Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

+
Do usunięcia
 

Attachments

  • 1695406636325.png
    1695406636325.png
    2.4 MB · Views: 47
  • 1695406728787.png
    1695406728787.png
    1 MB · Views: 47
Nie wiem czy to błąd, bo nie pamiętam jak było przed aktualizacją.

W megabloku H10 (mieszkanie V), gdy V zagaduje ze sprzedawcami by coś kupić, to ani V ani sprzedawca nie wypowiadają żadnej kwestii, od razu przechodzi się do ekranu ekwipunku. Tak samu jest z babką sprzedającą ubrania na osiedlu przyczep.
Nie wiem jak z pozostałymi.
 
Gram w misję Nie mów Saulowi i jest zadanie spotkaj się z Saulem. Wszyscy stoją na przeciwko siebie, ale nie ma żadnej interakcji. Nie pomaga wczytywanie ostatniego save'a, lub zmiana misji.

EDIT: Po wczytaniu wcześniejszego save'a poszło
 

Attachments

  • C2077NieMowSaulowi.jpg
    C2077NieMowSaulowi.jpg
    1.7 MB · Views: 30
Last edited:
Nie działa mi wszczep kereznikov , miałem wymaxowana postać po aktualizacji 2.0 mimo że grałem kataną od prologu i mam zrobione wszystkie zadania kontrakty itd 50 poziom postaci i reputacji miałem wymaxowane bronie białe , wysportowanie , demolkę, inżynierię itd to teraz mam np shinobi 22 na 60 co jest kuriozalne
 
Na 2.0 motocykl policyjny bez przedniego zawieszenia i [prostokątnej] osi koła, taki wariat a jeździ ;)
2023-09-23_2031_1.png


W menu ekwipunku krzaki na twarzy postaci V - pomogło dopiero wyjście z gry i wejście.
2023-09-23_1732_1.png

2023-09-23_1715_1.png
 
Grasz od nowa ? Chyba nie . To po co te wrzuty ? Napisali że na starych "sejwach" gra sie bedzie dziwnie zachowywac. odpal "NEW GAME" i wtedy pisz o błędach itp. bo to nie ma sensu.
 
18acda410ae29-screenshotUrl.jpg
cos nie wyszło wam xD , przeszedłem grę na patchu 1.5 miałem wykonane wszystkie zadania i aktywności wymaxowane wszystkie umiejętności na 20 poziom i po patchu 2.0 dostałem coś takiego xD
 
Z okazji dodatku jeszcze raz przechodzę Cyberpunka. Natknąłem się na pewien błąd mianowicie w Konpeki Plaza idziemy z Jackiem restauracji a potem do windy. Jak Jacek wszedł do windy i nacisnąłem przycisk odpowiedzialny za uruchomienie windy to gdzieś tak w połowie drogi pomiędzy piętrami zniknęła mi tekstura podłogi windy i V spadła na dół zaliczając zgon. Sprawdzałem spójność plików ale nic to nie dało. Poradziłem sobie jednak z problemem. Może brzmi to paradoksalnie ale na czas wycieczki windą musiałem wyłączyć Ray Tracing i wszystko było w porządku.
 
Po przybyciu do Dog Town, po tym jak porozmawiałem z hologramem i dostałem punkty do nowego drzewka Militechu, miałem się zakraść do garażu ale zostałem wykryty, więc wybiłem wszystkich przeciwników w okolicy i gdy szedłem tą samą alejką co na początku, żeby znaleźć garaż znowu mi się odpaliła ta scena z zakłóceniami, tyle że teraz nie widziałem ani nie słyszałem hologramu, jedynie pojawiały się moje opcje dialogowe i na końcu rozmowy a raczej monologu znowu dostałem punkty, które mogłem użyć w drzewku Militechu.
 
Last edited:
Po wczytaniu save'a i dzwoni do mnie Songbird. Niestety nie słyszę, żadnego dźwięku rozmowy. Napisy się wyświetlają. Pozostałe dźwięki gry działają. Przeczytałem podpisy i pojechałem do wejscia DogTown - chciałem posłuchać o czym rozmawia policja z bergestami ale znowu to samo. Napisy są a rozmowy nie słychać.

jestem w trakcie weryfikacji plików gry. Zobaczymy czy to pomoże. EDIT: NIE POMOGŁO, ehhh CDP, znowu sie zaczyna
 
Zauważyłem, że co jakiś czas w slocie szybkiego dostępu zamiast przedmiotu leczącego pojawiają się randomowe itemy z kategorii rupieci.
 
Jeśli osobom używającym Avasta nie pojawiają się osiągnięcia na gog, to muszą ręcznie "zezwolić na aplikację" (gog galaxy i cyberpunk) w jego ustawieniach. U mnie pomogło.
 
cześć czy miał ktoś lub wie jak naprawić to że Rogue caly czas za mna chodzi ? od aktualizacji 2.0 taki błąd a może coś zmienione. Da sie to jakos naprawic ?
 
Jeśli osobom używającym Avasta nie pojawiają się osiągnięcia na gog, to muszą ręcznie "zezwolić na aplikację" (gog galaxy i cyberpunk) w jego ustawieniach. U mnie pomogło.

Wyłączyłem Avasta i załadowałem save'a, ale osiągniecia się nie pojawiły.

Miałem dodane zezwolenia w/w i nie zaliczyło uratowania prezydentki i pokonania Chimery. Zaliczyło tylko osiągnięcie "Łatwo przyszło, łatwo poszło" (kradzież samochodów dla El Capitana).
 
Gdy chce właczyc gre z Widmem Wolnosci ze skrotu bez uruchamiania gog galaxy wyskakuje mi to co na ponizszym obrazku, gdy włacze program i wejde ze skrotu jest ok, moj ojciec gra na drugim komputerze i wolałbym zeby chodzilo bez programu, mogłby ktos sprawdzic czy macie tak samo? dobrze by bylo zeby to naprawili
 

Attachments

  • F7AvqPhXoAA-g3m.png
    F7AvqPhXoAA-g3m.png
    21.7 KB · Views: 22
Gdy chce właczyc gre z Widmem Wolnosci ze skrotu bez uruchamiania gog galaxy wyskakuje mi to co na ponizszym obrazku, gdy włacze program i wejde ze skrotu jest ok, moj ojciec gra na drugim komputerze i wolałbym zeby chodzilo bez programu, mogłby ktos sprawdzic czy macie tak samo? dobrze by bylo zeby to naprawili
Spróbuj odpalić grę bezpośrednio z pliku exe w folderze Cyberpunka, tylko ustaw we właściwościach tego pliku "Uruchom jako administrator".
 
Spróbuj odpalić grę bezpośrednio z pliku exe w folderze Cyberpunka, tylko ustaw we właściwościach tego pliku "Uruchom jako administrator".
Probowałem i niczego to nie zmieniło, sprawdz/napraw tez nic nie daje, tak jakby cos z plikiem exe było nie tak albo było powiazanie z gogiem i bez niego nie chce działac
 
Probowałem i niczego to nie zmieniło, sprawdz/napraw tez nic nie daje, tak jakby cos z plikiem exe było nie tak albo było powiazanie z gogiem i bez niego nie chce działac
Spróbuj odpalić klikając na REDprelauncher.exe w głównym folderze gry: "X:\Cyberpunk 2077\REDprelauncher.exe"
 
Top Bottom