Baby z wozu, koniom lżej - czyli Yennefer i Ciri w W2

+
Na pewno na innych flashbackach się także pojawi, bo inaczej sobie tego nie wyobrażam. Ciekaw jestem jak ukażą Redzi pozostałem postacie z sagi, może nawet opowiadań
 
Ja wyobrażam sobię że sie w grze pojawi po tym flashbacku. A co tego się można było spodziewać znasz może inną pannę z jego otoczenia o czarnych włosach ?. No sam nie wiem, powinna się w grze pojawić choć yen miała loki a nie proste włosy a te flashbacki trochę dziwna wizualizacja.
 
Cóż mam pewne obawy. Flashback na którym pokazana jest Yennefer może sugerować, że właśnie w takiej formie ujrzymy ją w W2. Następnie w toku wydarzeń z gry dowiemy się dlaczego Triss i reszta kompanii o niej zapomniała. Jest to rozwiązanie o niebo lepsze niż masowa utrata...
...pamięci, jednak ja po cichu liczyłem na Yen strzelającą błyskawicą w zadek Triss
 
airandill said:
Ja wyobrażam sobię że sie w grze pojawi po tym flashbacku. A co tego się można było spodziewać znasz może inną pannę z jego otoczenia o czarnych włosach ?.
Trochę się ich tam uzbierało (czarodziejek ze trzy czy nawet z cztery), ale fakt faktem, że to musi być Yenna. Tylko pytanie czy pojawi się w ramach sekwencji wspomnień czy jako pełnoprawna postać. W takim bądź razie po czyjej stronie się opowie?
 
Jeśli się pojawi w ramach wspomnień to i tak dobrze. (Większa szansa, że pokaże się w trzeciej części. A co do 3 pewnie po premierze pojawi się pytanie czy pracujecie nad trójką. W końcu gdy 1 wyszła myśleliście nad 2, więc...)Cieszy mnie, że Redzi nie zapomnieli o niej. Chyba powinienem wziąć to w spoiler, bo teraz taka moda.
 
Mam wielka nadzieje ze nie będę musiał dublować tego tematu na przyszłym forum poświęconym W3.
 
Hm, no ten art jest zastanawiający, a kojarzysz może inną czarodziejkę która może ją zastąpić że można ja z kimś pomylić ??.I jesli Yena jest na coś zła i, będzie się chciała wyrzyć np. to będzie ostra jazda.
 
Zrobię małego offtopa. Ktoś kiedyś napisał, że w tvgry.pl za prowadzącymi jest napisane Yennefer of Vengerberg. Mamy dowody, iż to nie była Yen :/
3 pod Geraltem, nie jest Yen, tylko Kubuś z Aldersberga
 
Brawo, zik7, napisałeś dokładnie to samo, co ja na tej samej stronie tematu, pierwszy post.Ja rozumiem nie czytać całego kilkudziesięciostronicowego tematu, ale ostatnie 2 strony to chociaż wypadałoby obejrzeć przed dawaniem "nowych" informacji.
 
To jest Yennefer. Wzgórze w Rivii, tłum wieśniaków, umierający Gierwant. Wszystko się zgadza. Najpierw myślałem że to będzie Fringilla, ale gdy zobaczyłęm scenerię, upewniłem się że to Pani Fiołkowooka :D
 
Nie wiem jak Yennefer, ale Ciri być musi i gracz powinien mieć możliwość osobistego jej ubicia za to co zrobiła z Sagą.
 
Mlyneck said:
Nie wiem jak Yennefer, ale Ciri być musi i gracz powinien mieć możliwość osobistego jej ubicia za to co zrobiła z Sagą.
Dokładnie. Geralt jest w sadzę postacią drugoplanową przez nią.
 
Qesitam said:
Qesitam said:
Nie wiem jak Yennefer, ale Ciri być musi i gracz powinien mieć możliwość osobistego jej ubicia za to co zrobiła z Sagą.
Dokładnie. Geralt jest w sadzę postacią drugoplanową przez nią.
Podpisuje się. Od czasu jej powrotu przez ziemie Nilfgaardu nie mogłem zdzierżyć tej postaci. Zresztą dało się dostrzec, że imć Sapkowski ma coraz mniej serca do pisania tego tytułu.
 
Mi się bardzo podobało, że historia przeszła na plan Ciri Ciri. Wątek był spójny i czytało mi się lepiej ostatnie 3 książki sagi niż pierwsze. Na początku były wstępy rozwinięcia. Dalej była akcja, to mi się przyjemniej czytało. I wolałbym Ciri niż Alvina dla mnie to był po prostu przekręt. Marna podróbka bohaterki.
 
A to zabawne, bo Chrzest Ognia jest mocno przeplatany wątkami Yenny, Ciri i hanzy geralcinej.Przez mocno rozumiem, naprawdę mocno. Z naciskiem na hanzę. Ciri się wybija w Wieży Jaskółki.
 
Top Bottom