśka zagram na konsoli na dodatek grafika ma być tak jak na wysokich ustawieniach pc tak więc zajebiście;) aha witam panów widz , że dalej czekacie na gemplej Polski obyśmy się doczekali

Ja tam zagram na PC z moim Padem , postaram się chociaż na Wysokich, na Ultra nie da rady ;-;.
 
Waszmość panowie ,ale ten czas zapier...kurde można powiedzieć,że jeszcze tylko 4 miesiące i będziemy pykać tak sobie myślę nad tym gemplejem i szukam jakiejś aktorki , która by mi pasowała do postaci Baba jagi i szukam i szukam i chyba nie wyobrażam sobie jakiejś znanej Polskiej aktorki pasującej do którejś z wiedźm a wy macie jakieś sugestie , typy?
 
A czy walka, podobnie jak w tym udostępnionym fragmencie, miała miejsce w nocy w trakcie pełni?

Jeśli tak, to wszystko wydaje się być ok. W takich okolicznościach, wedle zapowiedzi, wilkołak ma być niemal nie do pokonania. Wcześniej dopalenie takie ewidentnie wyłączono, więc jeśli jednak jest to trza się cieszyć a nie pomstować.
Przy okazji ciekawe, jak będzie wyglądał ,,ekran umierania''......... :)
 
OK. Spox, tylko skąd wiesz, że to akurat był utwór z prologu ?
Pan Przybyłowicz mówił ze 3 razy, że to utwór z prologu. On puszczał, te utwory z jakiegoś programu i tam pokazywał płynne przejścia pomiędzy muzyką z eksploracji i walki liczone za pomocą taktów. Taka ciekawostka, dany utwór dostosowuje się do ilości przeciwników oraz stopnia trudności walki. Np. podczas walki z bandytami w gameplayu, gdy został tylko jeden przeciwnik, to automatycznie wyłączył się wokal.
 
Last edited:
@szincza

Jak tam chcesz, o gustach sie nie dyskutuje, ale nie będę się kłócił ;).

BTW. Ktoś wie, co to jest... ?:

***

Znalazłem podczas przeglądania trailerów z W3 na Youtube...
To jest ,,coś'', co wrzuca ,,ktoś'', żeby mu podac swój numer telefonu.
Nie wrzucaj dziadostwa ludzi, którzy szukają frajerów.
 
Last edited by a moderator:
Waszmość panowie ,ale ten czas zapier...kurde można powiedzieć,że jeszcze tylko 4 miesiące i będziemy pykać tak sobie myślę nad tym gemplejem i szukam jakiejś aktorki , która by mi pasowała do postaci Baba jagi i szukam i szukam i chyba nie wyobrażam sobie jakiejś znanej Polskiej aktorki pasującej do którejś z wiedźm a wy macie jakieś sugestie , typy?


Właśnie utarło się że pod dubbingowane postacie szuka się jakiś znanych aktórów / aktorki, a to właśnie źle bo nie zawsze się nadają, często głosy zwykłych ludzi są dużo wybitniejsze choć niby nie trenowane aktorsko. Przykre ale tak jest, np. w ostatnich filmach marvela dubbing jest daremny. Dubbing w grach sie trzyma dosyć dobrze co nie znaczy że nie może być lepiej.
 
To jest ,,coś'', co wrzuca ,,ktoś'', żeby mu podac swój numer telefonu.
Nie wrzucaj dziadostwa ludzi, którzy szukają frajerów.
Jak by to moja mama powiedziała takich co wrzucają takie za przeproszeniem gówna to powinni wrzucać do specjalnego więzienia , gdzie tylko tacy siedzą i nie dawać im grać przez 3 miesiące i karmić suchym chlebem i wodą hehe;)
 
Taka ciekawostka, dany utwór dostosowuje się do ilości przeciwników oraz stopnia trudności walki. Np. podczas wali z bandytami w gameplayu, gdy został tylko jeden przeciwnik, to automatycznie wyłączył się wokal.
Wokal się powinno w ogóle dać wyłaczyć, albo nie, zminimalizować :)
 
Jak by to moja mama powiedziała takich co wrzucają takie za przeproszeniem gówna to powinni wrzucać do specjalnego więzienia , gdzie tylko tacy siedzą i nie dawać im grać przez 3 miesiące i karmić suchym chlebem i wodą hehe;)
Twoja mama jest bardzo czuła wobec oszustów finansowych.
 
Jak by to moja mama powiedziała takich co wrzucają takie za przeproszeniem gówna to powinni wrzucać do specjalnego więzienia , gdzie tylko tacy siedzą i nie dawać im grać przez 3 miesiące i karmić suchym chlebem i wodą hehe;)

Ciekawe co by Twoja mama zrobiła z gwałcicielami, mordercami etc:)
 
Top Bottom