Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Odnośnie lekkich narzekań dziennikarzy na grafikę i wyłączenie efektów na pokazie:



:stuart:
 
A kto niby narzekał?

tylko Sebastian z PurePC, ale nie nazwałbym tego narzekaniem. Napisał tylko że "czuł lekki nie dosyt" bo się spodziewał Crysisa 3 w otwartym świecie. Z tych zagranicznych wrażeń to wszyscy chyba jak na razie wychwalali grafike. Nawet ten typ z neogafa co na xbox one grał.
 
[..]Nawet ten typ z neogafa co na xbox one grał.

Nawet? Nie przesadzajmy, XO nie jest jakimś potworem, ale też nie jest "słabeuszem". Konsole na tym forum to tacy chłopcy doi bicia. Co złe to przez konsole. Sam będę grał na XO i cieszę się, że gra na tej platformie wygląda świetnie.
 
Ten PurePC to chyba stronka dla PC Master Race, więc nie przejmowałbym się zanadto. :p

Był raczej rozczarowany grafiką w kontekście tego na jakim sprzęcie W3 puszczano. Wątpię, by to był Quad z GTX'em 750Ti na pokładzie.
W takim wypadku rozpływałby się i nad grafiką i wspaniałą optymalizacją, a tymczasem o ten element pan redaktor się obawia.

Sprawdziłem konfigurację na jakiej grę uruchomiono , sprawdziłem ustawienia, mam wszystko spisane, jak minie NDA to ujawnię - na razie nie mogę. Zapowiada się jednak rzeź :)
Będę w stanie dokładnie określić co będzie potrzebne do 1920x1080 High z AA. Tylko tyle i aż tyle :) Reszta wniosków stanie się wówczas oczywista.

Zapytany czy GTX 970 na wiedźmina wystarczy odparł, że wystarczy, pytanie tylko do czego, oraz że...

O resztę poza grafą i wymaganiami nie trzeba się martwić, W3 to klasa.

Ma zastrzeżenia wyłącznie do strony technicznej, a to element na tyle ważny, że jeśli go skopać zniszczy najlepszą nawet grę uniemożliwiając zabawę. A że portal jest jak najbardziej rzetelny to ja się boję.
Żeby się nie okazało, że tak skoncentrowali się na konsolach, iż na PC optymalizacja leży i krzyczy coby ją dobić.
 
Ma zastrzeżenia wyłącznie do strony technicznej, a to element na tyle ważny, że jeśli go skopać zniszczy najlepszą nawet grę uniemożliwiając zabawę. A że portal jest jak najbardziej rzetelny to ja się boję.
Zobaczymy co napisze gdy embargo minie. Mam nadzieję, że nic poważnego to nie jest.
 
Z jednej strony trochę szkoda mi tego gościa z NeoGAF, bo to pewnie jakiś zajarany grą, drobny leszcz z jakiegoś bloga, czy vloga. Z drugiej strony CDPR nie powinien tego tak zostawić, ze względu na innych, którzy respektują embargo. CDPR musi dać sygnał, że poważnie traktuje ludzi, których zaprasza na takie wydarzenia i każe im coś podpisywać...
 
Z jednej strony trochę szkoda mi tego gościa z NeoGAF, bo to pewnie jakiś zajarany grą, drobny leszcz z jakiegoś bloga, czy vloga. Z drugiej strony CDPR nie powinien tego tak zostawić, ze względu na innych, którzy respektują embargo. CDPR musi dać sygnał, że poważnie traktuje ludzi, których zaprasza na takie wydarzenia i każe im coś podpisywać...

Ten pierwszy wpis to jeszcze nic, bo same ogólniki. Ale ten spoiler początku gry to już przesada lekka. Nie wiem co tacy ludzie mają w głowach, nie czytał tego co podpisywał czy co? Bo ja mam wrażenie że on w ogóle nie jest świadomy tego że łamie embargo.
 
Z jednej strony trochę szkoda mi tego gościa z NeoGAF, bo to pewnie jakiś zajarany grą, drobny leszcz z jakiegoś bloga, czy vloga.

Z tego co pisał wynika, że został zaproszony bo jest znajomym jednego z organizatorów.
 
Top Bottom