Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Widać różnicę między youtuberami. AngryJoe, Rojo i paru innych wrzuciło materiał troszkę na "odwal się", trochę pracując przy montażu i cięciu. Natomiast Gopher i Rock autentycznie zaangażowali się, zrobili odcinki, w których koncentrują się na różnych aspektach, a na to wszyscy czekaliśmy. Pracują, żeby spełnić prośby graczy - mają wielkiego plusa. Wszyscy youtuberzy, których zaproszono, zyskali wielką szansę na powiększenie swojej widowni, ale tylko nieliczni autentycznie potrafią z tego skorzystać. Takie mam wrażenia. I czekam na kolejne materiały Gofera i Rocka, bo wiem, że czegoś się z nich dowiem :)

I o ile rozumiem, że drażni niektórych Rojo i jego podejście, to jednak trudno mi zrozumieć, czemu drażni niektórych Rock :)
 
Dobrze się słucha i ogląda materiały tego Remigiusza Maciaszka.
Ten rosyjski Youtuber też sprawia bardzo dobre wrażenie. Nie wiem co mówi, ale dobrze się go słucha :)
Kilku zagranicznych, np Gopher (chyba) i któryś niemiecki (ten co Skellige pokazywał) też ok.
 
Obejrzałem sobie kilka materiałów wrzucanych ostatnio hurtowo na YT. Co do jutuberów, Rock jest jak najbardziej w porządku, sam subskrybuje jego kanał, bardzo lubię jego sposób opowiadania o grach (spokojny i stonowany, chociaż pełen pasji!) i kompletnie nie rozumiem przeróżnych hejtów na jego temat. Jasne, zdarza mu się wrzucić nieraz gorszy (czytaj: nudniejszy) filmik, ale to zupełnie tak samo jak i każdemu innemu vlogerowi. A poza tym, strasznie podoba mi się jak opracował materiały o wiedźmaku .

O Gopherze nigdy wcześniej nie słyszałem, dzisiaj po raz pierwszy oglądnąłem jakiś jego filmik My Trip to CDProjektRed i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Po tym filmiku po raz kolejny muszę powiedzieć, że oddałbym bardzo wiele, żeby znaleźć się na takiej imprezie przygotowanej przez Redów dla jutuberów! Nic tylko rzucić pracę i zacząć nagrywać na YT :sad:

Rozczarował mnie Angry Joe. Normalnie bardzo lubię jego materiały, ale ten robi wrażenie przygotowanego na "odwal się", ot pocięty kawałek gejmpleju.
Co do Rojo, z jednej strony fajnie - sporo informacji, dużo pasji i zapału. Z drugiej - ciężko się tego słuchało. "Redziaki", rzucanie mięchem, suchary i ziomalski styl kompletnie do mnie nie przemawiają.

I jeszcze jedna rzecz @MarcinMomot - dzięki wielkie Redzi, że zabroniliście publikacji materiałów z prologu! Tych spojlerów bałem się zdecydowanie najbardziej! :)
 
Nowy gameplay od Melonie Mac
 
Bez urazy dla Pań, ale te gameplaye od "gejmerek" są tragiczne. Wyglądają jakby włączył młodszej siostrze W3, pokazał jej "czym się skacze" i nagrywał przez 40 minut. Zero sensu. Chaotyczne bieganie bez ciuchów, słabe żarciki, zero klimatu. Bleh.
 
A czy ktoś pokazał jak wygląda znak Quen? Nie wiem czy to dobre w porównaniu do 2 gdzie prawie zawsze trzeba było go używać czy jest zwyczajnie kiepski/nieprzydatny.?
 
Jasne, co do samej walki nic im zarzucić nie można, ale- jak dla mnie- to właśnie tak wygląda "casualowy" gracz. Szkoda, że takim oddano W3 w łapy a ci konkretniejsi zostali- mówiąc brzydko- olani. Ale rozumiem, subskrybcje.
 
Wszystko ładnie, pięknie, cudownie, ale widzę na każdym gameplayu teraz czy wcześniej gracze używają wiedźmińskich zmysłów, ale mam nadzijeję, że misje, znalezienie potwora czy co tam da się znaleźć bez tego. Wolałbym gołym okiem widzieć krew i kogoś tropić czy coś :d.
 
Zdaje się że ślady stóp i tak widać bez używania zmysłu, a podobno zaprojektowane jest to tak aby i bez tego sobie poradzić.
Niedługo się przekonamy.
 
Gameplay od Meloni Mac - spoiler na dzień dobry. Quest, którego wcześniej nie widziałem, ani nie czytałem o nim, więc pa pa.
Wszystko ładnie, pięknie, cudownie, ale widzę na każdym gameplayu teraz czy wcześniej gracze używają wiedźmińskich zmysłów, ale mam nadzijeję, że misje, znalezienie potwora czy co tam da się znaleźć bez tego. Wolałbym gołym okiem widzieć krew i kogoś tropić czy coś :d.

Dobry pomysł. Tylko bez superwizji, nie widzimy żadnych śladów. Niestety.

Sorry. Raportowałem powyższego posta - do usunięcia.

Owszem, nowy quest dotyczy
A jest coś pod ziemią? Jaskinia, w sensie, tam gdzie jest ciemno?
 
Last edited:
Chodzi o ten sen, który jest przed prologiem.
Ale i tak wszyscy widzieli, że Geralt się budzi i słyszeli jak opowiada o swoim śnie, więc nie wiem w czym miałoby pomóc zabranianie publikacji samego samouczka. :p
 
Top Bottom