Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
O co chodzi z tym wyciekiem, bo widzę że forum panikuje, a nie mam za bardzo czasu czytać ostatnich kilku stron?
 
O co chodzi z tym wyciekiem, bo widzę że forum panikuje, a nie mam za bardzo czasu czytać ostatnich kilku stron?

Sklep w Zjednoczonych Emiratach Arabskich sprzedaje Wiedźmina 3 w wersji na konsolę, niektórzy już kupili więc grają i przy okazji streamują.
 
@Hussar

Bo ludzie sobie robią nadzieje, że jednak szybciej zagrają :)

Pozostaje czekać na jakiś ruch RED-ów i unikać internetów w miarę możliwości.

Tu nie chodzi o nadzieje ale o to, że do premiery 10 dni i domyśl się co będzie się działo w necie przez ten czas:/ nawet jak bardzo będziesz unikać spoilerów zawsze na coś trafisz niestety ,nawet przez przypadek.
 
To jest dobre, że REDzi są teraz na topie, są lubiani przez graczy, więc Ci na pewno im pomogą w jakimś stopniu tłumić rozprzestrzenianie się materiałów i spoilerów. CDPR powinni wystosować list otwarty i poprosić wszystkich tych graczy z Dubaju, by nie psuli zabawy innym i nie wypuszczali żadnych materiałów. A resztę poprosić o to, by tego nie oglądali i nie udostępniali.

Wiem, walka z wiatrakami, ale jakiś efekt na pewno będzie.
 
To może zacznijmy i my ze swojej strony?

W imieniu moderacji proszę o raportowanie każdego posta, który linkuje do wspomnianych materiałów albo zawiera informacje stanowiące spoiler. Nie chodzi o donoszenie, tylko o uchronienie Społeczności przed spoilerami przed premierą. Badźmy fair dla siebie.
 
Mimo, że na co dzień jestem przeciwnikiem przemocy fizycznej, to specjalnie dla takiego jednego czy drugiego streamera TW3 zrobiłbym soczysty wyjątek... :)
 
Nie bardzo rozumiem wasz strach. Nie chcecie spoilerów, to nie oglądajcie materiałów. A jeśli się boicie, że ktoś wam da spoilerem w twarz, to ja nie wiem po jakich wy stronach chodzicie i jakich macie znajomych :p.

Czy RED się powinien martwić? Jeśli to jest samowolka, a nie żadna zorganizowana akcja, to pewnie tak, bo z pewnością burzy to strategię marketingową, ale już nie jestem przekonany, że wyciek (legalny) oznacza mniejsze wpływy. Na zasadzie, że niby ktoś zobaczy i nie zagra.

Jeśli gra jest miodna (a w to wierzę), to obroni się sama. To nie jest produkcja na szynach na 5h, którą można obejrzeć na YT i odfajkować - zaliczone.
 
Skoro ten cały sklep już wcześniej dopuszczał się czegoś podobnego, to dziwię się, że jeszcze w ogóle istnieje.
 
Top Bottom