[Bug] Rynsztunek szkoły niedźwiedzia, znikające schematy.

+
[Bug] Rynsztunek szkoły niedźwiedzia, znikające schematy.

W trakcie realizowania zadania z rynsztunkiem szkoły niedźwiedzia natrafiłem na taki błąd. Wykonałem dwa pierwsze zadania dotyczące zwykłego rynsztunku i ulepszonego. W momencie gdy byłem u płatnerza rozpocząłem wytwarzanie całego zestawu - bez mieczy. Stworzyłem zbroję-> ulepszoną, buty -> ulepszone. W momencie gdy stworzyłem rękawice oraz spodnie, znikły mi schematy na ulepszone rękawice oraz spodnie. Jako że zadanie wykonałem poprawnie, nie ma możliwości że ich nie zebrałem. Podobnie postępowałem z innymi schematami na rynsztunki szkół wiedźmińskich i nie zauważyłem żeby cokolwiek mi zginęło. Miałem je widoczne poprawnie. Jak narazie jest to jedyny (tfu, tfu) poważny błąd jaki napotkałem w grze.
 
Zauważyłem że po zniknięciu schematów na miecz stalowy, rękawice oraz spodnie, miałem ponowną możliwość kupienia mapy w kasztelu we wrońcach i rozpoczęcia tego zadania na nowo - od połowy. Czyli na nowo muszę znaleźć tylko schematy na miecz, rękawice oraz spodnie.
 
Do zamknięcia. Ja jako bardzo "inteligentny gracz" dopiero później zauważyłem że ulepszone schematy wiedźmińskie są podzielone na dwie grupy. Musiało mi się przywidzieć że znikły mi schematy na miecz, rękawice oraz spodnie. Zdałem sobie sprawę z tego dopiero w momencie gdy udałem się zdobyć te elementy. Jako że elementy znajdują się w tych samych miejscach, odwiedziłem całkowicie nowe lokacje i zdałem sobie sprawę że ten błąd się tak naprawdę nie pojawił. Innymi słowy przepraszam za zgłaszanie nieistniejącego błędu :(
 
Top Bottom