Błąd karty "Ghul"

+
Błąd karty "Ghul"

Witam,

napotkałem błąd który występuję w częstotliwości 20-30% gier. Polega na tym, że Ghul zamiast pobrać życie z losowej kreatury z cmentarza, pobiera kartę z talii, dodaje sobie jej wartość i dodatkowo wyciąga ją na stół.

W mojej ostatniej grze Ghul wyciągnął z talii kartę "Krabopająk" skutkiem czego było dodanie Ghulowi wartości 2, wyciągnięcie karty na pole bitwy oraz rozmnożenie jej z powodu iż jeszcze dwa "Krabopająki" znajdowały się w mojej talii.

Pozdrawiam
 
Nie wiem czy to błąd.
Potwory w pierwszej rundzie zagrały kartą królewicz ropuch , ropuch "zjadł" kartę za 10 i miał wartość 15

Przeciwnik użył pożogi

Potwory zagrały Ghula. Spodziewanym efektem był Ghul o wartości 19(4+15, bo karta na 15 była jedyną karta na cmenatrzu). Miał jednak dużo niższą wartość
 
Jak na moje, to na stole miałeś Olbrzymiego Krabopająka, który tworzy kopię zwykłego Krabopająka(opis chyba nadal jest u niego błędny), gdy jakaś jednostka zostanie pożarta, a Ghul taką jednostkę pożera. Taka kopia Krabopająka wyjęłaby inne Krabopająki. Wtedy jakiś musiałby się znaleźć na cmentarzu, co pewnie stało się przez królewicza ropucha. Jesli nie, to faktycznie jakiś bug, jeśli to był Ghul.
 
Top Bottom