Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
całych 14-stu stron wątku nie przeczytałem, bom zarobiony projektując przyszłość ludzkości na innych planetach, ale pytanie to ja mam takie: Czy Was nie rozśmieszył wspaniały easter egg z najemnikiem Djenge Frett'em, bezpośrednim nawiązaniem do Jango Fett'a ze Świetlanych Potyczek? Ja ześmiałem się ze śmiechu jak pszczoła.

A co do reszty materiału i wszystkich, dosłownie wszystkich artykułów co już udało mi się przerobić to jestem wniebowzięty i nie boję się zaryzykować kupna gry na PS4 mojego brata :)
 
Dodam swoje trzy grosze do tej tony spa.... postów ;)
Co komentarz to inne odczucia z gry. Obejrzałem ten filmik składający się z fragmentów gameplaya i muszę powiedzieć, że gra zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie. Pozytywne oczywiście.:unworthy:
Nie mogę się doczekać. Grafika bardzo mi się podoba. Jest bardzo klimatyczna. Nie czepiam się szczegółów (muru czy podobnych bzdur), będę szczęśliwy jak gra mi ruszy na minimalnych i będzie grywalna. Także mur może być płaski i tak wygląda dobrze. Poprawione animacje biegu Geralta. Największy minus to Vesemir. Ten z Wiedźmina 1 jest o niebo lepszy. Liczę, że REDzi go jeszcze poprawią :)
 
Mam pytanie do tych, co to już widzieli najnowszy film z rozgrywki. Są w nim jakieś fabularne/gameplay'owe spoilery? To znaczy: czy jest w nim pokazane coś, czego wcześniej nie widzieliśmy? Nie chcę sobie za bardzo spoilerować, a jestem ciekaw dwóch rzeczy - jak wygląda nowy build i skąd te wszystkie hejty.
 
Wszystko jest nowe. Specjalnie ciężkich spojlerów co do fabuły to raczej nie ma. Z pewnością mniej niż w 35 minutowym.
Build wygląda dobrze. W miarę dobrze. Na tyle dobrze, na ile konsole pozwalają. Stąd.
 
Mały szocik z nowego interfejsu gry

:D
Chować dziewki, trzodę chlewną i drób - wiedźmin przylazł! :eek:
 
Ups, przepraszam, wrzuciłem złego screena z poważnym bugiem. Tutaj prawidłowa wersja:


Jak przeczytałem to, to zacząłem szukać tego buga i przez dobrą chwilę nie widziałem niczego dziwnego w tym skrinie. :laughing:

Dziękuję za tak wielką poprawę humoru, stwierdzam upgrade :laughing:
 
Dziękuję za tak wielką poprawę humoru, stwierdzam upgrade
Heh, dałem się @adwentusowi strollować, jak młody kot. "Poprawionego" jotpega łyknąłem, jak pelikan - stwierdziłem nawet, że nareszcie ktoś znalazł jakieś porządne ujęcie starego instruktora szermierki, który zwykle nie wychodzi na screenach. Cóż, widać teraz o ile stary Vesemir z pierwszego Wiedźmina jest lepszy od tego lumpa z Dzikiego Gonu. :D
 
Napisałem wyraźnie , że na serwer do pobrania , pobrać z yt prze program nie mogę bo wyskakuje info w programie , że musi być zalogowany na yt a ja jestem zalogowany program tego nie wykrywa
 
Chyba chodzi ci o tę wersję -> CLICK
Jeśli nie to przejrzyj ostatnie dwie strony tematu z linkami, może ktoś wrzucił coś jeszcze ;)
 
Top Bottom