Wiedźmin 3: Dziki Gon - pytania i odpowiedzi dotyczące pudełkowej wersji PC

+
W kilkananaście sekund pobiorę to telefonem. Przy kiepskiej sieci w marnym 3G. Obrażają się, bo wisienka na wielopiętrowym, wspaniałym torcie nie ma ogonka.
Ogonka to nie mają Ci co tu narzekają. Wiedzmina wisienka na torcie* ma ogonek a nawet listki :)
 
Last edited:
Głównym problemem nie będzie zapewne wielkość samego pliku, tylko stabilność i prędkość samego pobierania. Podobnie jak to miało miejsce przy GTA V. Co prawda tam plik ważył 5 GB, ale ściągał się zdecydowanie za długo. U mnie np. około 25 godzin, jak nie więcej. Samo przesyłanie było czasem przerywane, lub leciało z prędkością szalonych 2-6 kb/s.
Mam jednak nadzieję, że w przypadku Wiedźmina będzie to lepiej rozwiązane i mnie konieczność pobrania tego pliku nie boli.
 
Ale o co tyle szumu? Przecież z Wiedźminem 2 też było zabezpieczenie w postaci legendarnych już 50MB. I nie przypominam sobie by były narzekania na kłamstwa REDów. Jako argument zawsze podajecie wyjazd i brak internetu przy ponownej instalacji. Czyli jak tylko przestajecie grać to usuwacie wiedźmina i na następny dzień instalujecie ponownie? A poza tym wyjeżdżając dajmy na to na wakacje to wyjeżdżacie po to żeby pograć na kompie? Zawsze myślałem że takie wakacyjne wyjazdy są po to żeby spędzić spokojnie czas z rodziną z dala od elektronicznego zgiełku a nie siedzieć przed komputerem tudzież konsolą. Z wyjazdem w delegację to samo (tylko rzecz jasna nie w celach relaksacyjnych). Jedzie się żeby pracować a nie grać. Ciekawi mnie jedna rzecz. Tak narzekacie na (nazwijmy to umownie) 50MB a to że po ponownej instalacji gra nie jest aktualna i trzeba pobrać wielokrotnie większe patche już wam nie przeszkadza? A wracając do sprawy kłamliwego PR'u. Śledzę wszystkie wiadomości o wiedźminie w miarę na bieżąco i nie przypominam sobie aby ktokolwiek z REDów twierdził, że nie będzie jakiegokolwiek zabezpieczenia tylko na premierę.
 
Hej, w sumie to niezupełnie 100% temat ale jednak dotyczy wersji pudełkowej, wiem, że bardzo późno się na takie coś obudziłem ale czy wiecie czy jest jeszcze gdzieś możliwość kupić W3 ze steelbokiem?
 
Hej, w sumie to niezupełnie 100% temat ale jednak dotyczy wersji pudełkowej, wiem, że bardzo późno się na takie coś obudziłem ale czy wiecie czy jest jeszcze gdzieś możliwość kupić W3 ze steelbokiem?

Na cdp.pl już chyba nie, ale możesz w Saturnie lub MediaMarkt kupić zestaw przedsprzedażowy z koszulką i steelbookiem za 60zł. Paragon uprawni Cię do zniżki 35zł za grę, która kosztuje w tych sklepach bodajże 120zł. Zapłacisz więc za wszystko 155zł.

Chyba, że interesuje Cię wersja na konsole, z tego co pamiętam to Euro miał w ofercie steelbook w preorderze.
 
Hej, w sumie to niezupełnie 100% temat ale jednak dotyczy wersji pudełkowej, wiem, że bardzo późno się na takie coś obudziłem ale czy wiecie czy jest jeszcze gdzieś możliwość kupić W3 ze steelbokiem?

W tej chwili został już chyba tylko zestaw przedsprzedażowy z Saturna. Przeleciałem sie po sklepach on-line i steelbooka nigdzie nie znalazłem. Z gadżetów został już chyba tylko medalion dokładany do gry na gram.pl. Nie myślałem, że tak szybko to zejdzie.
 
Dzięki serdeczne, obczaje zatem jaka wersja grafiki tam jest :D cóż, nie jest to wiele drożej, a może się nawet załapię.

Wroobelek, też się zdziwiłem, w MM mają jeszcze, właśnie dzwoniłem, ale nie wiem z jaką grafiką. Pofatyguje się i obczaję.
 
I w MM i w Saturnie jest tylko steelbook Skellige:
 
Szlag... akurat ten najmniej mi się podoba :/ no to albo rybki albo akwarium? ...

Mnie to zastanawia dlaczego nie robią większej ilości takich bajerków jak steelbook. Ok, rozumiem, że edycji kolekcjonerskiej nie można kupić w nadmiarze, z założenia, ale takie wersje ze steelbookami schodzą jak ciepłe bułeczki, dlaczego nie mieliby ich natworzyć trochę więcej?
 
Last edited:
Może będą steelbooki w kolejnym (popremierowym) wydaniu?

Trzeba spokojnie poczekać na rozwój sytuacji.
 
Większej ilości? No błagam, były dostępne od czerwca do praktycznie samego końca, skończyły się krótko przed finalizowaniem preorderów, to chyba sporo czasu.
 
@macchuck - ale w tym zestawie jest jeszcze koszulka, a paragon upoważnia do zakupu gry (w MM lub Saturnie) że zniżką 30 zł. Jeśli nie kupiłeś w preorderze, to bierz. Gdybym nie czekał na kuriera z kolekcjonerką, to nie zastanawiałbym się nawet chwili.
 
Dzwoniłem przed chwilą*na ogólnopolskie infolinie Media Markt i Saturn i powiedzieli mi, że nigdzie już*tych wydań przedpremierowych nie ma. Masakra jakaś ;/ a tak mnie kusiło kupienie tego steelbooka, już*pal licho koszulkę :(
 
Dzwoniłem przed chwilą*na ogólnopolskie infolinie Media Markt i Saturn i powiedzieli mi, że nigdzie już*tych wydań przedpremierowych nie ma. Masakra jakaś ;/ a tak mnie kusiło kupienie tego steelbooka, już*pal licho koszulkę

W media markcie w Nowym Sączu jeszcze są (dużo sztuk) - dzisiaj byłem. Same rozmiary "L" jakby kogoś interesowało.
 
Witam mam pytanie odnośnie czy dwie osoby moga grać w W3 na jednym kompie czy musze kupic dla żony drugi klucz? Proszę o pomoc szanownych forumowiczów.
 
Gra nie wymaga użycia klucza, a patche można ściągnąć ze strony więc sam sobie odpowiedz na to pytanie ;)

Oczywiście mam tu na myśli wersję pudełkową. Gra kupiona np. ma Steamie będzie wymagała Steama.
 
Gra nie wymaga użycia klucza, a patche można ściągnąć ze strony więc sam sobie odpowiedz na to pytanie ;)

Oczywiście mam tu na myśli wersję pudełkową. Gra kupiona np. ma Steamie będzie wymagała Steama.

Panie Hunt nie wiem czy się zrozumieliśmy.
Jeden komputer. Jeden Wiesiek 3. Klucz gog na moim koncie. Pytanie czy jak zrobie konto żonie na gog to ten klucz zadziała i będzie mogla grac gdy ja nie gram i miec swoje save'y na tym samym kompie. Jestem już leciwy więc proszę o wyrozumiałość i pomoc.
Dziękuję.
 
Chodziło mi o to że gra nie wymaga użycia klucza, nie trzeba się logować na żadne konto ani uruchamiać żadnych aplikacji. Instalujesz, ściągasz patcha aktywacyjnego ze strony i grasz jak za dawnych czasów :p
 
Top Bottom