E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Ale się zebrała banda mądralińskich. Irytują mnie na forum ludzie z syndromem lizusa prosto ze szkolnej ławki. Musi taki napisać nadęty post o tym jak to bardzo zbulwersowany jest. Więcej do tej dyskusji wniosło moje pytanie o cykl dobowy i pogodę niż te klakierskie wpisy, które często poza klakierowaniem nie miały w sobie żadnej treści.
 
Last edited:
Ale się zebrała banda mądralińskich. Irytują mnie na forum ludzie z syndromem lizusa prosto ze szkolnej ławki. Musi taki napisać nadęty post o tym jak to bardzo zbulwersowany jest. Więcej do tej dyskusji wniosło moje pytanie o cykl dobowy i pogodę niż te klakierskie wpisy, które często poza klakierowaniem nie miały w sobie żadnej treści.

Nie wiem, gdzie tu klakierowanie, które wg definicji to


znaczenia:

rzeczownik, rodzaj męski

(1.1) osoba opłacona przez artystę, która za wynagrodzenie wyraża zachwyt nad jego dziełem
(1.2) pot. osoba, która obłudnie popiera kogoś lub chwali go licząc na jego poparcie

Do tego co ma lizusostwo do krytyki?
 
@Mal - niektórzy piszą tak jakby znaleźli okazję do zabłyśnięcia. Szczególnie dwóch takich, ale nie chce mi się szukać ich nicków. Takie dyskusje co jakiś czas wypływają i zawsze się zapętlają w narzekanie na narzekaczy narzekających na narzekanie.
 
Nadal nie ma to nic wspólnego z klakierstwem ani lizusostwem.

Po prostu polecam nie używać słów, których znaczenia się nie zna.
I nie obierz tego osobiście, chodzi o pewną precyzję wymiany myśli. Bez trzymania się pojęć i znaczeń do niczego w rozmowie nie dojdziemy przez tak ograniczone medium jak forum.
 
Nie wiem, gdzie tu klakierowanie, które wg definicji to
rzeczownik, rodzaj męski
(1.1) osoba opłacona przez artystę, która za wynagrodzenie wyraża zachwyt nad jego dziełem
(1.2) pot. osoba, która obłudnie popiera kogoś lub chwali go licząc na jego poparcie
Nadal nie ma to nic wspólnego z klakierstwem ani lizusostwem.
:rly?:
No bez takich Panowie.. wypraszam sobie ;)
 
@Mal

Nazwij więc sobie takie posty "wyglądającymi jakby piszący chciał wejść komuś do... bez wazeliny w celu zyskania poklasku". Możliwe, że napisałem zdanie, którego nie rozumiem. Niekoniecznie piszący posta miał takie intencje, więc określanie go takim zdaniem jest chybione.
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Przeczytałem kilka ostatnich stron i mogę śmiało powiedzieć, że na dzisiaj koniec już tego internetu :p

E3, E3 i po E3... A dziennika ani podstrony o postaciach jak nie było tak nie ma. Ale przynajmniej jest jakieś "soon" w kwestii tego pierwszego. A co do drugiego, może coś ruszy na dniach <hm>
 

A odnośnie tego słowa taka mała dygresja. Dzisiaj ktoś się mnie spytał co to oznacza, bo było gdzieś w tekście napisane i nie pamiętał. Aż się uśmiechnąłem, kiedy to usłyszałem. Od czasu, kiedy jestem na forum, to słowo już nigdy nie będzie dla mnie takie jak kiedyś :D
 
Nie zaglądałem tu już chwilę. Przez to E3 śpię po 3h na dobę :E Po gameplayach W3 jakie dane było nam zobaczyć na targach, nie stwierdzam nic nowego - gra zmiażdży WSZYSTKO. Nic nawet nie ma startu do nowego Wiedźmina. DA III wygląda fajnie, ale jednak to nie to. W Wieśku animacje urywają dupę, szczena mi opadła jak Geralt odciął przeciwnikowi pół tułowia. Wykorzystanie znaków też świetne - coś mi się wydaje że Igni w postaci "miotacza" będzie jednym z moich ulubionych i najczęściej używanych :) Yen jak już pisałem bardzo przypadła mi do gustu. Miasto robi ogromne wrażenie - całe żyje. Te widoki są po prostu niesamowite. Krajobrazy, roślinność, zachowanie wody - po prostu majstersztyk. Podoba mi się też ruch Geralta - niektórzy pisali że Geralt biega trochę "sztucznie" ale ja takiego odczucia nie miałem. Byłem też dosyć źle nastawiony do kuszy, ale w zasadzie po obejrzeniu gameplayu się do niej przekonałem. Sama walka z tym gryfem też wyglądała bardzo epicko. Niezmiernie cieszy mnie że w grze będzie Kaer Morhen i inni wiedźmini. Generalnie to wiedziałem jeszcze przed zapowiedzią samej gry, że zarwę nie jedną i nie dwie noce, ale teraz mam dziwne wrażenie że jak wyjdzie ta gra, to zrobię sobie przerwę od wszystkiego :D (zdaję sobie sprawę że to nie do końca normalne)
 
Ale się zebrała banda mądralińskich. Irytują mnie na forum ludzie z syndromem lizusa prosto ze szkolnej ławki. Musi taki napisać nadęty post o tym jak to bardzo zbulwersowany jest. Więcej do tej dyskusji wniosło moje pytanie o cykl dobowy i pogodę niż te klakierskie wpisy, które często poza klakierowaniem nie miały w sobie żadnej treści.
Tak się zastanawiam, skąd w Tobie tyle pogardy. W co trzecim swoim poście skaczesz innym do gardła. Zapominasz, że to tylko forum. Musisz być w rzeczywistości bardzo smutnym i sfrustrowanym człowiekiem. Głęboko współczuję ludziom którzy muszą przebywać z Tobą na co dzień.
 
W sumie E3 się zakończyło, chyba warto ten temat zamknąć a otworzyć inny? Poza tym tu i tak zrobiła się przepychanka jak na aukcji a nie temat o E3.
 
Też uważam że warto go zamknąć E3 się skończyło i można by otworzyć taki temat ogólny? byśmy tam pisali ogólnie o wszystkim co dotyczy wiedźmina 3 ?
 
Chyba, że nazwę zmieni się na "Gamescom 2014". Jakiś jeden ogólny temat powinien być, bo prędzej czy później któryś i tak się w taki przerodzi.
@down I te komentarze w stylu "Nie ptroafie znalezc tej dziewczynki, jakis bug? tez tak macie?", "działa" :D
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom