Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Gra w Euro kosztuje 219zł i tyle też będzie kosztować ze steelbokiem bo całość kwoty wydanej na niego zostanie odliczona przy kasie przy zakupie gry :)

A cena zestawu przedsprzedażowego jest dwa razy niższa bo niestety nie zawiera koszulki.
 
Gra w Euro kosztuje 219zł i tyle też będzie kosztować ze steelbokiem bo całość kwoty wydanej na niego zostanie odliczona przy kasie przy zakupie gry :)

A cena zestawu przedsprzedażowego jest dwa razy niższa bo niestety nie zawiera koszulki.
219 PLN kosztować będzie wersja na konsole. Wersja na PC kosztuje tamże 119 PLN
 
Czyli wilk syty i tak dalej, bo Lka będzie za mała na mnie, tylko zależy ile będzie kosztować gra na PC tam bo może to okazać się nie warte świeczki.

Edytka: to lipa foch nie kupuje ide spac
 
Boże strasznie podoba mi się to, że Gercio opisuje to co zauważy. No ale nie wiem po co mu ta pochodnia w "nocy" skoro bardzo dobrze widać nawet bez niej :p

I ta muzyka... W1 powraca z pełną mocą :victory:
 
Świtny ten nowy gameplay, mimika cudowna, muzyka genialna i klimatyczna. Zwykły quest a decyzje trzeba podejmować, podoba mi się :)
 
Film jest dostępny w 60fps a skoro na konsoli to śmiga w 30 fps to chyba nie byłoby to w takiej jakości. Chociaż nie znam się, lecz tak mi się wydaję.
 
Top Bottom