Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

+
Wiec tak jak pytalem, czy bede mogl se pograc w Wiedzmina 3? Koenstrass mowil ze bedzie to morzliwe mimo ze mam Radeon HD 7850
mam nadzieje ze ma racje. Jerzeli Wiedzmin bedzie hodzil na Xboxie one to chyba Wiedzmin 3 powinien dzialac na moim PCecie.
 
Wiec tak jak pytalem, czy bede mogl se pograc w Wiedzmina 3? Koenstrass mowil ze bedzie to morzliwe mimo ze mam Radeon HD 7850
mam nadzieje ze ma racje. Jerzeli Wiedzmin bedzie hodzil na Xboxie one to chyba Wiedzmin 3 powinien dzialac na moim PCecie.

Oczywiście że będzie działał.
 
Umiesz czytac? Mowilem wam juz raz ze jak w Polsce bylem ostatni raz mialem 11 lat a teraz mam 33 wiec daj mi spokuj i wroc do tematu.

W regulaminie polskiej części forum stoi jak byk, że w wypowiedziach należy dbać o ortografię i język ogółem.
Udzielając się tutaj dajesz do zrozumienia, że ten regulamin akceptujesz. Ja rozumiem, że ktoś może mieć problemy z gramatyką, ale istnieje setka add-onów do przeglądarek, które albo same poprawią ci błędy, albo je podkreślą. Nie piszesz tu tylko dla siebie, ale i dla innych, wypadałoby okazać im szacunek dbając o język, którym decydujesz się posługiwać - zamiast się usprawiedliwiać.
 
czy może moderator teraz usunac ten temat zanim sie zdenerwuje na tych trolli i cos nie odpowiedniego powiem?

---------- Updated at 03:08 PM ----------

Oczywiście że będzie działał.

Dziekuje ci gialdonar, nareszcie znalazla sie osoba ktora ma troche szacunku do osoby a nie
jakis troll. Teraz mogl by moderator usunac ten post.

THANK YOU.
 
Zamieszczone przez Shock2k15
Wiec tak jak pytalem, czy bede mogl se pograc w Wiedzmina 3? Koenstrass mowil ze bedzie to morzliwe mimo ze mam Radeon HD 7850
mam nadzieje ze ma racje. Jerzeli Wiedzmin bedzie hodzil na Xboxie one to chyba Wiedzmin 3 powinien dzialac na moim PCecie.

Różnica pomiędzy kartą z minimalnych a Twoją jest na tyle mała, że gra na niskich ustawieniach pójdzie Ci z pewnością.
http://gpuboss.com/gpus/Radeon-HD-7870-vs-Radeon-HD-7850
 
@Shock2k15 rejestrując się na forum zobowiązałeś się w regulaminie do przestrzegania ortografii i kultury wypowiedzi. Jeżeli masz problem z językiem polskim to albo zacznij używać słownika/ wtyczki sprawdzającej poprawność napisanch słów, albo wejdź na forum w języku angielskim.
 
@Shock2k15

Jeśli Twój polski nieco zardzewiał, to zacznij korzystać z wbudowanych w przeglądarki słowników, które podkreślają błędy. Piszesz nie dla siebie, tylko dla innych, więc zadbaj proszę o formę.

Co do reszty, to proszę używać opcji "raportuj", a nie bawić się samemu w zwracanie uwagi, od tego jest moderacja.

---------- Zaktualizowano 17:58 ----------

@Shock2k15

I jeszcze jedna sprawa, bo nie zauważyłem byłem, proszę nie obrażać innych użytkowników, bo będziemy musieli wlepić Ci karę. Jeśli czujesz się atakowany, raportuj takie wypowiedzi.

Twój post, w którym obrażałeś innego usera, został usunięty.
 
Last edited:
Nawiązując do kwestii wspierania wielowątkowych procesorów w Wiedźminie 3, mam nadzieję, że nie będzie to wyglądać tak ;)
 
czy może moderator teraz usunac ten temat zanim sie zdenerwuje na tych trolli i cos nie odpowiedniego powiem?

---------- Updated at 03:08 PM ----------



Dziekuje ci gialdonar, nareszcie znalazla sie osoba ktora ma troche szacunku do osoby a nie
jakis troll. Teraz mogl by moderator usunac ten post.

THANK YOU.

Nie ma sprawy. Myślę że gra powyżej minimalnych Ci powinna nawet pójść ;)
 
Definitywnie nie troll, tylko nie wiedzialem gdzie zapytac sie te pytanie. Pisali ze minimum na Wiedzmina 3 to Radeon HD 7870 a ja mam tylko 7850
i gram na monitorze 1600X900 rozdzielczosc. Sorki za umieszczenie tego w zlym miejscu na forumie. Po trzecie mieszkam w USA od roku 1993 a mam teraz 34 lata wiecz moj Polski nie jest najlepszy. Urodzony we Wroclawiu 1981, przeprowadzony do USA w 1993 i nigdy nawet nie bylem w Polsce na wakacjach od tej pory
teraz jestem w Ohio.

pozdrów kolegów z Compton

a tak powaga to pójdzie
 
Last edited by a moderator:
Nawiązując do kwestii wspierania wielowątkowych procesorów w Wiedźminie 3, mam nadzieję, że nie będzie to wyglądać
Może jakby wspierał dx12 to by wspierał wielowątkowość. Bo:

,, DirectX 11 koncentruje się na pojedynczym, niezwykle szybkim wątku, który rozdziela zadania pozostałym wątkom. To właśnie powód wąskiego gardła i przyczyna, dla której dwurdzeniowy Intel i3 wyprzedza ośmiordzeniowy procesor AMD. Krótka piłka: podwojenie mocy CPU nie gwarantuje, że chip nie stanie na drodze wydajności. W obecnej konfiguracji większość jego potencjału i tak pozostaje uśpiona - i to nawet w grach, które skalują się na kilka rdzeni. Ku naszemu zdumieniu po podkręceniu procesora do 4,4 GHz niektóre tytuły działały odrobinę gorzej, niż na czterordzeniowym i7 4790K. ''

http://www.eurogamer.pl/articles/2015-04-12-digital-foundry-testuje-granie-w-144-hz
 
Twierdzisz, że dx12 poprawiłoby znacznie wydajność na procesorach AMD w grach wspierających wielowątkowość?
 
Obecnie jest to różnie (w większości nieco na stronę technologi od AMD), ale DX 12 jest wciąż technologią w stosunkowo wczesnym stadium rozwoju.

Tak czy inaczej szkoda, że W3 nie będzie jej obsługiwał.
 
Last edited:
Tak czy inaczej szkoda, że W3 nie będzie jej obsługiwał.

Było wspomniane że prawdopodobnie w przyszłości W3 będzie wspierał DX12, póki co Windows 10 się nie ukazał oficjalnie, więc trzeba poczekać. Steam chwalił się też wsparciem dla linuxa w kontekście swoich steam machines. Jednego i drugiego można się spodziewać późną jesienią.
 
Takie trochę sekrety Kuźniara ale off-top na szczęście tylko częściowy.
Dzisiaj ma do mnie przyjść nowy komp z 970 na pokładzie... Aż jestem ciekaw na jakich detalach gra będzie latała, ale myślę że będzie wysoko (na ultra nie liczę a jak choć trochę o nie zahaczę to będę przyjemnie zaskoczony). Do karty jest dodawany kod na Wiedźmina 3. Orientujecie się, czy można go bezczelnie przehandlować? Bo zamówiłem kolekcjonerkę w dniu jej zapowiedzenia i niekoniecznie będzie mi ten kod potrzebny.
 
Top Bottom