[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Na Kreve, Melitele i ciepełko Ognia Wiecznego, brodę Lebiody i Veyopatisa wszetecznego. PRIESTY DZIAŁAJO


Unisono: Alleluja... Alleluuujaaa... Alleluujaa!
 
Jaką grupę? Chodzi o ten model? Tylko kapłani tak wyglądają, reszta zupełnie inaczej.

Wszyscy kapłani.
W W1 grałem dość dawno, ale o ile pamiętam po Wyzimie chodziło ich kilku. Pytałem, czy każdy z nich będzie się tak prezentował i czy w ogóle da się tu wprowadzić jakąś różnorodność, czy jeden model = jeden szablon tekstur.
 
Wszyscy kapłani.
W W1 grałem dość dawno, ale o ile pamiętam po Wyzimie chodziło ich kilku. Pytałem, czy każdy z nich będzie się tak prezentował i czy w ogóle da się tu wprowadzić jakąś różnorodność, czy jeden model = jeden szablon tekstur.
Nie mamy zamiaru tworzyć i zmieniać tekstur dla tysięcy postaci będących w grze. Model kapłanów używali oprócz nich druidzi, Hierofant, Zdenek i wielebny. Teraz każdy przedstawiciel tych grup wygląda inaczej.
 
Nie mamy zamiaru tworzyć i zmieniać tekstur dla tysięcy postaci będących w grze. Model kapłanów używali oprócz nich druidzi, Hierofant, Zdenek i wielebny. Teraz każdy przedstawiciel tych grup wygląda inaczej.

I pustelnik.
Spoko.
 
@szincza
Ba, nawet u druidów są aż trzy warianty (nie licząc hierofanta):


Tak więc trzy tekstury z oryginału rozmnożyły się do siedmiu (sic!): osobne mają Wielebny, kapłani wyzimscy, hierofant, trzy wersje dla druidów (obrazujące hierarchię) i Zdenek. Wydaje mi się, że to chyba wystarczająca liczba.

I fakt faktem, że osobiście odbieram uporanie się z tymi dziadami za jedne z naszych największych osiągnięć. Próbowaliśmy dodać te tekstury od kwietnia.
A czemu nie działały, pomińmy milczeniem :p
 
Last edited:
@szincza
Ba, nawet u druidów są aż trzy warianty (nie licząc hierofanta):

No właśnie mniej więcej tego "oczekiwałem" wobec kapłanów, że ich też będzie kilka wariantów.
Rozumiem natomiast, że to wymaga nakładu pracy i waszego wolnego czasu i że jesteście zadowoleni z efektów, które osiągnęliście na dziś dzień. I tak jest bardziej różnorodnie niż w oryginale, a to się chyba liczy najbardziej.

Aha, no i fajnie to wyszło. Screen cudny.
 
@szincza
Przekolorowanie tekstury i jej przypisanie może i trudne na obecnym poziomie naszych umiejętności nie jest, ale... tych kapłanów chodzi może trzech, czterech. A z każdą dodatkową teksturą zwiększa się waga modu.
 
@szincza
Przekolorowanie tekstury i jej przypisanie może i trudne na obecnym poziomie naszych umiejętności nie jest, ale... tych kapłanów chodzi może trzech, czterech. A z każdą dodatkową teksturą zwiększa się waga modu.

Kapłanów jest chyba trzech w całej grze i są tylko w Wyzimie, rzadko widzi się ich obok siebie.

Tak przypuszczałem, podejrzewam że w innym wypadku sprawa wyglądała by inaczej.
No to dziękuję za wyjaśnienie i, hekhem, skończcie tego moda już.

Ładnie proszę?
 
Top Bottom