Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Stanęło na dziwnych i nieadekwatnych porównaniach do wycieczek zagranicznych. :p

Nie chcę tutaj robić daleko idącego offtopu, ale jeśli porównanie dwóch sytuacji, w których oferujący produkt nie może go dostarczyć nie z własnej winy jest dla Ciebie nie do połączenia, to trochę współczuję, zwłaszcza, ze w poprzednich postach powoływałeś się na logikę. A teraz jakby z premedytacją ją odrzucasz. ;) Dodam, że to nie jest nic osobistego w stosunku do Ciebie. Ot, taka uwaga.
 
Last edited:
Nie chcę tutaj robić daleko idącego offtopu, ale jeśli porównanie dwóch sytuacji, w których oferujący produkt nie może go dostarczyć nie z własnej winy jest dla Ciebie nie do połączenia, to trochę współczuję, zwłaszcza, ze w poprzednich postach powoływałeś się na logikę. A teraz jakby z premedytacją ją odrzucasz. ;) Dodam, że to nie jest nic osobistego w stosunku do Ciebie. Ot, taka uwaga.
Porównujesz dostarczenie produktu z usługą. I do tego nieprzewidziany wypadek do rzeczy łatwej do przewidzenia. W dodatku nikt nie wspomniał o obarczeniu Nvidii winą za przesunięcie premiery, a Ty z czymś takim wyskoczyłeś.
 
Porównujesz dostarczenie produktu z usługą. I do tego nieprzewidziany wypadek do rzeczy łatwej do przewidzenia. W dodatku nikt nie wspomniał o obarczeniu Nvidii winą za przesunięcie premiery, a Ty z czymś takim wyskoczyłeś.

Skoro przestraszyłeś się, że Nvidia może być przez CDP "wystawiona", to próbuję Cię uświadomić, że z powodu ewentualnego przesunięcia premiery nie miałaby żadnych kłopotów, ani prawnych ani moralnych, ani marketingowych, bo kwestia dostarczenia gry spada na GOG.
:hmm:

A poza tym nie martw się, gra nie przepadnie. Ręczę twarzą :)
 
Skoro przestraszyłeś się, że Nvidia może być przez CDP "wystawiona", to próbuję Cię uświadomić, że z powodu ewentualnego przesunięcia premiery nie miałaby żadnych kłopotów, ani prawnych ani moralnych, ani marketingowych, bo kwestia dostarczenia gry spada na GOG.
Ani się nie przestraszyłem, ani nie powiedziałem, że miałaby kłopoty prawne. Marketingowo jest to żenująca wpadka dla obu firm.
"Kupcie kartę, a już w maju zagracie w Wiedźmina 3 na naszym sprzęcie za darmo! Albo nie, jednak w październiku".
 
Nie, kolejnej obsuwy nie będzie. Jest potwierdzone, że przecież czeka na nas patch premierowy, więc nawet po oddaniu gry do tłoczni na pewno będą dalej nad tym patchem pracować :)
 
Nie napisali nigdzie, że zagrasz w maju, ale że promocja kończy się pod koniec maja.
Strachu tam co niemiara. Ojej.
Usilnie twierdzisz, że to nie miałoby żadnych skutków, a ja sądzę, że miałoby ogromne. Już teraz jest hejt na Wiedźmina i Nvidię z powodu downgrade'u i problemów z GTX 970-tkami. Nie na rękę im kolejna wtopa. A to byłaby wtopa.
 
Strachu tam co niemiara. Ojej.
Usilnie twierdzisz, że to nie miałoby żadnych skutków, a ja sądzę, że miałoby ogromne. Już teraz jest hejt na Wiedźmina i Nvidię z powodu downgrade'u i problemów z GTX 970-tkami. Nie na rękę im kolejna wtopa. A to byłaby wtopa.

Cóż, takie odniosłem wrażenie :) Co do hejtu - nie przejmowałbym się tym za bardzo. Że grafika to nie wszystko, wiele osób zrozumiało po premierze The Order.
 
W tej chwili to REDom pewnie jest już wszystko jedno. Nawet jeśli jest masa bugów to i tak pewnie uznają, że mocno to nie przeszkadza i wezmą się za łatanie. Taka obsuwa to kolejna masa pieniędzy do wydania, no i wspomniane wyżej problemy związane z umowami, marketingiem, straszeniem graczy itp. itd. Zresztą oni i tak wiedzą, że dodatkowe parę miesięcy czy miesiąc za wiele im nie pomoże.

Na razie wygląda an to, że gra jest "zjadliwa", bugi są, bo gdzie ich nie ma, ale nie przeszkadzają bardzo i nie wyskakują na każdym kroku. Także jest jak być powinno. Jedyne o co można by się martwić to problemy z optymalizacją, no ale gra jest już po testach... Wymagania ustalone, wszystko zatwierdzone. Powinno być mimo wszystko git. Dopóki sam nie zagram incydenty ze spadkami płynności itp. z hands-on puszczam mimo uszu.
 
Last edited:
Kilka ciekawszych rzeczy z zestawu pytań i odpowiedzi zebranych przez gry-online.pl
http://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=1147

"Czy będzie możliwa swobodna eksploracja Wyzimy?
Nie, akcja będzie toczyć się w pałacu w Wyzimie. [RED]"
To chyba kończy dyskusje o Wyzimie.

"Czy strzał z kuszy w głowę będzie zadawać więcej obrażeń?
Tak. Strzał w kuszy w głowę to mocno zwiększona szansa na uderzenie krytyczne, które zadaje dużo więcej obrażeń. [RED]"
To dość interesujące, ale obawiam się, że na padzie ekstremalnie trudno będzie uzyskać coś takiego wnioskując po mocno problematycznych próbach celowania, które widzieliśmy do tej pory.

"Czy w wersji PC będzie można zmieniać zasięg rysowania (draw distance)?
Nie. Większość dystansów (np. dla meshy) jest zawarta w samych assetach. [RED]"
Ciekawe wobec tego, co będzie w ustawieniach graficznych, skoro nawet czegoś tak podstawowego brak.
 
Top Bottom