[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Aktualizacja poprzez instalator odbywa się jak poprzednio? Mam na myśli usunięcie jednego folderu i instalację.
Mogłeś ściągnąć powyższy plik zamiast całego instalatora. Jeśli chcesz go użyć, to musisz odinstalować poprzednią wersję w "Programy i funkcje".
 
Ale po drodze było, z tego co widzę, kilka poprawek, a ja zainstalowałem z pierwszej wersji instalatora (albo drugiej). Także zdecyduję się na całość. :)
 
Musisz więc odinstalować poprawnie poprzez dodaj i usuń programy, dopiero zainstalować nową wersję. Inaczej nawet instalator nie będzie chciał się uruchomić.
 
Wybaczcie że pytam o takie rzeczy ale jestem trochę zabiegany (sesja itd) i nie śledziłem tematu na bieżąco. Wyszła już edycja rozszerzona powrotu? Zbroja przeniewiercy itd? Jeśli tak to skąd mogę pobrać?

Ehh chyba wystarczyło przejść na pierwszą stronę tematu ;)

---------- Zaktualizowano 11:29 ----------

Aha czy mod na ulepszenie tekstur współpracuje z Powrotem? Czy jest sens go instalować? Może Powrót już zapewnia poprawę roślinności itp? Jeśli jednak istnieje taki mod i współpracuje z Powrotem i zapewnia lepszą grafikę to gdzie takiego znajdę i czy mogę do zainstalować po zainstalowaniu Powrotu czy muszę przed?
 
Last edited:
Podobno wszystkie mody zadziałają z PBW. Ja zainstalowałem 5. 2 na textury, deszcz, FCR i Scabbard.
Kolejność dowolna, choć PBW dałbym na koniec.

Póki co działa. :p
 
@Rustine a jak mod na tekstury postaci ma się do Powrotu? Czy może modele z Powrotu są już w tej superaśnej jakości?
Nie zmieniliśmy wszystkich tekstur, dlatego proponuję instalację dwóch powyższych paczek. Osobiście z nich nie korzystam, nie mam takiej potrzeby.
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    244.5 KB · Views: 122
  • 2.jpg
    2.jpg
    250.1 KB · Views: 195
  • 3.jpg
    3.jpg
    238.5 KB · Views: 138
  • 4.jpg
    4.jpg
    184.4 KB · Views: 356
Dwa pierwsze to nie nasza wina, ostatnie naprawialiśmy kilka razy, ale przeoczyliśmy usunięcie tego elementu w ostatecznej wersji tekstury.
 
Żaden z tych błędów mnie jakoś nie poraził i nie wybił z gry, tym bardziej, że jak ma taki mały element przy elfiku mi coś popsuć skoro elfy przeszły istną redefinicję.
Skoro dwa pierwsze to nie Wasza wina w takim razie pierwsze musiałem nie dostrzec (albo coś się pokiełbasiło "bo tak"), a drugie to najzwyczajniej gra mnie długo oszczędzała z pokazaniem swoich pazurków. :p

Elfy, kurtki wiedźminów - coś cudownego, dzięki bardzo, robią chyba największe wrażenie na mnie. Nie mogę się napatrzeć też na rynsztunek Przeniewiercy, cudo. :p
 
@Mengaard
A jak oceniasz interfejs i ogólnie całokształt?

Interfejs jest świetny, zdaje się, że nic o nim nie pisałem od początku moda mimo śledzenia go jeszcze sprzed założenia tego tematu, bo mi w 100% pasuje. Gdyby W1 miało taki od początku to przyjąłbym jeszcze całując ręce. Menu jest świeże, miłe dla oka, a nowy theme robi robotę, pierwszy raz nie denerwuję się czekając 20 minut na reakcję przy kliknięciu "Wczytaj grę". Retekstury bardzo mi odpowiadają, zawsze jednak jakoś średnio pasuje mi Abigail. Jestem obecnie w EE Powortu w III akcie więc pewnie jeszcze trochę przede mną nowości. :) Co nie zmienia tego, że będę pewnie tu jedynie dopisywał pozytywy, bo z pierwszą wersją Powrotu przeszedłem też W1 zdaje się 2/3 razy i nie miałem zastrzeżeń, byłem pod wrażeniem. :)
 
sorry ale musze to powiedziec jeszcze raz. wasz mod jak był tak wciąż jes zabugowany, niedopracowany i niemiłosiernie frustrujący. jeśli już bierzecie się za zmiane jakiegoś elementu gry np. tekstury, interfejs, to wypadałoby wcześniej upewnić się i przetestować że nie spowoduje to błędów w grze.ale chyba wymagam za dużo jak już pisałem wielokrotnie a szkoda bo niektóre elementy moda np tekstury robią naprawdę bardzo pozytywne wrażenie.

Ufny w wasze zapewnienia o poprawieniu "wszystkiego" pełen optymizmu postanowiłem przetestować nowe tekstury i srogo się zawiodłem nawet na tym jednym elemencie. Ale do rzeczy. Po zainstalowaniu opcji "tylko retekstury, bez kompatibilności fcr" owe tekstury pojawiły się a jakże i wszystko byłoby ok gdyby nie pewien szkopuł. Wraz z nowymi teksturami pojawiły się w grze elementy z fcr (sic.!) Normalnie lol'em :facepalm: Dla pewności oświadczam że gra to czysta instalacja i nie mam ani nie miałem zainstalowanego fcr. Po czym to zauważyłem? - ano po tym jak nagle gerald zaczął widzieć w ciemnościach - jest to właśnie feature z fcr!

Po tej "przygodzie" boję się sprawdzać inne elementy moda. A chciałem tylko użyć waszych naprawdę fajnych retekstur, ale jak widzę nawet to jest niemożliwe bez bugów i błędów.

Przeglądam właśnie folder "Characters" - tu znajdują się wasze retekstury i próbuję zlokalizować plik odpowiedzialny za owego buga.
Może podpowiedzie które pliki odpowiadają tylko i wyłącznie za wygląd postaci, a które mają inne funkcje? Jak rozumiem .dds i .utc to modele, za co w takim razie odpowiadają pliki .mdb? - bo tu prawdobodobnie jest pies pogrzebany

HAHA tak jak myślałem, po wywaloeniu baz danych .mdb z każdej postaci wszystko hula jak trza - to jest zostały same retekstury
Wygląda na to że umieściliście w swoim modzie elementy z fcr - to jest pliki .mdb które służą w fcr za opisanie cech każdej z postaci takich jak pancerz itp.
LOL skisłem XD :facepalm
brawa dla "rustine" za "zajebiaszczy" instalator XD Któreg nie da się nawet rozpakować - swoją drogą zwykły rar z instrukcją co gdzie wkleić byłby lepszy

Sprostowanie: moja radość była przedwczesna. Problem nadal istnieje. Widocznie bug musi być zaszayty jeszcze w innych plikach. Może w tym - "appearance.2da"?

gratulacje za "betatesty" XD
 
Last edited:
Top Bottom