Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Za trzy miesiące zaczną się dla mnie dwa miesiące czekania na dlc. Po takim okresie wypatrywania, co tam jest za zamglonym horyzontem, nie wypada rzucać się na niepełną grę, jak głodny pies na miskę chrupków. Redzi na pewno chcą, by wszyscy mogli docenić w pełni ich wysiłek. A i niewątpliwie sama gra po pierwszych tygodniach testowego rozruchu będzie sprawniej działała.
 
Ja nie mam w sumie na czym odpalić wieśka, więc pewnie do 2016 będę głaskał pudełko i czytał instrukcje. Nie mogę też wchodzić na forum, bo pewnie będą spoilery. :comeatmebro: Takie życie...
 

Guest 3669645

Guest
Oj tam, po prostu @raison d'etre chciał poczuć się jak RED, sam sobie przełożył premierę W3 :p

Nie mogę też wchodzić na forum, bo pewnie będą spoilery. :comeatmebro: Takie życie...
Z nami to jeszcze pół biedy, ale pomyśl o naszych biednych moderatorach, którzy będą musieli non stop patrolować forum i czytać wszystkie ewentualne spoilery przed ich kasowaniem... :p
 
Last edited by a moderator:
Oj tam, po prostu @raison d'etre chciał poczuć się jak RED, sam sobie przełożył premierę W3 :p


Z nami to jeszcze pół biedy, ale pomyśl o naszych biednych moderatorach, którzy będą musieli non stop patrolować forum i czytać wszystkie ewentualne spoilery przed ich kasowaniem... :p

@HuntMocy jest zi3lony w moderowaniu, więc jako uczeń pewnie sam będzie pełnił wartę w ramach praktyk :p Albo REDzi dla spokoju zablokują forum na miesiąc :D
 
@HuntMocy jest zi3lony w moderowaniu, więc jako uczeń pewnie sam będzie pełnił wartę w ramach praktyk :p Albo REDzi dla spokoju zablokują forum na miesiąc :D

W sensie spokoju od dochodzącego pod niebiosa wycia, iż "mi nie poszło". I "dlaczego mi nie poszło?!?!". Oraz nieśmiertelnego "kto robił optymalizację tej gry!!?!?!".
W naszym gronie jest zapewnie niejedna osoba, która przeżyła noc premiery W2 z wypiekami na twarzy z wrażenia ;)
Ach, co to był za fun!

:rly?:
 
Naprawdę wielka posucha obecnie panuje na forum, zbyt duża, ciekawe czy na zimę/wiosnę? CDPR zaprosi AJ albo MD83 na wizytę do studia.
Jeden dwa nowe shoty i życie by wstąpiło w forum.
 
Top Bottom