Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

+

Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

  • Tak, Geralta nigdy za wiele

    Votes: 343 44.3%
  • Tak, ale z nowym, predefiniowanym bohaterem

    Votes: 206 26.6%
  • Tak, ale z bohaterem od podstaw tworzonym przez gracza

    Votes: 125 16.1%
  • Nie, lepiej by trylogia była zamkniętą całością, a Redzi zajęli się nowymi światami

    Votes: 100 12.9%

  • Total voters
    774
offcio said:
o potrzebę zakładania tematu z sondą, której wynik jest przewidywalny jak wyniki meczy polskiej reprezentacji piłki noznej. chyba że mamy sie jarać tym że chcemy łiczera 4: droga do domu, łiczera 5: dobry żart orena wart i łiczera 6:choroby weneryczne mistrza jaskra , to okej:)

Masz przycisk "raport", możesz go użyć, zamiast pisać niezrozumiałe posty("Ludzie, serio? ale.. SERIO?"). A czym się "jarasz" nie mam pojęcia.
 
offcio said:
o potrzebę zakładania tematu z sondą, której wynik jest przewidywalny jak wyniki meczy polskiej reprezentacji piłki noznej. chyba że mamy sie jarać tym że chcemy łiczera 4: droga do domu, łiczera 5: dobry żart orena wart i łiczera 6:choroby weneryczne mistrza jaskra , to okej:)

Popieram w całej rozciągłości.
 
Ja tam nie mam nic przeciwko kolejnej produkcji z Geraltem, przeciwnie, może nie bezpośrednio po trójce, ale za jakiś czas, gdy się za bohaterem stęsknię potężnie, jak najbardziej.

Po prostu lubię człeka na tyle (sagę wręcz wielbię), że mi się nigdy nie przeje.

Co się tyczy bohatera gier bez udziału Białego Wilka, chciałbym main hero definiowanego przez gracza (wybór klasy, płci, standardowe pierdoły), lub właśnie postaci nowej, nie osadzonej w realiach sagi.

No chyba że dadzą Regisa, jedyną personę z kart, z którą zżyłem się równie mocno co z Geraltem.
Nie potrafię określić, którego z panów bardziej mi było szkoda.

Ewentualnie Pankraca.
 
Jak dla mnie najlepsza byłaby opcja nr 2 bo skoro Redzi postanowili wysłać Geralta na emeryture to widocznie tak ma być i dalej nie ma sensu tego ciągnąć na siłę . Doszli widocznie do wniosku że trylogia z udziałem Białego Wilka wystarczy i kolejna część z jego udziałem nie byłaby tak dobra jak poprzednie. Natomiast kolejna gra osadzona w wiedźmińskim świecie z nowym bohaterem w roli głównej, czemu nie :)
 
Nie będę marudził jak czwórka będzie znowu z Geraltem (prequel) :D ale wolałbym innego bohatera, może być zupełnie nowa postać w sadze. A może wyjaśnienie historii Letho?

Geralta widziałbym jako bohatera dodatków - tworzonych przez fanów przygód. Nie znam możliwości REDKit'a, ale jeśli nie ma w nim możliwości tworzenia nowych lokacji, to w edytorze do trójki powinna się taka opcja pojawić. To znacznie wydłuży żywotność gry - za sprawą fanatyków-modderów ;)
 
Ja bym chciał aby przykładowo była to osobna historia Letho.
W czasie gdy zaczynał swoją profesje wiedzminską, i powiedzmy w trakcie przygody spotkalibyśmy Geralta ale tylko i wyłącznie jako NPC który pomaga nam w walce (taka sentymentalna zagrywka)
bo wiadomo że Geralt i Letho spotykali się nie raz nie dwa.
 
frog67, właśnie dlatego wspomniałem Letho. Nadal byłby urok gry mutantem-zabójcą, spotkalibyśmy najciekawszą postać z poprzednich części (chyba nie muszę pisać, kogo ;) ), można by pozwiedzać nieodwiedzone do tej pory miejscówki...
 
Problem polega na tym, że w świecie wiedźmina najlepszym bohaterem zawsze będzie wiedźmin. Tak jak w Gwiezdnych Wojnach może nim być tylko jedi. Kłopot w tym, że o ile stosunkowo łatwo można stworzyć od podstaw interesującego jedi, takiego jak choćby Revan czy Meetra Surik, to stworzenie zupełnie nowego wiedźmina, który mógłby konkurować z Geraltem będzie dosyć trudne. Przygody Ciri mogłyby być ciekawe, ale niestety nie wydaje mi się, aby nadawała się ona na główną bohaterkę gry komputerowej. Innymi słowy może być ciężko napisać przekonującą i ciekawą historię rozgrywającą się w wiedźmińskim świecie, jeżeli jej głównym bohaterem nie będzie Geralt.
To trochę tak jakby chcieć zrobić grę, której akcja rozgrywa się w Śródziemiu, ale już po pokonaniu Saurona. Niby można, tylko po co? :)
No chyba żeby Redzi odkopali legendarnego bohatera Zatreta Vorutę i jego czarodziejski miecz Balmur i o nich zrobili grę ;)
 
Zastanawia mnie ta druga opcja. Jakoś nie przypominam sobie gry, w której po zakończeniu historii głównego bohatera mieliśmy następną część z inną postacią tego samego świata. Tak szczerze, wiadomo, że osoby, które czytały sagę i zgadzają się z decyzją REDów będą dawać swoje typy protagonistów w następnej części, która miałaby powstać. LECZ, ilu jest tak naprawdę tych, którzy przeczytali sagę i grali w Wiedźmina, a tych, którzy nie czytali sagi i tylko grali w grę o Geralcie. Dla tych pierwszych nie będzie to nic dziwnego po wprowadzeniu bohatera innego niż Geralt, bo oni wiedzą kim jest ta postać, jaki ma charakter itp. dla tych drugich będzie to kompletnie co innego. Ich najbardziej będzie przyciągał tylko Geralt, bo do niego się przyzwyczaili, znają go i jest główną postacią wiedźminskiego świata. Skoro nie będzie już Białego Wilka to co będzie ich przyciągać do gry skoro nie znają głównej postaci zbyt dobrze? to samo w innych krajach, które nie dotknęły palcem sagi. Oni wiedzą kto jest główną postacią i te poboczne raczej nie przyciągną ich uwagi, będą traktować to jako dodatek lub odskocznie od Geralta.
 
BalePL. Nie zgodzę się z tobą w pełni jest wile serii gier w których co część jest zmieniany bohater przykładowo The elder scrolls, i jakoś się sprzedaje. Kolejną rzeczą jest to że gra nazywa się the Witcher, a nie The Geralt, więc nie mówi nam to od razu kim konkretnie gramy .
 
Drucha3 said:
BalePL. Nie zgodzę się z tobą w pełni jest wile serii gier w których co część jest zmieniany bohater przykładowo The elder scrolls, i jakoś się sprzedaje. Kolejną rzeczą jest to że gra nazywa się the Witcher, a nie The Geralt, więc nie mówi nam to od razu kim konkretnie gramy .

No tak, ale przez 3 części była ciągnięta historia jednego Wiedźmina, który przez wszystkich znany jest jako główna postać.
 
Tylko, że jeśli wyszedł by The Witcher 4 z możliwością wyboru postaci, to po pierwsze stara marka przyciągnęła by już grających w poprzednie części, oraz tych którym podobają się takie Simowatości:)
 
Naprawdę chcecie zrobić z Wiedźmina kolejnego Call Of Duty czy Battlefielda, trylogia w zupełności wystarczy, potem powinni się zająć inną marką. Taka jest moja opinia.
 
Fighter55555 said:
Naprawdę chcecie zrobić z Wiedźmina kolejnego Call Of Duty czy Battlefielda, trylogia w zupełności wystarczy, potem powinni się zająć inną marką. Taka jest moja opinia.



* 1.1 Call of Duty - PC
* 1.2 Call of Duty 2 - PC
* 1.3 Call of Duty 3
* 1.4 Call of Duty 4: Modern Warfare - PC
* 1.5 Call of Duty: World at War - PC
* 1.6 Call of Duty: Modern Warfare 2 - PC



* 2.1 Call of Duty: Black Ops
* 2.2 Call of Duty (Sledgehammer Games)
* 2.3 Call of Duty: Modern Warfare 3



* 3.1 Call of Duty: United Offensive - PC


* 4.1 Call of Duty: Finest Hour
* 4.2 Call of Duty 2: Big Red One
* 4.3 Call of Duty: Roads to Victory
* 4.4 Call of Duty: World at War: Final Fronts
* 4.5 Call of Duty: Modern Warfare: Mobilized
* 4.6 Call of Duty: World at War: Zombies

Plus Black Ops II i tak dalej.

Musielibyśmy czekać do 2050, żeby Wiedźmin był tym samym co COJ..
 
Jedyne wyjście z Geraltem i W4 to opowiedzenie naszej sagi ASa. Ale nie pasuje mi to zupełnie, bo gra musiałaby być bardzo liniowa niestety...
 
Fighter55555 said:
Naprawdę chcecie zrobić z Wiedźmina kolejnego Call Of Duty czy Battlefielda, trylogia w zupełności wystarczy, potem powinni się zająć inną marką. Taka jest moja opinia.
Żeby nie było niedopowiedzeń, ukończyłem jedynkę i dwójkę i bardzo mi się podobały, przeczytałem też całą sagę Andrzeja Sapkowskiego., ale trylogia naprawdę wystarczy.
 
Top Bottom