Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Już nie mogę się doczekać , kiedy odpalę wieśka na moim padzie ;) pogram w the order 1886 i czas jakoś zleci .A jak już wyjdzie wiedźmin to przez najbliższe 3,4 miesiące będę ową grę przechodził i żadna inna gra w mojej głowie nie będzie siedzieć już się nie mogę doczekać 26tego stycznia;)
A co z kobietami ?
 
Za Pada dziękuję, po prostu go nie ogarniam, chyba jestem za stary. Co do sterowania klawiaturą to nie wyobrażam sobie aby znowu był z tym problem. Pamiętam jak po premierze W2 musiałem czekać i obgryzać paznokcie bo ze 3 tyg. nie dało się przemapować wsadu na strzałki, dla mnie czyli dla kogoś kto jest leworęczny, i od prawie 20 lat gra na strzałkach to było jak spełnienie największego koszmaru.
 
Za Pada dziękuję, po prostu go nie ogarniam, chyba jestem za stary. Co do sterowania klawiaturą to nie wyobrażam sobie aby znowu był z tym problem. Pamiętam jak po premierze W2 musiałem czekać i obgryzać paznokcie bo ze 3 tyg. nie dało się przemapować wsadu na strzałki, dla mnie czyli dla kogoś kto jest leworęczny, i od prawie 20 lat gra na strzałkach to było jak spełnienie największego koszmaru.

Kiedyś cała Polska grała w Super Mario na padzie i nikomu nie było za trudno :p teraz po prostu gałki doszły i się nimi steruje i przyciski u góry pada, jak byś przeszedł tutorial W3 na padzie to myślę, że byś już nie miał takich problemów :p
 
Jeśli stabilność serwerów na których będą patche do W3 będzie taka jak tych do wiedźmińskiej moby to coś czuje, że tak naprawdę pogramy za 2 lata jakieś. :p
 
Żeby nie było Day One patcha :D Żeby nie było :p Może być day 2 patch ale tak że jak dostaniemy gre w dzień premiery to będziemy mogli pyknąć
 
Naxemar ty już tam wiesz zadbaj o detale , czyli zgaś oświetlenie , przygotuj popcorn ,podładuj pady i idź do kibla bo jak zaczniesz prolog to przez parę lub parę naście godzin to nie będziesz mógł się ruszyć z fotela hehe;) no to jeszcze trochę i mam nadzieje , że poznamy ciekawe informacje na temat wieśka alchemia czy bardziej opisany system walki , ważne też by nikt nie zdradził nic z prologu bo było by lepiej samemu wszystko zobaczyć i się mam nadzieje pozytywnie zaskoczyć
 
ważne też by nikt nie zdradził nic z prologu bo było by lepiej samemu wszystko zobaczyć i się mam nadzieje pozytywnie zaskoczyć
Aż tak dobrze nie będzie, ale Marcin zapewniał, że można spokojnie czytać relacje dziennikarzy po 26.01 i nie popsuje to odbioru gry.
Jak nie chcesz nic wiedzieć, to najlepiej wyjechać do maja na jakieś wakacje. ;)
 
Top Bottom