Co lepiej zrobić z Triss ? (Teraz albo nigdy)

+
Co lepiej zrobić z Triss ? (Teraz albo nigdy)

Cześć mam pytanie, jestem w momencie kiedy mam decydować o tym czy Triss ma zostać w Novigradzie czy odpłynąć do Koviru. Dowiedziałem się, że są 3 opcje:
1: pozwolić jej na to
2: powiedzieć, żę można spróbować
3: wyznać miłość

Opcja nr 3 odpada bo wolę Yen. Moje pytanie jest takie mam niewykonaną misje z figurką żołnierza (Kompresja artefaktowa) i jest napisane, że Triss może go odczarować. Jeśli pozwole Triss odpłynąć to tej misji nie wykonam? Czy będę mógł gościa z pomocą innej czarodziejki odczarować? To samo dotyczy kryształu z kwatery Filippy (nie oddałem go Radowidowi). Innym pytaniem jest to, gdzie będzie Triss jak pozwolę jej odpłynąć? Będę mógł z rozmawiać gdzieś? Czy może lepiej pozwolić jej zostać i "spróbować"? I tak jej nie dam szansy bo uważam, że Geralt by jednak wolał Yen, ale to tak nie w stylu Geralta dawać złudną nadzieję, jednak miałbym ją pod ręką. Czy to, że chce "spróbować" oznacza też jakieś konsekwencje w związku z Yen?
Proszę o odpowiedź ! :)
 
Jeśli wyznasz jej miłość to przekreślisz swoje szanse z Yen. W innych przypadkach odpływa, ale później fabularnie i tak wróci więc wtedy będziesz mógł jej dać tą figurkę (mi przyjęła ją).
Co do kryształu Filippy nic z tego nie wyjdzie bo za późno :p.
 
Kryształ Filippy można oddać Yen na Skellige.

rozmawialem z yen wiele razy i nie mialem w ogole takiej opcji, zeby jej ten krysztal oddac, koniec koncow nie oddalem go w ogole nikomu, bo triss sobie poplynela do koviru
 
rozmawialem z yen wiele razy i nie mialem w ogole takiej opcji, zeby jej ten krysztal oddac
Da się to zrobic po wykonaniu wątku głownego na Skellige plus zdania Ostatnie życzenie. Wtedy jak Yennefer wraca do karczmy można jej ten kryształ dać, wcześniej sie nie da.
 
Da się to zrobic po wykonaniu wątku głownego na Skellige plus zdania Ostatnie życzenie. Wtedy jak Yennefer wraca do karczmy można jej ten kryształ dać, wcześniej sie nie da.

gadalem z nia po zadaniu "ostatnie zyczenie" w pokoju yen i nie mialem takiej opcji
 
Można go też jej oddać w Kaer Morhen. Ale może tu chodzi o to, że rozmawialiście z Radowidem prędzej? Z tego co pamiętam opcje dialogowe są poprowadzone tak, że Geralt się pyta czarodziejki co zrobić z kryształem. Nie ma on większego znaczenia więc może twórcy nie zrobili opcji dania go czarodziejce już po nie daniu go Radowidowi.
 
Można go też jej oddać w Kaer Morhen. Ale może tu chodzi o to, że rozmawialiście z Radowidem prędzej? Z tego co pamiętam opcje dialogowe są poprowadzone tak, że Geralt się pyta czarodziejki co zrobić z kryształem. Nie ma on większego znaczenia więc może twórcy nie zrobili opcji dania go czarodziejce już po nie daniu go Radowidowi.
No to mogłoby pasować, bo poszedłem do Radowida, ale nie oddałem mu kryształu(co ciekawe potem w zadaniu spisek mowi mi, ze nie zadowoli sie byle krysztalem, mimo iż mu go nie dałem), a potem chciałem iść do triss/yen
 
Top Bottom