Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
W ustawieniach programu mam do wyboru tylko angielski, francuski, niemiecki i rosyjski. W ustawieniach konta mam oczywiście Polskę oraz złotówki.

Musisz zaznaczyć opcję" Enable languages with limited support" i wtedy pojawią się dodatkowe języki do wyboru w tym polski.
 
Zaznaczyłem opcje i po ponownym uruchomieniu pojawił się polski i nie tylko także śmiga ;) Bo też nie mogłem tego znaleźć :p
 
Musisz zaznaczyć opcję" Enable languages with limited support" i wtedy pojawią się dodatkowe języki do wyboru w tym polski.
Dzięki, działa! :)

Zaznaczyłem, uruchomiłem Galaxy ponownie i nic, dalej mam tylko tamte cztery języki.
Musisz zamknąć Galaxy w tray-u (koło zegarka): prawy przycisk na Galaxy -> Exit. Nie wystarczy zamknąć okno krzyżykiem w prawym górnym rogu.
 
Tak zrobiłem, resetowałem też komputer i nic. Widocznie polski język nie dla mnie :(

edit

@Chodak, moderator też człowiek i może się zapomnieć, już nie będę :|
 
Last edited:
Kupiłem wersję cyfrową dodatku na cdp pl i nie da się zobaczyć zawartości. Klikam i nic się nie dzieje to jest jakieś zabezpieczenie aby nie pobierać przed 31 , wtedy to odblokują?
 

Marcin Iwiński said:
Jak zawsze: nigdy nie mów nigdy, ale teraz na tapecie jest Krew i Wino.
No pewnie, że nie planują Wiedźmina 4 - najpierw muszą studio wyremontować. A przynajmniej wymienić tapetę :p. Taka była impreza! :D

Marcin Iwiński said:
Teraz historia Wiedźmina 3 zamknie się wraz z debiutem rozszerzenia Krew i Wino, debiutującego 31 maja. Po tym deweloperzy planują już tylko łatać ewentualne błędy, bez nowych treści.
Czyli jednak całkiem gry jeszcze nie porzucą. Może pousuwają irytujące i powtarzające się od kilku patchów babolki. Jak już wyjdzie ostatni patch, to zamierzam ściągnąć sobie wyłataną instalkę i wypalić na płytach - tak na wszelki wypadek.
 
Czyli jednak całkiem gry jeszcze nie porzucą. Może pousuwają irytujące i powtarzające się od kilku patchów babolki. Jak już wyjdzie ostatni patch, to zamierzam ściągnąć sobie wyłataną instalkę i wypalić na płytach - tak na wszelki wypadek.

Narzędzia moderskie.. Priorytet taki być powinien. Co do ogółu informacji, mi tam jest szkoda. Chociaż mam nadzieje że jednak kiedyś się kontynuacji doczekamy, ja tam mogę nawet 12-15 lat czekać. Bylem się doczekał...
 
Top Bottom