Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Jak dziś dzwoniłem pytając o nocna premierę w empiku to pani powiedziała mi że będzie przygotowane dokładnie 144szt. Wiedźmina 3. Po tym co zobaczyłem na filmiku to jednak chyba pójdę sobie normalnie rano zakupić.
 
A ja zamówiłem na muve.pl i wysłali mi już wczoraj. W poniedziałek pewnie przyjdzie kurier i zagram 19 maja o godzinie 0:00 :)
 
A ja zamówiłem na muve.pl i wysłali mi już wczoraj. W poniedziałek pewnie przyjdzie kurier i zagram 19 maja o godzinie 0:00 :)

O 1.00 bo o tej godzinie będzie można dopiero pobrać pliczek.

Patrząc przez pryzmat, że połowa świata już gra, wydaje się to nawet całkiem zabawne.
 
Hey,
czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć czemu 4 dni przed premierą kupa ludzi streemuje WIeśka 3 poprzez Twitcha ?
http://www.twitch.tv/directory/game/The Witcher 3: Wild Hunt
CDP pozwala na coś takiego ?
Sory, że tak napiszę ale liczę na to, że ta sytuacja odbije się negatywnie na sprzedaży tej gry.

Zamówiłem kolekcjonerkę natychmiastowo po tym jak ogłoszono taką możliwość na streamie, więc sytuacja przedstawia się tak, że najwierniejsi fani zagrają najpóźniej. Gra już jest w sprzedaży w kilkudziesięciu państwach, tysiące ludzi już gra, a CDPR zezwolił na streamowanie. Nie wiem dlaczego, ale tak po prostu jest :)
 
Zamówiłem kolekcjonerkę natychmiastowo po tym jak ogłoszono taką możliwość na streamie, więc sytuacja przedstawia się tak, że najwierniejsi fani zagrają najpóźniej.

 
Bo "ta laska" jest odzwierciedleniem urody słowiańskiej kobiety, a nie brazylijskiej supermodelki z kilogramem botoksu w ciele. W każdym bądź razie de gustibus non est disputandum

Ja tu widzę raczej germańskie rysy twarzy(i nie chodzi o to że jest brzydka czy coś)
 
Top Bottom