Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
kagannpwnz said:
Jak w nazwie tematu, czy będzie istniała taka możliwość? Osobiście rzygać mi sie chce jak widze kusze na plecach Geralta (o miecze pytam z czystej ciekawości, prezentują sie wybornie), tak wiem, dla wielu to pewnie jakiś mały szczególik, ale nie dla mnie. Nie jestem jakimś książkowym purystą, po prostu nie cierpie kusz, a jak jeszcze wisi komuś na plecach to aż mi ochota na granie odchodzi (idealny przyklad AC: Brotherhood).
A dlaczego by nie? W każdym erpegu można zdejmować, zakładać miecze, kusze, więc dlaczego w W3 miałyby być przytwierdzone na stałe? Pewnie będzie możliwe bieganie na golasa (czy jak tam Geralt wygląda bez jakiegokolwiek ubrania i zbroi), bo czemu by nie? :p


Wstyd i hańba pokazują ten sam gameplay nawet w niego nie grają
No, szkoda. :( Ale mogą przynajmniej skupić się na udzielaniu odpowiedzi. Spamować tam o pokazanie cyklu dobowego, Gwinta w jakimś materiale oraz danie możliwości przybliżania/oddalania kamery.
 
Już pisaliśmy o tym, że Vesemir wygląda jakby leczył stawy wódką z pieprzem przez cały czas od W1 do W3, ale skoro jest starszy niż Kaer Mohren (podobno) to czemu nie 800 lat?
 
Jak na razie to najbardziej sensowna wypowiedź na czacie jaką widziałem to ,,Ukraina bez Putina" :/

Dodatkowo jeszcze wszyscy tam piszą, że niby Geralt zginie, i już nie wiem w co mam wierzyć.:(
 
Jak na razie to najbardziej sensowna wypowiedź na czacie jaką widziałem to ,,Ukraina bez Putina" :/

Dodatkowo jeszcze wszyscy tam piszą, że niby Geralt zginie, i już nie wiem w co mam wierzyć.:(

Dla niektórych po 5 minutach gra może się skończyć :p zagryzie go pies dziki i Koniec Gry. Zgadza się Geralt zginie :) i to wieeeeele wiele razy
 
Mam tutaj informację dla osób posiadające ps4 i nie tylko :Będzie tak, że dopiero po kilku godzinach gry, na sam koniec prologu będzie jakby ankieta pod osłoną dialogów. To będzie taki decydujący moment, gdzie będziemy mogli sobie ustawić wybory z poprzednich części. O ile dobrze pamiętam z wywiadu, Mateusz Tomaszkiewicz powiedział nam, że zanim rozpoczniesz grę, będziesz miał pytanie czy chcesz aby ta scenka z wyborami się pojawiła czy nie. Pecetowcy chyba mogą wybrac po prostu nie jeżeli mają zapisy stanu gry wczytane.
 
Abstrahując od gameplaya, braku optymalizacji oraz innych elementów technicznych i mechanicznych: czy tylko mnie zirytował fragment z relacji Polygamii, z którego wynika, że...
... w retrospekcjach zobaczymy Yen w Kaer Morhen podczas treningu Ciri? Taka zmiana kanonu trochę boli...
 
Abstrahując od gameplaya, braku optymalizacji oraz innych elementów technicznych i mechanicznych: czy tylko mnie zirytował fragment z relacji Polygamii, z którego wynika, że...
... w retrospekcjach zobaczymy Yen w Kaer Morhen podczas treningu Ciri? Taka zmiana kanonu trochę boli...


To tylko sen, różne rzeczy w realu się śnią prawda?
 
Last edited:
Jesli Geralt zginie na koncu to w pompe moga mnie cmoknac z ta gra, zbyt wiele w zyciu przeciwnosci losu pokonal aby skonczyc tak kliszowo.
 
Pewnie ukrywa się razem z Percivalem :troll:

Mam normalnie myśli samobójcze, jak widzę te kretyńskie komentarze, w których pytają się, czy da się ,sami wiecie co, Ciri.
Wziąłbym, i wystrzelał.
 
Last edited:
Top Bottom