E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Krótkie moje podsumowanie po kilku godzinach od prezentacji:

To jest RPG, zawsze grafika była u mnie druga. REDzi robią (i tak) wysmienitą robote z wyglądem. Ja już mógłbym grać :D - lecz jesli mam się już do czegoś doczepić to wygląd "wiedzmińskiego zmysłu", a konkretnie zakrzywione narozniki ekranu - wygląda to jak błąd ;p. Aha no i bolączka jeszcze z w2 - to jest KREW czy kisiel?

Poza tym - dla mnie perełka,,,
To dopiero 3 gra studia - a jest na mega wysokim poziomie, i to już w fazie alfa(?). Takzeee,,,
 
Idę sobie powalczyć na Arenie w Wiedźminie 2, tak sobie czas spędzie do tej 1:30, mam nadzieje że redzi nas nie zawiodą i jeszcze cosik pokażą :)
Przypomnę sobie walkę w W2 rolling :p
 
A tak poważnie, jak myślicie możemy się jeszcze spodziewać jakichkolwiek materiałów? W końcu już tyle dostaliśmy... trailer, piosenki z gry, gejmplej, nie sądzicie, że to wszystko co dane będzie nam ujrzeć??
 
Jakbym miał szybki internet to bym poczekał, ale w moim przypadku wolę obejrzeć jutro (o ile w ogóle coś pokażą). Nie ma co oglądać w słabej jakości...
 
Coś przez te pół godziny o 1:30 muszą robić, a nie sądzę, by w słynnym dniu "0" odgrzewali tylko schabowe.
 
Wydaje mi się, że Redzi o 1:30 jeszcze coś pokażą. Mam nadzieję, że jak wstanę to będę mógł oglądnąć powtórkę, albo jakieś zapiski z streama.
 
Wydaje mi się, że Redzi o 1:30 jeszcze coś pokażą. Mam nadzieję, że jak wstanę to będę mógł oglądnąć powtórkę, albo jakieś zapiski z streama.

No właśnie też na to liczę. Mam nadzieję, że te całe 30 minut będzie nagrane i obejrzę je w spokoju.
 
A tak poważnie, jak myślicie możemy się jeszcze spodziewać jakichkolwiek materiałów? W końcu już tyle dostaliśmy... trailer, piosenki z gry, gejmplej, nie sądzicie, że to wszystko co dane będzie nam ujrzeć??
Myślę, że gdyby to było wszystko to konferencja o 1:30 byłaby zupełnie niepotrzebna. ;)
 
:) w walce faktycznie zabrakło mi płynnych przejść między ciosami (z jejdnej storny Geralt faktycznie był niewyobrażalnie szybki, ale z drugiej mam nadzieję, że przy samej walce mieczem nie będzie za dużo "świecenia i rozbłysków" )

Redzi mają mnóstwo czasu będzie dobrze, wierzę w to :)

Brawo :D w końcu gameplay. Który (na szczęście) nie pokazał za dużo :)
Poza ekwipunkiem = podział na kratki, jest ;) sensowne obciążenie, jest :) normalna wartość przedmiotów,, jest :D miejmy nadzieję, że przy sprzedaży też nie będzie najgorzej ;)
Alchemia również wygląda "przyjaźniej" dla gracza (w końcu toksyczność jest fajnie skalowana)
Strzał z kuszy wyglądał dziwnie, ale to chyba z powodu amunicji (mam nadzieję)

CD Red :victory:
 
Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
Jak nie zaczekasz, to się nie dowiesz. Poważnie.
 
Na międzynarodowym jest chyba więcej narzekaczy, niektórzy wyglądają na rozczarowanych. Jest nawet jakiś koleś, który spodziewał się chyba symulacji walki mieczem z dokładnymi ruchami i fizyką. Wcześniej ludzie płakali, że w kółko powtarzane są ciągle te same informacje, a jak widać, to wciąż było za mało dla niektórych, by zdołali przyswoić. że REDzi zapowiadali walkę w W3 podobną do tej z W2 z kilkoma usprawnieniami... Jak ktokolwiek mógł się spodziewać czegoś innego? Jeśli REDzi mówili o animacjach, to na pewno nie mogli mieć na myśli walki opartej o fizykę. Już widzę tego gościa jak się jarał zapowiedziami o większej ilości animacji, a teraz czuje się rozczarowany, ponieważ walka nie opiera się na fizyce...

Najgorzej jest z rozczarowaniem u ludzi, którzy wyobrażali sobie nie wiadomo co i to zupełnie bezpodstawnie. Oni są nie do odratowania.

Serio, ale gracze mają mentalność dzieci... Pewnie często, to są dzieci... :)
 
Wszyscy się zachwycają to ja dla odmiany trochę ponarzekam.
Jedna rzecz mi się wybitnie nie podoba.
Praca kamery podczas walki.
Moja reakcja, gdy doszło do starcia była mniej więcej taka.
Podobnie jak w dwójce kamera momentalnie odjeżdża, co strasznie mnie wkurzało w "Zabójcach" i teraz wcale lepiej nie wygląda.
W jedynce mieliśmy wybór, tpp lub rzut izometryczny, potem w zasadzie nie wiadomo co, teraz zanosi się na powtórkę z rozrywki.
Czemu, u licha, kamera nie może pozostać taką, jaka jest domyślnie?
Jak na mój gust znajduje się wówczas wystarczająco daleko od bohatera, nie potrzebuję i co więcej nie chcę widzieć więcej i z innego kąta.
Mam nadzieję, że koniec końców będzie można dostosować widok wedle uznania.

Podpisuję się pod tym. Nie róbcie mi jakiejś kamery niczym w mmo. Chce Geralta od kolan w górę, tak jak było na zwiastunie kiedy szliśmy do płonącej wioski. Geralt od pasa w górę. PODCZAS WALKI TEŻ. A nie takie małe ludziki i pół areny na ekranie.
 
Coś przez te pół godziny o 1:30 muszą robić, a nie sądzę, by w słynnym dniu "0" odgrzewali tylko schabowe.
Może pokażą publicznie np. gameplay z leszym, którego niegdyś pokazywali na zamkniętych pokazach? Chociaż spodziewałbym się, że pokażą więcej z polowania na gryfa, bo czas prezentacji mieli ograniczony, a "kotleta" odgrzewać pewnie nie będą.
 
Po pierwsze Redzi trochę nakręcają fanów więc nie dziwne że wobec trzeciego wiedźmina ma się takie wymagania ;)

Mi osobiście podobał się świat, podobały się animacje ruchu i wygląd postaci.
Nie podobał mi się zań wygląd okna ekwipunku (ten z Wiedźmina 2 mimo że wiele osób na niego narzeka był moim zdaniem lepszy) i nie za bardzo podobała mi się walka :) Miała ona być taneczna niczym w prozie Sapkowskiego a wyszło podobnie jak w wielu RPegach czyli tak sobie :p Spora wina leży tu jednak chyba po stronie człowieka trzymającego pada ;) widać że bał się zrobić jakiś odważniejszy atak (w przypadku walki z rabusiami) i po paru ciosach wycofywał się :p Nie wspominam już o tym że walki te wyglądały na dziecinnie łatwe i klikając przypadkowe guziki nie powinno się mieć problemów z ich wygraniem ;P
 
Pomimo poruszanych drobnych niesnasek i korekcie, że to był jedynie wstęp do głównego występu REDów, materiał mocno podkręca i tak już rozdęty hype... oj chciało by się już zagrać -> big ups!
-Mam dziwne przeczucie, że o 1.30 zobaczymy m.in. tę samą scenę tyle tylko, że..... dziwnym trafem przy zwłokach nie będzie piórka tylko coś innego(np. ślady ataku stadnego) i całe polowanie nabierze nowy rytm. A przy okazji okaże się, że niektóre polowania na potwory też będą losowe:)
- Pewnie wszyscy zauważyli dobrze nam znany pasek toksyczności: ciekawe co nowego wymyślili na wypadek przedawkowania:)
 
Nie wspominam już o tym że walki te wyglądały na dziecinnie łatwe i klikając przypadkowe guziki nie powinno się mieć problemów z ich wygraniem ;P
Mało czasu na prezentację - nie mogli sobie pozwolić na przypadkową śmierć, musiało być banalnie łatwo
 
Na międzynarodowym jest chyba więcej narzekaczy, niektórzy wyglądają na rozczarowanych.

Normalna kolei rzeczy - na zachodzie rośnie fanbase, a fani jak nie dostają odpowiedzi od devów to tworzą sobie własną wizję gry.
 
Myślę, że większość miała np. nadzieję na system walki lepszy od drugiego Wiedźmina. Dialogi z większą ilością opcji niż dwie z losową kobietą noszącą makijaż w środku lasu. Latającego potwora, który nie wyląduje bez powodu by toczyć z nami walkę na ziemi ala Skyrim. Dobrze, że tutaj jest narzekanie, bo na większości for konkretnych gier zazwyczaj go brak, albo nawet lecą za nie bany.
System walki cały czas pewnie będzie szlifowany, bo to jedna z najważniejszych rzeczy w W3. No i nie wiadomo jak bardzo rozwinięta była postać. Mogę jedynie dodać, że niektóre momenty nie wyglądały zbyt płynnie. Jeśli chodzi o gryfa, to właśnie dlatego wprowadzono kuszę. Dzięki temu, że jest ranny wylądował na ziemi.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom