Audiobook „Wiedźmin” - nowa superprodukcja Audioteki.

+
Teraz i tak cała zabawa jeszcze ze sklejaniem poprawianiem no i całym udźwiękowieniem otoczenia i muzyką ;).
 
Właśnie zacząłem odsłuch "Sezonu." Późno, bo czekałem, aż wrażenia z wersji czytanej zatrą się trochę w pamięci. Ogólne wrażenie jest rewelacyjne, niestety Karolina Gorczyca jako Koral tak dalece odstaje poziomem od reszty, że każda jej kwestia powoduje u mnie zgrzytnięcie zębami. Aua.
 
Kupowałem ostatnio AC: Rogue w cdp.pl i chciałem wykorzystać kod rabatowy w cdp.pl, który wysłało SoundTropez przy okazji słuchowiska z dopiskiem "ważny bezterminowo", lecz nie został uznany. Napisałem do pomocy cdp.pl i taką oto dostałem odpowiedź:

"Pana kod nie był ważny bezterminowo. Data wygaśnięcia to 16.03.15r. Jednakże wydłużyliśmy dla Pana ważność kodu do połowy kwietnia.
Życzymy udanych zakupów."

Ktoś chciał tutaj wykorzystać ten kod do EK W3, tak więc szanse na to niewielkie.
 
No to ktoś ostro poleciał w chu** z nami. Po prostu czuje się potraktowany jak gów**. Od SoundTropez już raczej nic nie kupie. Trzeba to będzie wyjaśnić bo strasznie mi się to nie podoba, przecież w mailu jasno jest napisane:
"Dodatkowo, żeby zrekompensować brak pudełka, przesyłam Ci:
- kod rabatowy o wartości 30 zł na dowolny zakup w sklepie cdp.pl: ************ (ważny bezterminowo)
- kod rabatowy uprawniający do 50% zniżki na dowolne słuchowisko w naszym sklepie: ******** (ważny do 30 czerwca 2015)"
Ciekawe jak to wyjaśnią.
 
Ja miałem nadzieję właśnie, że wykorzystam teraz na Rogue, ale grę kupiłem i myślałem, że wyjaśnią sprawę i na W3 będę miał ten kod, ewentualnie na coś innego, no a mam 10 dni by się zastanowić co kupić jeżeli chcę wykorzystać kod. Podaną wyżej linijkę oczywiście przesłałem cdp.pl w mailu i po tym otrzymałem wyżej wymieniona odpowiedź. Napisz też Ty, im więcej osób tym lepiej.
 
No bez jaj, ostatnio na każdym kroku jest się robionym w ch... Najpierw miało być pudełko i autograf Rozenka. Ani jednego ani drugiego nie ma. Teraz okazuje się że kod który miał być bezterminowy jednak miał datę ważności. Żeby jeszcze było to ważne do czerwca albo chociaż maja to pół biedy ale do połowy marca, jakiś żart.
:mean:

Zaraz piszę maila do SoundTropez żeby to wyjaśnili jak nic nie odpiszą to będę próbował do cdp.pl ale dopiero wtedy jak będzie możliwość finalizacji zamówienia za EK W3. Może przedłużą ważność albo dadzą nowy :p
 
Panowie i Panie, widzę, że w Styczniu wyszedł (jednak) audiobook "Dom ze Szkła"? Jeśli tak, to jakimś cudem przegapiłem jego premierę (po informacji, że CDP wykupił pełne prawa do niego... zapomniałem o nim).
Gdzie można go kupić :) ?
 
Z tego co wiem to nigdzie go nie można kupić bo będzie dodawany do W3 ;) Ci któzy zamawiali pre-order pudełkowego wydania "Domu ze szkła" dostali cyfrową wersję i kilka bonusów za brak pudełka ;)
 
Pisałem już o tym w temacie o kolekcjonerce, ale post utonął w zalewie opowieści o podrywach i pytaniach kurierowiczów, zatem piszę tutaj. Czy ktoś znalazł kod na audiobooka "Domu ze Szkła"?
 
Jest w książeczce na ostatniej stronie. na dole

---------- Zaktualizowano 10:45 ----------

Świat wiedźmina kompendium - ostatnia strona - na dole. Miłego słuchania.
 
Trochę dziwne, że słuch kompletnie zaginął o tym audiobooku. Soud Tropez wycofało go ze sprzedaży, przy grze ani widu ani słychu... W ogóle cdp wspomniało wcześniej cokolwiek o nim, czy jedyna informacja to ta z Sound Tropez?
 
Top Bottom