Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Polecam studia, najlepiej takie które wymagają tworzenia masy projektów. W ogóle nie odczuwam posuchy... Ba! Opóźnienie premiery wyszło mi na rękę, bo nie wiem jak zdałbym ten semestr gdyby W3 wyszedł przed sesją... :whistle:
 
W głosowaniu na najbardziej oczekiwaną grę roku 2015 na TGA wiadomo, że wygra Batman ;). Dopóki profil fejsbukowy Wiedźmina nie będzie miał tyle polubień co główny konkurent (a przynajmniej podobny rząd wielkości), to nie ma co liczyć na równą rywalizację... Ale mimo iż różnica w like'ach jest ogromna, to W3 i tak nieźle się trzyma^^.
 
Jakoś mi na wygranej w TGA nie zależy Nietoperek w końcu u siebie siedzi to niech wygra, niech się fani pocieszą.
Taka susza w sam raz aby odświeżyć sagę.
 
Wiedźmin skoczył o 2% :).
Idealny moment, żeby jeszcze przyłożyć jakimś materiałem i zmniejszyć jeszcze różnicę ! :)
 
A ja czekam z tym do lutego, do premiery W3 właśnie (bodaj trzy lata sagi nie ruszałem). Wtedy też zamierzam wziąć się za dwie wcześniejsze odsłony growej trylogii.
Jak już celebrować zwieńczenie cyklu to w pełni.
 
Jakoś mi na wygranej w TGA nie zależy Nietoperek w końcu u siebie siedzi to niech wygra, niech się fani pocieszą.
Taka susza w sam raz aby odświeżyć sagę.

Mnie też. Redzi nie zrobili zbyt wiele żeby wygrać, nietoperek wystawił 5 minutowy gameplay który przypomniał i nahajpował gre. Redzi od wielu miesięcy nic nam nie dali, wręcz przygasili hype u wielu osób ostatnimi materiałami, poza tym mam wrażenie że się odizolowali od nas. Co jest dziwne bo czym bliżej premiery powinno byc chyba odwrotnie.
 
Nie takie nic, intro było nie tak dawno (miesiąc z czymś wstecz) przecież.
I nowy kawałek ze ścieżki dźwiękowej ostatnio, ale fakt.
Dobrze nie jest.
 
C"mon, nikt poważny nie układa planów reklamowo-marketingowych pod jakiś tam plebiscyt. I tak samo nikt poważny nie będzie zmieniał swoich planów na promowanie marki tylko dlatego, żeby powalczyć o kolejne wyróżnienie do kolekcji.

Budżet Wiedźmina 3 całościowo, czyli produkcja, marketing, obsługa prawna, etc przekracza 100 milionów złotych i na 100% cała strategia nahajpowania ludzi na grę została ustalona dawno temu i jak brutalnie by to nie brzmiało żadne marudy na forum tego nie zmienią. Bo nie jednostki z forum się liczą a miliony ludzi gotowych wydać ~60$ w dniu premiery.
 
Mnie też. Redzi nie zrobili zbyt wiele żeby wygrać, nietoperek wystawił 5 minutowy gameplay który przypomniał i nahajpował gre. Redzi od wielu miesięcy nic nam nie dali, wręcz przygasili hype u wielu osób ostatnimi materiałami, poza tym mam wrażenie że się odizolowali od nas. Co jest dziwne bo czym bliżej premiery powinno byc chyba odwrotnie.

A mówiłem, że będzie jeszcze jeden okres ciszy? Mówiłem! To teraz czekam na jakieś wielkie uderzenie pod koniec grudnia (18 grudnia będzie idealny... akurat na pierwsze dzieścia lat :D).
 
C"mon, nikt poważny nie układa planów reklamowo-marketingowych pod jakiś tam plebiscyt. I tak samo nikt poważny nie będzie zmieniał swoich planów na promowanie marki tylko dlatego, żeby powalczyć o kolejne wyróżnienie do kolekcji.

Budżet Wiedźmina 3 całościowo, czyli produkcja, marketing, obsługa prawna, etc przekracza 100 milionów złotych i na 100% cała strategia nahajpowania ludzi na grę została ustalona dawno temu i jak brutalnie by to nie brzmiało żadne marudy na forum tego nie zmienią. Bo nie jednostki z forum się liczą a miliony ludzi gotowych wydać ~60$ w dniu premiery.

Tutaj wszyscy mają świadomość, że kijem rzeki się nie zawróci. Nikt nie chce naginać kampanii reklamowej do własnych zachcianek. Pojedynczy post, który ożywi dyskusję, tak jak miało to miejsce w zeszłą niedzielę (dzięki @theta77) byłby przecież bardzo mile widziany. Nic więcej.
Niby mają wszystko poukładane, ale z drugiej strony, na chłopski rozum. Gdzie się najlepiej rozreklamować, jak nie na większych imprezach branżowych?
Ehhh... a pomyśleć, że gdyby nie obsuwa, nikt nie zawracałby sobie głowy posuchą :p.
 
Niby mają wszystko poukładane, ale z drugiej strony, na chłopski rozum. Gdzie się najlepiej rozreklamować, jak nie na większych imprezach branżowych?
Nikt nie powiedział, że nie będzie Wiedźmina na gali TGA. Poczekajmy jeszcze te kilka dni i będziemy mieli pewność. Może za tydzień będzie tutaj tyle tematów do przedyskutowania, że nie będzie wiadomo gdzie ręce włożyć, a może nie ;).
 
C"mon, nikt poważny nie układa planów reklamowo-marketingowych pod jakiś tam plebiscyt. I tak samo nikt poważny nie będzie zmieniał swoich planów na promowanie marki tylko dlatego, żeby powalczyć o kolejne wyróżnienie do kolekcji.

Na jakiś tam plebiscyt to jasne że nie, ale na imprezę która jak sama się określa ma stać się oscarami dla branży gier to już tak, w końcu udział największych i najważniejszych podmiotów z branży nie jest przypadkowy, więc i termin był znany od dawna dla każdego znaczącego się producenta, a wypuszczony ostatnio trailer batmana tylko to potwierdza, ale zgodzę się z drugą częścią, jęczenie kilku, kilkunastu czy też kilkudziesięciu osób na forum w ujęciu marketingowym jest całkowicie bez znaczenia, bo jak to w jednym z ostatnich wywiadów się jeden z redów wypowiedział ich celem na tym etapie jest zachęcanie i uświadamianie potencjalnie nowych graczy a nie "kanonistów" z forum.
 
Top Bottom