Wiedźmin 3 na gali The Game Awards 2014

+

Wiedźmin 3 na gali The Game Awards 2014

  • Nowy trailer

    Votes: 59 37.3%
  • Nowy gameplay

    Votes: 40 25.3%
  • Nic

    Votes: 14 8.9%
  • Stary 35min gameplay z mongolskim dubbingiem

    Votes: 39 24.7%
  • Inne

    Votes: 6 3.8%

  • Total voters
    158
Status
Not open for further replies.
A ja tam czekam, aż pokażą Mantikorę, bo pokażą nie? :D Aha i tez na pewno pokażą Borcha Trzy Kawki który sobie się zmieniał w kogo chciał xD, tylko kiedy? Jutro? :D

I kim jest zakapturzona, zamaskowana postać z SoD?
 
Last edited:

Attachments

  • oT9RZTn.jpg
    oT9RZTn.jpg
    38.6 KB · Views: 31
Ups, ja to teraz zauważyłem, idę założyć torbę na głowę.



Bo za dużo spamujecie no...
 
Wrzuć na luz Hunt bo nawet Szypek tak często nie wypominał spamu :D Ludzie są najhajpowani - więc daj im tą radość bo ostatnio była spoora posucha.
 
Obawy ;) 44 vs. 41 dla Batmana. Podejrzewam, że zaledwie jeden dobry screen, załatwiłby robotę.
A co ma screen do głosowania? Kto miał zagłosować to już zagłosował. :p Zresztą, czy to takie ważne? W tamtym roku W3 wygrywał większość plebiscytów na najbardziej wyczekiwaną grę w 2014 roku, a jak wiemy w tym roku trzeci Wiesiek nie wyjdzie.
 
Last edited:
Mam pytanie do pana Marcina bądź pana Michała bo parę miesięcy temu był news o tym , że mają się pojawić wyścigi konne , one rzeczywiście będą ? a jak tak to będę jakieś specjalne miejsca w grze by się ścigać?
 

Guest 3669645

Guest
Ciekawe czy Geoff opisze swoje wrażenia z oglądania nowego trailera W3 na twitterze, tak jak to zrobił rok tymu.
 
Zamieszczam tu tego hype train (jak na razie mam wszystko w .xcf, więc mogę coś pozmieniać), żebyście mogli ocenić stan prac (tło, efekty świetle i napis dodam później). Przypominam, że jeśli ktoś chce znaleźć się na obrazku powinien wysłać mi obrazek ze swoim avatarem w miarę przyzwoitej rozdzielczości na PW.. Chciałbym to skończyć przed TGA, więc proszę o niezwlekanie.

 
Sala bardzo przypomina tę z SOD i rozmowę z Płomieniem Tańczącym na Kurhanach Wrogów...tylko tutaj gratisowo jest drabina i inne bambetle.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom