Wiedźmin 3 - grafika

+
Poziom fanbojstwa osiąga tutaj, jak widzę, swoje wyżyny.
W CDPR muszą mieć niezły ubaw, wciskają ludziom ewidentne kłamstwo, a na forum znaczna rzesza fanów broni firmy własnymi piersiami. Tak zawzięcie broni i jest tak ślepa na oczywiste argumenty, że aż powstaje podejrzenie, czy nie mają w tym jakiegoś interesu. Opłaceni klakierzy?
 
Poziom fanbojstwa osiąga tutaj, jak widzę, swoje wyżyny.
W CDPR muszą mieć niezły ubaw, wciskają ludziom ewidentne kłamstwo, a na forum znaczna rzesza fanów broni firmy własnymi piersiami. Tak zawzięcie broni i jest tak ślepa na oczywiste argumenty, że aż powstaje podejrzenie, czy nie mają w tym jakiegoś interesu. Opłaceni klakierzy?

To że czekam na premierę żeby zobaczyć coś na własne oczy a potem komentować to nie fanbojstwo. Po prostu lubię kiedy mój osąd jest http://sjp.pwn.pl/sjp/rzetelny;2518658
 
Sorry, ale GTA V, a nawet Red Dead Redemption wyglądają lepiej, zwłaszcza jeśli idzie o oświetlenie i wizję artystyczną.
Te zachody i wschody słońca w W3 to największy kicz, jaki dane mi było ostatnio oglądać - zresztą, cała oprawa graficzna W3 jest strasznie kolorowa, nasycona, wręcz kreskówkowa.
Gdzie GTA wygląda lepiej? to jak porównanie Mercedesa z BMW dwie odwieczne walki, który jest lepszy... Gta ma inną stylizację i inną grafikę... RDR wygląda lepiej? podaj konto wyślę Ci na okulary ... jeżeli coś oceniamy to argumentuj to a nie wrzucasz jakiś kicz do worka mówiąc, że masz ogórki ze smalcem...
Poziom fanbojstwa osiąga tutaj, jak widzę, swoje wyżyny.
W CDPR muszą mieć niezły ubaw, wciskają ludziom ewidentne kłamstwo, a na forum znaczna rzesza fanów broni firmy własnymi piersiami. Tak zawzięcie broni i jest tak ślepa na oczywiste argumenty, że aż powstaje podejrzenie, czy nie mają w tym jakiegoś interesu. Opłaceni klakierzy?
Czemu mówisz o fanboystwie? bo ktoś broni gry gdy podaje się argumenty nie mające pokrycia? Twój tekst jasno określa z kim mam do czynienia.
 
My o chlebie, wy o niebie.

Nikt nie powiedział, że gra będzie zła/niefajna/beznadziejna. Wręcz przeciwnie, Wiedzmin1 pomimo gorszej grafiki robi z Dragon Age'a Inkwizycji grę F2P, której designerem jest jakiś mało rozgarnięty chłop a dam sobie obie nogi uciąć, że Wiedźmin 3 fabularnie będzie świetny. Do tego niesamowita ścieżka dźwiękowa i gęba Geralta. Nawet jestem w stanie powiedzieć, że wygląda ten wiedźmin całkiem znośnie...

Tu chodzi o zupełnie co innego na co zwracam uwagę tj. podpuszczanie do wydania kasy na sprzęt, który może się okazać nieadekwatny do zapowiadanych efektów. Bo to nie miało tak być.
Tu chodzi o ilość osób takich, którzy pod wpływem impulsu i 35 minutowego gameplayu (na który i tak już się narzekało) poszło kupować sprzęt z wysokiej półki.
Do tego dochodzi oczywisty downgrade, z którego Ubi$hit może się naśmiewać co mnie bardzo boli do całej sympatii dla Redów i mojego ukochanego Wiedźmina. Nie byłbym tak wściekły gdybym tak się w tej grze nie zakochał - jak wielu innych.
 
Sorry, ale GTA V, a nawet Red Dead Redemption wyglądają lepiej, zwłaszcza jeśli idzie o oświetlenie i wizję artystyczną.
Te zachody i wschody słońca w W3 to największy kicz, jaki dane mi było ostatnio oglądać - zresztą, cała oprawa graficzna W3 jest strasznie kolorowa, nasycona, wręcz kreskówkowa.

Nie, nie wyglądają:
http://i.imgur.com/xT9tVm9.jpg

Aczkolwiek Ty zapewne postrzegasz grafikę Wiedźmina przez pryzmat takich zdjęć:
https://cdn3.vox-cdn.com/thumbor/pn...The_Witcher_3__Wild_Hunt_20150507155231.0.jpg
 
Tu chodzi o zupełnie co innego na co zwracam uwagę tj. podpuszczanie do wydania kasy na sprzęt, który może się okazać nieadekwatny do zapowiadanych efektów. Bo to nie miało tak być.

Wszędzie było mówione, jaki sprzęt jest zalecany żeby grać i żeby gra była ładna.
NIGDZIE nie było mówione "Jak kupisz to i tamto to gra będzie wyglądała TAK *w tym momencie widownia odpala fajerwerki, penisy z nieba, wodotryski, latające pod sufitem staniki*".
 
Tu chodzi o zupełnie co innego na co zwracam uwagę tj. podpuszczanie do wydania kasy na sprzęt, który może się okazać nieadekwatny do zapowiadanych efektów. Bo to nie miało tak być.
Kto podpuszczał? kazali Ci iść po nowy sprzęt?? napisali nie zagrasz na tym co masz?

Tu chodzi o ilość osób takich, którzy pod wpływem impulsu i 35 minutowego gameplayu (na który i tak już się narzekało) poszło kupować sprzęt z wysokiej półki.

To już tylko świadczy o głupocie, kupowanie sprzętu pod jedną grę to jest fanboyizm ;)

Do tego dochodzi oczywisty downgrade, z którego Ubi$hit może się naśmiewać co mnie bardzo boli do całej sympatii dla Redów i mojego ukochanego Wiedźmina. Nie byłbym tak wściekły gdybym tak się w tej grze nie zakochał - jak wielu innych.

Dalej ludzie są zakochani, bo po prawdzie ludzie czekali na rozwiązanie poprzednich części i jak to wszystko się potoczy, magia świata i magia postaci w co tym razem wpakuje się nasz Geralt. Nie porównuj osób, które po zobaczeniu gameplaya zakochali się w tej grze bo to tylko i wyłącznie zakochali się w grafice, która dla każdego wygląda inaczej.
 
Zapewne zostanę pojechany przez rzeszę fanów, ale jako gracz poczułem się oszukany przez CD Projekt. W końcu twierdzili, że grafika nie ma downgradu, a co to jest na poniższych linkach, jak nie zubożała grafika? Jestem ciekawy czy ktokolwiek z oddziału się wypowie.

http://i.imgur.com/cWf3DID.png

http://static.gamespot.com/uploads/original/1525/15257558/2504401-6535952199-ip9VU.gif

Każdy rozumny wie, że to przez konsole, ale czy w związku z taką graficzną przepaścią, bo inaczej tego nie można nazwać - będzie jakiś patch na PC, który przywróci tego typu grafikę? Nie umożliwiając graczom wybranie tego typu ustawień to moim zdaniem strzał w stopę.
 
Każdy rozumny wie, że to przez konsole, ale czy w związku z taką graficzną przepaścią, bo inaczej tego nie można nazwać - będzie jakiś patch na PC, który przywróci tego typu grafikę? Nie umożliwiając graczom wybranie tego typu ustawień to moim zdaniem strzał w stopę.

To nie wina konsol jak już wcześniej to zostało wspomniane, zrzucanie czegoś na konsole mija się z prawdą i pokazuje, że jak nie ma na co zrzucić zrzućmy na konsole pierwsze i jedyne motto okazywane na tym forum.

A z jakiej platformy jest to screen? Z PC?
Te screen pochodzi z ps4, już zostało powiedziane, że w zależności od godziny na rynku, w okolicach jest różna ilość ludzi,etc. fakt na tym wcześniejszym screenie wygląda to naprawdę ładnie :)
 
Też narzekają, pare godzin wcześniej czytałem jakiś komentarz że ktoś wydał na sprzęt kilka kafli i grafika nie spełnia jego oczekiwań, w tym temacie są setki takich osób.
Sory panowie, gra musi się sprzedać, a żeby się sprzedać to jak największa liczba osób musi ją odpalić, a żeby ją odpalić to musi wyglądać tak jak wygląda. Nikt nikomu nie kazał kupować komputerów za kilka tysięcy złotych...
 
Tu chodzi o zupełnie co innego na co zwracam uwagę tj. podpuszczanie do wydania kasy na sprzęt, który może się okazać nieadekwatny do zapowiadanych efektów. Bo to nie miało tak być.
Tu chodzi o ilość osób takich, którzy pod wpływem impulsu i 35 minutowego gameplayu (na który i tak już się narzekało) poszło kupować sprzęt z wysokiej półki

Też tak uważam ale dla mnie to nie jest tylko podpuszczanie. Ludzie mase pieniedzy wydali na karty typu 970/980 bo w wieeelu miejscach na długo przed premierą można było przeczytać że twórcy nie zamierzają iść na kompromis z wyglądem świata. Do czasu. Teraz NVidia mając nakreconą spredaż kart rozda za darmo klucze do wiesia bo im się cała sprawa zwróciła już z nadwyżką.
Pamiętam jęki na forum, ok stycznia tego roku że optymalizacja jest słaba, że W3 wymaga naprawdę dużo.
Oto optymalizacja cud - nazywa się downgrade...
 
Dla mnie, oświetlenie jak i kolorystyka są znacznie lepsze i nie tak kreskówkowe, jak w W3.
Bo masz świat baśniowy i świat rzeczywisty... Czytałeś książki?? widziałeś pierwszą i drugą część?? chciałbyś rzeczywistości w średniowieczu?? To jest WIEDŹMIN, który ma baśniowy świat wymyślony przez Sapkowskiego, imo najlepiej przedstawiony kolorystycznie, bo są miejsca gdzie jest kolorowo są miejsca gdzie jest czarno, nie ma tak jak w GTA, to jest cRPG na podstawie książek Sapkowskiego.
 
Bo masz świat baśniowy i świat rzeczywisty... Czytałeś książki?? widziałeś pierwszą i drugą część?? chciałbyś rzeczywistości w średniowieczu?? To jest WIEDŹMIN, który ma baśniowy świat wymyślony przez Sapkowskiego, imo najlepiej przedstawiony kolorystycznie, bo są miejsca gdzie jest kolorowo są miejsca gdzie jest czarno, nie ma tak jak w GTA, to jest cRPG na podstawie książek Sapkowskiego.

A gdyby dali mroczny, ciemny, brudny (graficznie) świat, to biorąc pod uwagę klimat i konstrukcję świata przedstawionego możnaby się powiesić przed ukończeniem gry.
 
Parę postów poleciało. Przypominam - to nie jest temat do chwalenia się sprzętem i mówienia innym, że są marudami i świrami. Kolejne posty w tym tonie będą nagradzane warnami.
 
Top Bottom