[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Tak swoją drogą @Rustine widziałem, że na nexusie (W2) przybyło trochę plików od ciebie, czyli broda i trailerowa kurtka. Wykonanie pierwszorzędne, ale... To już było :p
I o ile sam zarost wydaje się lepszej jakości niż w już istniejącym modzie, to kurtka wygląda chyba identycznie.
 
Kurtkę trailerową Rustine wyciągnął z oryginalnych plików gry, te na Nexusie to jedynie retekstury innych kurteł.
 
Kurtkę trailerową Rustine wyciągnął z oryginalnych plików gry, te na Nexusie to jedynie retekstury innych kurteł.

Ale ta Rustinowa też podmienia tekstury początkowej kurtki, i tej ze smoczej łuski - której dotyczą też pozostałe mody.
I wciąż wyglądają identycznie.
 
A tak sobie pogrywam w W1 z Waszym modem i czegoś mi brakowało, ale nie wiedziałem, czego. :D
Dziś się pokapowałem: paska życia oponentów. Jeśli to zasługa moda to brawo, świetny pomysł. :unworthy:
 
Ale ta Rustinowa też podmienia tekstury początkowej kurtki, i tej ze smoczej łuski - której dotyczą też pozostałe mody.
I wciąż wyglądają identycznie.
Tamte nie podmieniają początkowej kurtki, a tylko smoczą łuskę.
Dodatkowo lepsza robota Redów niż wrzucenie kolczugi z zewnątrz. :)
Dziś się pokapowałem: paska życia oponentów. Jeśli to zasługa moda to brawo, świetny pomysł. :unworthy:
Jest dostępne do pobrania na Nexusie, w ER będą już na stałe wrzucone do gry.
 
Ale na cholerę one są potrzebne? Właśnie ich brak jest dobrym rozwiązaniem. Adamkowi czySzpilce nie wyświetla się malejąca aureola nad głową przeciwnika. ;)
Są bardzo potrzebne i obecne we wszystkich grach. Wiesz, czy możesz jeszcze się pokusić o kilka uderzeń i stwór padnie, a może jednak lepiej brać nogi za pas.

@szincza
Prawdę mówiąc nie miałem zamiaru tych modów upubliczniać, ale dostałem wiadomości z prośbą o udostępnienie tej kurtki oraz naprawienie tamtego drugiego moda na brodę, bo jest po prostu brzydka i brudna.
 
@szincza Kłaniam się pięknie za 1000 Redpointasa

Mnie brak pasków przeszkadzał tylko na początku i kiedy zginąłem 3 raz w starciu z bestią (potem załatwiłem ją Aardem), potem je pobrałem i było fajnie (Bardziej mi przeszkadzał brak słońca na "zegarze".
 
Top Bottom