Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
"Wchodząc do środka, mijam figurę Geralta walczącego ze strzygą, taką w skali 1:1. To w tej firmie powstaje największy polski hit eksportowy, a jej prezes pragnie przekuć swój sukces na stworzenie silnego sektora, który będzie w stanie konkurować z największym rynkami".

mijam figurę Geralta walczącego ze strzygą, taką w skali 1:1

Coś mi się zdaje, że nie tylko PG ma problem. Wiem, że Geralt z południcą został zlicytowany. Ale od razu strzyga? No chyba, że REDzi mają nową rzeźbę, to zwracam honor. Na zdjęciu zamieszczonym w artykule jest zdecydowanie niepocieszona panna.
Kwestia przygotowania
 
"Wchodząc do środka, mijam figurę Geralta walczącego ze strzygą, taką w skali 1:1. To w tej firmie powstaje największy polski hit eksportowy, a jej prezes pragnie przekuć swój sukces na stworzenie silnego sektora, który będzie w stanie konkurować z największym rynkami".



Coś mi się zdaje, że nie tylko PG ma problem. Wiem, że Geralt z południcą został zlicytowany. Ale od razu strzyga? No chyba, że REDzi mają nową rzeźbę, to zwracam honor. Na zdjęciu zamieszczonym w artykule jest zdecydowanie niepocieszona panna.
Kwestia przygotowania

I nie "umią" w przecinki.
Ale prawda jest taka, że nikt nie może się znać na wszystkim i dużo łatwiej jest stworzyć stronę i pisać niż stworzyć stronę, która będzie naprawdę bez "baboli", głupich merytorycznych błędów i wpadek i do tego będzie mieć czytelników i zarabiać. Trochę to wynika z "newsowości" - musi być często i szybko. Przecież sami widzieliście, jak często newsem staje się drobne zdanie Marcina z forum. Jedno zdanie - jeden artykuł (w różnych miejscach). Trochę to śmieszne, a trochę... straszne.
 
Trochę to wynika z "newsowości" - musi być często i szybko. Przecież sami widzieliście, jak często newsem staje się drobne zdanie Marcina z forum. Jedno zdanie - jeden artykuł (w różnych miejscach). Trochę to śmieszne, a trochę... straszne.
Bardzo dobry przykład. Od kiedy Wiedźmin stał się rozpoznawalną na całym świecie marką, strach się bać, co po stronach w necie lata.
BTW - wcale nie dziwi mnie fakt, że REdzi mało co na oficjalnym forum piszą. Ponieważ z reguły wychodzą z tego takie dziwne twory i trzeba dementi przygotowywać. Albo zaciskać zęby i działać dalej. Nie jestem fanem tego typu inkompetencji - generalnie żadnej inkompetencji. Niby mała rzecz, a razi potwornym blaskiem. Fuj.
 
I nie "umią" w przecinki.
Ale prawda jest taka, że nikt nie może się znać na wszystkim i dużo łatwiej jest stworzyć stronę i pisać niż stworzyć stronę, która będzie naprawdę bez "baboli", głupich merytorycznych błędów i wpadek i do tego będzie mieć czytelników i zarabiać. Trochę to wynika z "newsowości" - musi być często i szybko. Przecież sami widzieliście, jak często newsem staje się drobne zdanie Marcina z forum. Jedno zdanie - jeden artykuł (w różnych miejscach). Trochę to śmieszne, a trochę... straszne.

Sam pamiętam jak kiedyś zadałem Marcinowi na twiterze jakieś głupie pytanie odnośnie kiedy nowy patch (bodajże ten co miał wprowadzić nowe opcje dialogowe) a później czytałem "newsy" na kilku różnych stronach, które można by podzielić na 3 etapy: Fan zapytał, Marcin odpowiedział, zobaczymy....
 
Mnie tak samo. A jak widzę nick @Blashix w linkach, to już wiem, że to nic niewarte gówno z P.G.

Każdy ma własne zdanie na forum. I nikt nie zabroni wypowiadać się tutaj. W każdym newsie jest ziarno prawdy.

Mało tego mogę wkleić ten sam news z innej strony niż P.G. Po za tym nikt Ci nie karze wchodzić w P.G.
 
Last edited:
@Blashix http://www.purepc.pl/rozrywka/wiedzmin_3_dziki_gon_dodatek_wino_i_krew_bedzie_ogromny
I wklejasz link z informacjami, które są omawiane na forum od trzech dni... Jaki to ma sens?
I niech moderatorzy nie piszą, że od tego jest przycisk ''raportuj'', bo raportowałem nieraz i nic z tego nie wyszło.

Ja rozumiem, że premiera niedługo ale dajmy sobie na wstrzymanie ;). Po co psuć tu atmosfere, niebiescy wiedzą kiedy jest konieczność takich działań. Przed premierą podstawki w dziale linków było 10 różnych stron z tym samym newsem, ale czasem ktoś pokusił się o jakąś nową informację czy plotke w jednym nowym zdaniu. P.G. być może tworzy tylko artykuły na potrzebę wyświetleń strony, ale jaką to robi różnicę mi czy Tobie czy ktoś to umieści na naszym, przecież wiadomo, że i tak jesteśmy z informacjami na bieżąco :D.
 
Coś dla antyfanów sukienek ( @Hostile chyba coś kiedyś marudził ), czyli przerobione wszystkie tiery Niedźwiedzia:



Wygląda cacy, przynajmniej na pierwszy rzut oka.

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1461/?
Jak to marudził? Że ja? Przecież mi się te "zbroje sukienkowe" zawsze podobały :p Co najwyżej marudziłem, że niektóre są kiepskie lub że nie ma całego czarnego lub skórzanego płaszcza, ale naprawiłem to jednym modem i teraz chodzę w tym cudeńku, które podmieniło standardowy pancerz Wiarołomcy:

 
http://forums.cdprojektred.com/thre...-3-w-mediach?p=2190210&viewfull=1#post2190210
Artykuł w miarę zgrabnie kompilujący wiadomości na temat Toussaint. Przydatne przed rozpoczęciem zabawy z dodatkiem, jeśli ktoś nie ma chęci, czasu czy możliwości zapoznania się z tym fragmentem sagi. Oczywiście nie ma tam wszystkiego, ale lepsze takie coś niż nic.

---------- Zaktualizowano 13:09 ----------

Być może artykuł ten powstał z inspiracji redów, a jeśli nie, to powinni pomyśleć o czymś podobnym dla czytelników anglojęzycznych.
 
Mnie to nie dziwi tym bardziej patrząc po nicku autora posta..... Kolejny pseudoportal który swoje "newsy" opiera w głównej mierze na postach które są zamieszczane tutaj na forum xD
 
Top Bottom