Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Przecież ma bielutkie i na obrazie jako dziecko i w krótkiej scence magicznego krzyku. W Elder Blood też ma białe.

A tutaj najlepszy screen porównawczy Geralta z Ciri:
 
Jak mówiłem wcześniej, mam małe problemy z kolorami, a na tym skrinie włosy ciri wyglądają dla mnie na szare
 
W książkach było napisane, że Ciri ma popielate włosy. Więc nie wiem skąd te rozważania o białych włosach, skoro takowych posiadać nie powinna :)
 
Więc nie wiem skąd te rozważania o białych włosach, skoro takowych posiadać nie powinna

Jak twierdził sam Sapek kolor włosów Jaskółki miał ją metaforycznie umieścić pośrodku skali, na przeciwległych końcach której jest Geralt i Yen, wojownik i magiczka, oboje mieli olbrzymi wpływ na dziewczynę, oboje ją trenowali. Na końcu sagi pojawiły się u niej białe pasemka. W trakcie czasowej dziury między końcem sagi, a W3, całość włosów mogła zmienić kolor na biały -> ergo, w interpretacji Redów Ciri wybrała drogę wojownika.

Oczywiście cała zgrabna teoria leci na łeb na szyję, gdy się okazuje, że w grze jest wciąż określana jako ashen-haired. :D
 
Może Geralt jeszcze nie wie, że Ciri wybielała. Ostatnim razem jak ją widział miała włosy w większości popielate, więc tak też ją nazywa.
 
Może Geralt jeszcze nie wie, że Ciri wybielała. Ostatnim razem jak ją widział miała włosy w większości popielate, więc tak też ją nazywa.

To było pierwsze co wpadło ludziom do głowy, do czasu, gdy okazało się, że osoby które spotkały Ciri w grze, też określały ją per popielatowłosa.

 
Jeśli chodzi o dorosłą Ciri to Geralt mógł po prostu jeszcze nie wiedzieć że dziewczyna osiwiała całkiem i dlatego rozpytywał o szarowłosą. Teoria się rozsypuje dlatego że Ciri na portrecie z dzieciństwa również ma białe włosy.

---------- Zaktualizowano 12:13 ----------

Chociaż nie, teraz spojrzałem na screena z Jaśkiem, którego wrzucił Nars... Czyli teoria się sypie tak czy siak.
 
A dla jakiegoś REDa to co najwyżej pół godziny roboty przy, przypuszczam, trzech teksturach(mała Ciri, dorosła i malowidło). I wszyscy są zadowoleni, i jest zgodność z dialogami.
 
Bo Wy nie bierzecie pod uwagę tego że mały Jasiek wtedy nie dość że robił kupę, więc skupiony był na czym innym, to na bagnach jest inne oświetlenie (tia, kwestia oświetlenia) i włosy Ciri wydają się bardziej szare (popielate)... problem dorosłej Ciri rozwiązany :p
 
Włosy Ciri to według mnie najmniejszy problem, żeby nie powiedzieć żaden... Dużo większym problemem jest to że gra jest w złocie a Redzi pomimo tego zabronili youtuberom grać na myszce i klawiaturze. Co mnie bardzo martwi...

Mnie to również irytuję już, nie mam zamiaru używać pada do gry w Wiedźmina, gdybym miał taki zamiar to zakupiłbym grę na PS4.
Czekam na wypowiedź Marcina Momota w tym temacie, o ile taka będzie, bo ostatnimi czasy są z jego strony tylko zbywania, a nie odpowiedzi na konkretne pytania -.-
 
Top Bottom