Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Niektórzy to by chyba chcieli żeby noc w Wiedźminie wyglądała tak
Albo tak:

Poza tym to nie jest "czysty" screen a zdjęcie ekranu, przez co wydaje się, że jest jeszcze jaśniej.
 
Niektórzy to by chyba chcieli żeby noc w Wiedźminie wyglądała tak :p

Nie koloryzujmy, po prostu fajnie by było gdyby noc nie budziła pytań typu "to już noc czy jeszcze nie?".

---------- Zaktualizowano 21:42 ----------

Przyciemnicie sobie ekran albo założycie przeciwsłoneczne okulary ;)

Boje się, że Geraltowi się takie okulary mogą przydać w grze nocą.

Ale to zdjęcie TV więc pewnie noc jest trochę ciemniejsza niż na zdjęciu.
 
Pewnie, że wolałbym żeby noc była ciemniejsza o ton, czy może nawet dwa w stosunku do tego ekranu startowego. Ale czy jest o co kruszyć kopię? Jasność można sobie poprawić samemu, poza tym to - pewnie - jedna z łatwiejszych rzeczy do modowania i jak się komuś nie będzie podobać oficjalna jasność ciemność, to sobie zmieni :p.
 
Czyli już wiadomo, panie i panowie dziennikarze w Polsce nie zostali zostawieni o suchym pysku i bez dodatkowych wrażeń artystycznych, tylko afterek odbywa się dzisiaj, a nie jak to miało miejsce w UK zaraz po graniu.

Ciekawe tylko, czy tak było zaplanowane, czy też była jakaś gównoburza w polskiej #branży, że "brytole sobie pojedli i popili, a my nie - SKANDAL!"
:hmm:
 
Czyli już wiadomo, panie i panowie dziennikarze w Polsce nie zostali zostawieni o suchym pysku i bez dodatkowych wrażeń artystycznych, tylko afterek odbywa się dzisiaj, a nie jak to miało miejsce w UK zaraz po graniu.

A może po prostu u nas było tradycyjnie, i impreza nie trwała kila godzin ale dopiero dzisiaj się kończy, a zdjęcia wrzucają dopiero teraz bo wcześniej nie byli wstanie...
 
Wracając jeszcze do tego ekranu startowego. Grafikiem nie jestem, na obsłudze programów graficznych się nie znam, ale pobawiłem się obrazkiem i:
Tak wygląda obrazek:


Obrazek, to zdjęcie monitora, więc pewnie obrazek w formie screenu wyglądałby mniej więcej tak:


Ja to widziałbym tak:


A Wy tak:
 
Wracając jeszcze do tego ekranu startowego. Grafikiem nie jestem, na obsłudze programów graficznych się nie znam, ale pobawiłem się obrazkiem i:
Tak wygląda obrazek:


Obrazek, to zdjęcie monitora, więc pewnie obrazek w formie screenu wyglądałby mniej więcej tak:


Ja to widziałbym tak:


A Wy tak:
Grafikiem nie jestem, ale ja wielkiej różnicy w jasności na ekranie telewizora nie zauważam, za to wszystko poza tv znacznie ciemnieje :p
 
Jest dość ciemno? Jest. Jest klimatycznie? Bardzo. Widać odległe góry i piękne widoki? Owszem.

REDzi, nooo... :(

Bardzo prawdopodobne, że na zdjęciu obraz wygląda jaśniej, niż jest w rzeczywistości. Nie można teraz tego ocenić obiektywnie.
 
Top Bottom