WAŻNA INFORMACJA o nadchodzącym połączeniu kont RED/GOG

+
A co jeśli nie mam konta na gog.com, a tylko na Red i uruchomiłem połączenie kont?

 
Nie wiem do końca czy to dobra czy zła informacja, ale czas pokaże :p.
Jeszcze takie pytanko, czy będzie ewentualnie możliwość zmiany nicku, nawet jak komuś nick z forum zostanie? Na przykład w edycji profilu lub przez maila?
 
Ale o jeden łatwiej dbać, żeby się nic nie schrzaniło. Można mieć większy zespół IT, który szybciej zareaguje.
Bez złośliwości - ciekawi mnie, jak szybko ów zespół reagował będzie. :)
Trzeci dzień czekam na odpowiedź w sprawie zmiany nicka. Na pierwszego maila pani Natalia odpowiedziała bardzo szybko, ale zażądała potwierdzenia tożsamości. Jak wysłałem informację zawierającą datę urodzenia i rejestracji na gog-u, to nagle zaniemówiła.

I chciałem jeszcze pozdrowić panią Natalię z supportu gog.com, moją wybawicielkę
Jak załatwi sprawę pozytywnie, to również ja pozdrowię. Na dzień dzisiejszy stwierdzam, że support gog.com... chyba wymaga supportu, bo sobie nie radzi. Zdecydowanie wolę to kameralne (w porównaniu z gog-iem) forum, gdzie @Eri94 zjawia się natychmiast po wywołaniu, a pomoc techniczna udzielana jest wręcz w czasie rzeczywistym. To forum jest "user friendly ", a na gog-u jakoś tego nie czuję.
 
Trzeci dzień czekam na odpowiedź w sprawie zmiany nicka. Na pierwszego maila pani Natalia odpowiedziała bardzo szybko, ale zażądała potwierdzenia tożsamości. Jak wysłałem informację zawierającą datę urodzenia i rejestracji na gog-u, to nagle zaniemówiła.


Jak załatwi sprawę pozytywnie, to również ja pozdrowię. Na dzień dzisiejszy stwierdzam, że support gog.com... chyba wymaga supportu, bo sobie nie radzi. Zdecydowanie wolę to kameralne (w porównaniu z gog-iem) forum, gdzie @Eri94 zjawia się natychmiast po wywołaniu, a pomoc techniczna udzielana jest wręcz w czasie rzeczywistym. To forum jest "user friendly ", a na gog-u jakoś tego nie czuję.

Jestem w dokładnie takiej samej sytuacji.
Nie wiem dlaczego kontakt się urwał. Hostile'owi jakoś udało się załatwić problem.
Być może ktoś zainterweniował, i padło odgórne polecenie żeby zajmować się tym od 9 marca, skoro Marcin zdążył nas w tym temacie kilka razy upomnieć.
 
Marcin wyraźnie zaznaczył żeby z takimi prośbami wstrzymać się do 9 marca. Widocznie dopiero po chwili cały support dostał informację żeby na razie się tym nie zajmować, ci którzy zdążyli mieli farta.
 
Informacja dla wszystkich, którzy mają znaki specjalne (oraz spacje) w nickach. Konto, które zostanie utworzone na GOGu po 9 marca będzie mogło mieć takie znaki. Czyli Wasze nicki zostaną przeniesione bez zmian. Jeżeli macie konto na GOGu i email jest taki sam, jak tutaj, wtedy oczywiście username przeniesie się z GOGa. Mam nadzieję, że takie wyjaśnienie ma sens.
 
To świetna wiadomość. I teraz pytanie, czy być PATROLem, czy tradycyjnie P ATROLem. Hard desizjon.
 
Ha! W moim przypadku jest tak, że mam i tu i na GOGu taki sam nick, ale inne są maile. :p Czyli, w sumie, też się chyba nic nie zmieni oprócz maila, podawanego przy logowaniu
 
Ha! W moim przypadku jest tak, że mam i tu i na GOGu taki sam nick, ale inne są maile. :p Czyli, w sumie, też się chyba nic nie zmieni oprócz maila.
Jak różne e-maile to kont nie połączy tylko utworzy nowe. Także radzę zmienić e-maila albo tu, albo na GOGu by były takie same. Ja tak zrobiłem. :)
 
@Marcin Momot
Czyli jeśli mam na gogu inny mail i nazwę użytkownika, a chciałbym pozostać przy nicku forumowym, to mam po prostu zezwolić na połączenie i poczekać do tego dziewiątego, w wyniku czego na gogu utworzy się automatycznie nowe konto z danymi forumowymi i w ten sposób będę miał dwa konta na gogu do wyboru?
 
Top Bottom