Błąd połączenia i łądowania danych profilu.

+
Od 3 dni nie mogę włączyć Gwinta. Po 20 minutach wczytywania pojawia się błąd połączenia i komunikat, że nie udało się załadować ekwipunku. Nie mam pojęcia dlaczego. Wszystko było ok, nie było żadnej aktualizacji systemu (Windows 10). Próbowałam naprawiania poprzez GOG Galaxy, wyłączać antywirusa, reinstalowałam GOG i Gwinta, 2 razy i próbowałam usuwać dane z folderów appdata. Skończyły mi się pomysły co z tym zrobić.
 
Przepraszam, w równie tajemniczy sposób jaki problem powstał, rozwiązał się. Chciałam zrobić screena komunikatu z błędem i gra magicznie zadziałała. Ale dziękuję za chęć pomocy.
 
Ja mam podobny problem pisze: Błąd połączenia- ta wersja gry nie jest już wspierana? O co chodzi? Zakładam że chodzi tu o to że są wyłączone serwery ale na telefonie moge sobie grać bez problemu.
 
Ja mam podobny problem pisze: Błąd połączenia- ta wersja gry nie jest już wspierana? O co chodzi? Zakładam że chodzi tu o to że są wyłączone serwery ale na telefonie moge sobie grać bez problemu.
aktualizuje zrób w gog
 
niby jak? mam zaaktualizowaną gre
Post automatically merged:

Pisze że mam zainstalowaną 6.1
 

Lexor

Forum veteran
niby jak? mam zaaktualizowaną gre
Post automatically merged:

Pisze że mam zainstalowaną 6.1
Powinieneś mieć 6.1.3.
Jeśli ja chcę zrobić ręczną aktualizację gry to w angielskiej wersji GOG Galaxy klikam: More > Manage installation > Verify / Repair
 
Norma w Gwincie często można grać pomijając aktualizację, dziwne to jest właśnie.
 
Co jest? "Bład połaczenie - ta wersja gry nie jest już wspierana". I jakoś nigdzie nie mogę żadnej aktualizacji znaleźć. Czy to problem z dodawaniem nowych kart z ostatniego dodatku?
 
Nie wiadomo nikt nie ma dostępu do gry CDPR o tym informuje tyle że nie na forum 🙃
Teraz skakaj po internecie i szukaj gdzie też tym razem postanowili dać informacje...
 
Hmmmm... zrestartowałem komputer, przeprowadziłem aktualizację i... nadal wyświetla się błąd "ta wersja gry nie jest już wspierana". Coś mi tu nie gra
Pojawiła się informacja, że plik aktualizacji miał 54 MB. Gra dalej nie działa
 
OK. Dzięki za info! Czyli na razie - trzeba po prostu czekać?
Wykorzystam ten czas na dokończenie przygotowania obiadu.
... a jak coś pójdzie nie tak - to pewnie i kolacji, obejrzenie meczu, wyjazd do Wrocławia (i powrót). Zależy, kiedy Redzi ogarną awarię ;)
 
Jest piątek, sądząc po ciszy na forum i na stronie głównej z wiadomościami gwinta to możliwe że nawet nie wiedzą że mają awarię :p
Po weekendzie może ruszy...
 
Top Bottom