Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Trochę za wcześnie na fotki z pudełkami z gry. Gra dopiero co powędrowała do tłoczni.
Gdyby gra już była w pudełkach to prawdopodobnie byłaby niestety także dostępna na torentach. A biorąc pod uwagę brak DMR-u mielibyśmy zalanie spojlerami w internecie.

Kurde, ja chcę taką okładkę na pudełku jak na tym zestawie przedsprzedażowym :| O dokładnie taką prosiłem, o Geralta wyciągającego miecz, ale w ujęciu z frontu i na czarnym tle. Niby podobne rendery, ale te różne ujęcia robią olbrzymią różnicę, a Geralt z tego zestawu nie wygląda jak ziemniak :/
Też mi się okładka gry niespecjalnie podobała, ale ostatnio cdp.pl mi przysłało ulotkę z taką samą okładką i zmieniłem zdanie. Na żywo prezentuje się lepiej niż na zapowiedziach.
 
Gdyby gra już była w pudełkach to prawdopodobnie byłaby niestety także dostępna na torentach. A biorąc pod uwagę brak DMR-u mielibyśmy zalanie spojlerami w internecie.
No, już Rosjanie zadbają o to, by kilka dni przed premierą gra pojawiła się na torrentach i warezach :p Trzeba będzie włączyć alert przeciwspoilerowy...
 
Też mi się okładka gry niespecjalnie podobała, ale ostatnio cdp.pl mi przysłało ulotkę z taką samą okładką i zmieniłem zdanie. Na żywo prezentuje się lepiej niż na zapowiedziach.
Lepiej czy gorzej niż w zapowiedziach, to i tak jej ogólny koncept jest słaby, kolory źle dobrane, a wizerunek Geralta nie za specjalny :p Podobnie było przy produkcji Wiedźmina 2, gdzie na pierwotny projekt okładki z kartoflowym Geraltem wszyscy najeżdżali:


Na szczęście, został on wykorzystany tylko do okładki pudełka przedsprzedażowego (które kosztowało wtedy 20zł, ale była w nim jedynie płyta z muzyką inspirowaną i zestaw DLC z finiszerami, który i tak otrzymali wszyscy), a finalny projekt był dużo, dużo lepszy:



Teraz znów moim zdaniem okładka wygląda kijowo i wymagałaby zmiany, np. na tą z przedsprzedaży (albo z jakimś prostym logiem wilka). Jest naprawdę duża różnica:


---------- Zaktualizowano 22:41 ----------

EDIT:

Kurde, jak tak patrzę na tą finalną okładkę z W2 i okładkę zestawu przedsprzedażowego, to widzę na nich tego samego Geralta. Identyczny projekt postaci, ten sam wzrok, aż mrozi krew w żyłach. Jeszcze bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu, że taką właśnie okładkę chcę :|

A tymczasem zauważyłem teraz, że Geralt z tej niby oficjalnej wersji okładki zgubił gdzieś rękawice :p
 
Last edited:
Niestety są tylko na PC, przynajmniej na tą chwilę.
Zestawy przedsprzedażowe na konsole mają być w sieci sklepów Euro, ale ma to być sam steelbook bez koszulki.
A mogę prosić jakis link czy zródło? Interesuje mnie cena takiego steelbooku, bo mnie boli to 6 dyszek za ten preorder co narazie mamy.
 
@Hostile pierwotna okładka do W2 nie zostala zmieniona bo się nie podobała, tylko tamten render przedstawia "nowy" wygląd Geralta który miał być w dwójce. Bo jak pamiętasz, Redzi, nie wiedzieć czemu?! postanowili zmienić wygląd głównego bohatera gry i stworzyli jakiś okropny model. *(ten render jest w porzadku, ale sam model z gry był mega nieudany)Jednak oczywiście reakcja była natychmiastowa i czerwoni postanowili stworzyć model Geralta od nowa, nieco bardziej przypominający tego z W1. Dlatego też okładka się zmieniła ;)
 

Attachments

  • 36.jpg
    36.jpg
    127.8 KB · Views: 28
  • 120100411110726.jpg
    120100411110726.jpg
    178.1 KB · Views: 26
Przypadkiem znalazłem tą stara tapetę i zapłakałem



Gdzie się podział... Taaamten Geralt

Teraz ważne jest tylko to, by na okładce nasz wiedźmin nosił super wypasioną ninja zbroję, robił pseudo groźną minę, wyciągał miecz, a dookoła niego z nadmiaru zaje*istości sypały iskry

:sad:
 
Przypadkiem znalazłem tą stara tapetę i zapłakałem



Gdzie się podział... Taaamten Geralt

Teraz ważne jest tylko to, by na okładce nasz wiedźmin nosił super wypasioną ninja zbroję, robił pseudo groźną minę, wyciągał miecz, a dookoła niego z nadmiaru zaje*istości sypały iskry

:sad:
Chciałeś powiedzieć TEN GERALT :p


@Hostile pierwotna okładka do W2 nie zostala zmieniona bo się nie podobała, tylko tamten render przedstawia "nowy" wygląd Geralta który miał być w dwójce. Bo jak pamiętasz, Redzi, nie wiedzieć czemu?! postanowili zmienić wygląd głównego bohatera gry i stworzyli jakiś okropny model. *(ten render jest w porzadku, ale sam model z gry był mega nieudany)Jednak oczywiście reakcja była natychmiastowa i czerwoni postanowili stworzyć model Geralta od nowa, nieco bardziej przypominający tego z W1. Dlatego też okładka się zmieniła ;)
Tak było, co nie zmienia faktu, że kiepską roboczą okładkę na niecały miesiąc przed premierą zmienili na znacznie lepszą. Nie widzę przeszkód, by teraz nie miało być podobnie :p
 
A mogę prosić jakis link czy zródło? Interesuje mnie cena takiego steelbooku, bo mnie boli to 6 dyszek za ten preorder co narazie mamy.
Na razie nie ma oficjalnego komunikatu, to dopiero przecieki.
Źródłem jest strona Euro, gdzie można zamówić preorder gry do którego dorzucają wspomniany steelbook.
Wizualizacja zestawu pozwala zakładać że steelbook będzie dostępny również osobno, co potwierdzono mi dziś w e-mailu.
 
Przypadkiem znalazłem tą stara tapetę i zapłakałem
A ja od kilku dni przeglądając to forum zastanawiam się skąd REDzi dalej biorą te pokłady dobrej woli i zrozumienia aby czytać te płacze wywalane na forum codziennie w ilościach wprost niestrawnych.

Chyba ograniczę się do przeglądania wątku z linkami do mediów, bo czytając resztę zdecydowanie za często kiwam głową.
 
Mam wielką prośbę do osób posiadających zestaw przedsprzedażowy o podanie rozmiaru koszulki na szerokość i długość bo waham się między M i L.
 
A ja od kilku dni przeglądając to forum zastanawiam się skąd REDzi dalej biorą te pokłady dobrej woli i zrozumienia aby czytać te płacze wywalane na forum codziennie w ilościach wprost niestrawnych.
Dzięki tym płaczom jest szansa, że w przyszłości coś naprawią / wezmą komentarze pod uwagę przy produkcji kolejnych gier. Oni tam na pewno się cieszą, że mają tu takich forumowiczów, którym się chce to wszystko pisać i którym naprawdę zależy na jakości produkcji. Lizaniem tyłka i chwaleniu każdego elementu gry w żaden sposób im nie pomagamy.

Jak dotąd kilku naszych uwag i płaczów posłuchano, więc nie wolno nam się poddawać :p
 
Last edited:
Mi kamera w walce przypomina serię Batman...i ogólnie nie przeszkadza. Jutro przy odrobinie czasu przejrzę pod tym kątem materiały, bo wątpię, aby tak wielu z Was się myliło :/
Do tej pory nie przykladalem do tego dużej uwagi.
 
Jest spora granica między konstruktywnymi uwagami i dyskusją, a zwykłym sentymentalnym płaczem w momencie, gdy wiesz iż już nic nie zmienisz. Innymi słowy - narzekaniem dla samego narzekania.
A tak jest w przypadku większości narzekań w tym momencie. Od braku ciężkiego klimatu, przez zbyt dużo zbroi, na wyglądzie Geralta kończąc.

Na Waszym miejscu jeśli już, to skupił bym się na wyciągnięciu od Redów konstruktywnej odpowiedzi dlaczego nie dostaniemy zmiennej odległości kamery od postaci Geralta - jest to faktycznie ograniczenie funkcjonalności rozgrywki i to bezpośrednio przez developerów potwierdzone. Na ten moment chyba nic nie tłumaczy takiej decyzji, a przecież nie jest to chyba duży problem, by taką funkcję zrobić. Ale może się mylę.
 
Jest spora granica między konstruktywnymi uwagami i dyskusją, a zwykłym sentymentalnym płaczem w momencie, gdy wiesz iż już nic nie zmienisz.
Jest jeszcze premierowy patch, będą kolejne aktualizacje, DLC. Wszystko można poprawić, coś zawsze można dodać. Okładki co prawda już nie zmienią, ale to nie znaczy, że nie można jej skrytykować. Bo jest naprawdę kiepska i byłoby fajnie, gdyby przy okazji kolejnych gier wzięto się za ten element nieco poważniej.

---------- Zaktualizowano 00:08 ----------

skupił bym się na wyciągnięciu od Redów konstruktywnej odpowiedzi dlaczego nie dostaniemy zmiennej odległości kamery od postaci Geralta
Odpowiedzi nie dostaniemy, bo przecież nie powiedzą, że im się nie chce albo że nie mają czasu. Jest to sprawa na tyle prosta do ogarnięcia, że mogliby się nią zająć w każdej chwili -Ale z niewiadomego powodu tego nie zrobili. Na pewno się tym zajmą, bo narzekań jest sporo, ale trzeba przyznać -Sprawa jest niepokojąca. Tak podstawowy element i go zabrakło w takiej produkcji. Ile przyjdzie nam czekać na opcje modyfikacji kamery?

Osobiście nie wytrzymam i będę grał z tym co będzie w dniu premiery. Cóż... Przeżyję, ale jestem mocno zawiedziony, że nie dopięto tego na ostatni guzik. Mogło być lepiej.
 
Okładki co prawda już nie zmienią, ale to nie znaczy, że nie można jej skrytykować. Bo jest naprawdę kiepska i byłoby fajnie, gdyby przy okazji kolejnych gier wzięto się za ten element nieco poważniej.
Kto wie, finalny projekt okładki do W2 poznaliśmy chyba 4 kwietnia, czyli około 2 tygodnie przed premierą. Może jeszcze zmienią :3
 
Top Bottom