Wiedźmin 3 - grafika

+
Pozytywnie :)
No ja ściągam z GOGu plik z bin.3 , reszta z DVD leci na dysk i jest ok, z dysku szybciej się instaluje :)

płyta widać, że świeża bo 4 nie odczytało za pierwszym razem, już się bałem. Mam słaby sprzęt, lapka ale instalka poszła w miarę szybko, jakaś godzinka może. Życzę fajnego grania na Twoim mocarzu i satysfakcji, wrzuć jakieś screeny i podziel się wrażeniami jak będziesz testował.
 
płyta widać, że świeża bo 4 nie odczytało za pierwszym razem, już się bałem. Mam słaby sprzęt, lapka ale instalka poszła w miarę szybko, jakaś godzinka może. Życzę fajnego grania na Twoim mocarzu i satysfakcji, wrzuć jakieś screeny i podziel się wrażeniami jak będziesz testował.

Dzięki, screeny itd. Będą :) I znacznie więcej czegoś bardzo, fajnego ;-)
 
GosuPL i gdzie ta Twoja jakość SoD i opad szczeny po premierze? :D Złego słowa nie powiem, bo owszem gra wygląda bardzo ładnie ale downgrade był i tylko jakiś totalnie zaślepiony fanboy tego nie zauważy.

Żadnego opadu szczeny nie ma. Chyba, że miałeś na myśli to grzebanie w plikach ini itp. to zwracam honor. Jeśli nie - to CDPR powinni zatrudnić Cię do działu PR żeby mydlić ludziom oczy :D
 
TYLKO pogoda i pora dnia.

Fantastycznie :)

---------- Zaktualizowano 14:30 ----------

@SpiderSilvaGOAT

Teraz kiedy jest już po premierze to mogę napisać co i jak :)
Dostałem info od jednego z testerów (aż do wersji GOLD) "Wiedźimina 3".

Na temat rzeczy takich jak :

1.Do wymaksowania gry GTX 980 to będzie absolutne minimum mowa o ultra i opcje od NV - Potwierdziło się
2.Patch premierowy, również grafikę poprawia , trawa, jakość tesktur etc, etc. - Potwierdziło się
3.To samo info konsultowałem z jednym z czołowych redaktorów pewnego portalu o tematyce PC - Potwierdził mi, iż również zgodne to jest z jego informacjami.
4.W przyszłości planowany jest patch który jeszcze dowali do pieca :) - Zobaczymy, pewnie tak.
5.NIe wszystkie opcje będą dostępne z poziomu menu gry ale masa w plikach konfiguracyjnych. - Potwierdziło się.

"Chyba, że miałeś na myśli to grzebanie w plikach ini itp. to zwracam honor" - J.W. Przyjmuje :)
Popatrz sobie na screeny, możliwości ustawień ręcznych w plikach (nawet na oficjalnej stronie Nvidii masz co i jak) i się zastanów raz jeszcze nad tym co napisałeś.
Opad szczeny jest :)

Mam nadzieję, że osoby które dostały to info ode mnie dobre kilka dni temu, potwierdzą iż to co tam pisałem się zgadza :)
 
Jak dla mnie gra jest świetna,słowiański klimat wręcz wylewa się z ekranu, a jeszcze mam pytanie jak dostać te darmowe dlc? trzeba się zarejestrować na gog,wpisać cd key i dopiero wtedy dostaniemy czy jak?
 
Zrobić exclusive na PC i po problemie (niestety, hejterzy, mam też konsole więc nie możecie mnie zjechać za rasizm).

Można zrobić grę multiplatformową ale PC dać jako platformę wiodącą. Później po prostu "przyciąć" wersje na konsole do ich możliwości i po sprawie. Obecna architektura sprawia, iż gry na konsole oraz PC już tak bardzo się między sobą nie różnią (jak było to jeszcze generację wstecz).
RED'zi jednak wybrali odwrotną drogę.
 
I widać, że opłacało się cierpliwie czekać a nie marudzić na "downgrade i oszustów CDP":) Możliwości jak widać konfigurowania gry jest w pytę, gdzieś latały screeny w 4k, na których gra wyglądała praktycznie jak z niesławnego SoD i zajechała 2 Titan X. Tego chcieli wszyscy marudzący na cięcia w grafice? Jak dla mnie jest ok, masz kosmiczny sprzęt to gra wygląda obłędnie. Zaraz kończę swoją instalację i zobaczę jak się moja 980 wykaże;)
 
Nie do końca rozumiem. Twierdzicie z całym spokojem, że jak się pogrzebie i pozmienia, doda mody i patche, to w końcu gra będzie wyglądała w przybliżeniu tak, jak to zapowiadali. Przy czym trzeba podłączyć przynajmniej dwie najmocniejsze karty i dodatkowy generator prądu.
Tylko że takie ubi zrobiło to samo. I też można było pogrzebać, pozmieniać i coś dograć. Jednak wszyscy gremialnie uznali, że gra, która została pokazana, w żadnym momencie nie spełnia obiecanych warunków i nikomu nie przeszkadzał w nazywaniu ich oszustami fakt, że da się ją w końcu doprowadzić do stanu z reklam.
Pocztówki wyglądają ładnie, ale to tylko pocztówki. Zbiór elementów widzianych najlepiej z daleka plus malarskie pociągnięcia pędzlem by poruszyć tą powierzchowną warstwę zachwytu nad grą barw i plam. Poszczególnym składowym tych pocztówek nie pomoże w niczym zwiększenie zasięgu renderowania trawy. Nie nabiorą jakości od cieni ultra.
Musiałby wyjść naprawdę duży pack z lepszymi teksturami, modelami i innymi poprawkami. Może będzie.
 
Last edited:
Ja tam gram na mixie średnich/wysokich z HBAO+ i kilkoma innymi postprocesami. Mam od 17-27 FPS i gra się całkiem przyjemnie. Ale jestem trochę zwichrowany pod tym względem, gdyż na 60 nie cierpię grać. Wszystko jest zbyt szybkie i takie... płynne. Lekki upgrade sprzętu, dociągnąć do stałych 30 i będzie elegancko. Gra na minimalnych wygląda słabo, gorzej niż W2, ale podciągnięcie jej już do średnich daje olbrzymi rezultat, a spadek fpsów znikomy. Za to na ultra... szkoda, że to jedynie do robienia screenshotów, bo na 5FPSach to nawet ja nie pogram ;)
 
Wiecie co jest najgorsze?
Że na komputerze o wydajności konsoli jest niegrywalnie, przy czym owe konsole działają stabilnie na wysokich ustawieniach.
Zarzekali się, że nie było downgrade'u tylko optymalizacja... GDZIE ta optymalizacja?!
CDPR, byłem waszym wielkim fanem.
 
Wynaleziono już może sposób jak pozbyć się tej obrzydliwej mgły, która zasłania wszystko? Na 35min gameplayu fajnie było widać góry w tle, teraz wszystko przysłania ta mgła...
 
Top Bottom