Balans Talii Nilfgardu - Wiedźmin Szkoły Żmiji

+
@Pan_Neutron Kasuj mu owoce....niszcz sabat ale najważniejsze Kasuj Idarrana bo trzech krwawych nie da rady ogarnąć. A Idarran idzie jako pierwszy. Go nie musisz blokować... Masz czas by go obić... A już nie wspomnę jakim kryptonimem jest Skurwiel na te talię.
Ja rozumiem, że da się to skontrować, ale tak jak pisałem, musisz stworzyć specjalnie talię pod to. Czyli w tej chwili w gwincie: albo grasz Gernichorę, albo grasz talią, która kontruje Gernichorę. Właściwie w innym przypadku nie ma co włączać gry.
Sorry, ale nie powinno tak być. Twórcy wyraźnie mówili, że dodatki będą wychodzić w mniejszych paczkach, żeby mieć pewność, że wszystkie karty będą grywalne i lepiej zbalansowane. I co z tego wyszło? Dzień po wyjściu drugiej paczki już wszyscy wiedzą co jest przegięte i na potęgę tym grają, żeby zdążyć jak najwięcej wygrać zanim wprowadzą hotfix.
Ja za takie granie w gwinta na razie podziękuję.
 
Tak jak piszą @Ely74 i @Reunion33 nic więcej nie muszę dodawać. Jeśli nie grasz czystej pasywki a taką grają chyba tylko potwory spokojnie idzie wszystko skontrować lub większość.
@Pan_Neutron a pamiętasz kombo KP jaskier vyso priscilla i tridam, mieszczanie SY lub pasi albo rębacze w dawnej formie? Pozostawienie w spokoju silników jakie by one nie były zawsze się tak kończyło kończy i będzie się tak kończyć jak na załączonym wyżej obrazku.
 
Top Bottom