Easter Eggs *SPOILERS*

+
Elwer said:
Kai Man, to jest głagolica. Odmiana cyrylicy. Temat: http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=1819.0 :)
Elwer, sorry ale jajka Suma śledzę od początku. Więc trafiłeś w płot akurat.Sum: to napis na Księżycowym Ostrzu. Skrin jest ostzrem w dół (na plecach) i chyba od przodu, nie pomnę... Wiedziałem, że mi pomożesz :pdo posta poniżej: Hyh, te jajka były specjalnie :p dla porządku dodam: Chodzi oczywiście o Jajka Wielkanocne, a nie o "mlecz" Suma :p
 
KaiMan said:
KaiMan said:
Kai Man, to jest głagolica. Odmiana cyrylicy. Temat: http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=1819.0 :)
Elwer, sorry ale jajka Suma śledzę od początku. Więc trafiłeś w płot akurat.
Sorry w takim razie ;)I muszę przyznać, że Sum ma piękne jajka. Przydała by się jakaś pozycja google ;)
 
Elwer said:
I muszę przyznać, że Sum ma piękne jajka.
No to sam tego chciałeś :)
 
żałuje, że dopiero teraz dokopałem sie do tego tematu, co do run to [url"http://taimeis.webpark.pl/main.html"]tutaj[/URL] sa informacje o wspomnianym wcześniej Futhrakuco do obrazka Suma... obwisły wór ... xD ale thx za życzenia xD
 
zapomniałem o jednym... Sam nie wiem do czego to zaliczyć, czy "jajek Suma", czy do czego innego... Pamiętacie miauczenie kota w zamku Foltesta? Otóż jak dobrze podejść, to można tego miaukacza pieprzonego zobaczyć za kolumną... Kręci się w kółko jak głupi, tak jakby kto go na karuzeli męczył... Podejdziesz bliżej a on ZNIKA i tak zabawa do usranej śmierci za przeproszeniem. Hmmm w sali prywatnej króla łazi kotek również, ale normalny...A oto i dowód:
 
wiedziałem, że już o tym gdzieś czytałemhttp://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=1180.msg141418#msg141418
slipcio said:
Nie wiem czy byla juz o tym mowa, ale... Na poczatku pierwszego aktu jest karczma, a tej karczmie przy oknie siedzi... KOT, raki miauu miau mrrrr... pomyslalem - "fajny bajerek! Calkiem ladnie animowany, podejde sobie do niego, ciekawe czy zeskoczy z parapetu..." - jak pomyslalem tak uczynilem i... Kotek zaczal sie krecic w miejsc! Wpadl w wir! Jak smiglo po czym... znikl i po czasie pojawil sie znowu, no to jeszcze raz do kotka podszedlem i... znowu to samo, kotek zaczal wirowac, jak by do pralki wpadl i zniknal. Troszke dziwny blad i psujacy przyjenosc z gry. Moze to celowe, bo kto sie czegos napil i uzyskal +10 do szybkosci i zdolnosc wirowania w miejscu, ale... poprawcie to bo to iscie zenujacy bug... az sie boje co dalej.Ja wiem ze nasz bohater to wilk, ale zeby koty na jego widok w taki stan wpadaly... no ludzi... no REDzi...
chcesz to przejrzyj (jak masz czas) kilka następnych stron... pamiętam, że ktoś z Redów odpowiedział, że to celowy zabieg z tym wirującym kotem
 

SaLi

Forum veteran
Iwona said:
Iwona said:
coś Redzi pisali o tych zakręconych kotach
A co pisali? Nie przypominam sobie....o małpach to kojarzę, ale o kotach ???
Moze ze to nie bug tylko celowy zabieg wprowadzajacy do fabuly wiele nowych watkow i wyjasniajacy wiele wydarzen z przyszlej przeszlosci Alvina? ;D
 
Hej Wszystkim.Ogólnie to bajerów i ukrytych misji jest krocie, postaci do zaczepienia od groma i opisać tego na forum nie sposób.Ale mogę polecić : zaczepiać wszystkich, sprawdzać wszystkie ciała, czytać wszystkie książki, nie zabijać nieszkodliwych potworów, upijać wszystkich w sztok (robić sobie jednakowoż Żonine Łzy), Często odwiedzać karczmarza i odkładać niepotrzebne rzeczy.Zbierać zioło - są misje gdzie się przydają, a poza tym jest masa miejsca w kufrze u karczmarza :)Składniki do eliksirów brać od karczmarza, robić eliksiry i odkładać je znów w karczmie. czasem próbować odpowiedzieć surrealistycznie lub złośliwie, i poczekać na efekt - Np. w ten sposób można uwieźć Panią Jeziora - mówiąc, że się idzie szukać Graala, hehe. Wykonywać misje poboczne, bo te się ze sobą zapętlają.Np. Nie będzie bolało i Walka na pięści - oddając ząb ostatniego pięściarza Zdenka dentyście (Zahin SHmartz) otrzymujemy Runiczny sihill - tak przyjemny jak Magnum 44 pod pachą.Zabijać potwory przy których są ciała. Wyspa wywern na bagnach - miecz HarvallGrać w kości po kilka razy, a nawet za pierwszym przegrać, bo potem można wygrać dużo więcej. Wchodzić do jednej lokacji po parę razy. Robić głównie eliksiry albedo - Można tyle tego władować, że wiedźmin jest Maszyną ŚmierciNosić kilka butelek Białego Miodu.Stosować kombinację eliksirów: Jaskółka albedo, Pełnia albedo, Wilk albedo, Las Mariborski albedo - i pozamiatane.Potem po usunięciu talentem negatywnych efektów zatrucia można dodać coś jeszcze i już w ogóle odkurzone.Inwestować w style grupowe. Kupować recepty olejów i smarować, smarować i smarować.Kupować amulety - wstążka, czosnek, sól, grzechotka. - Nie opłaca się zabijać utopców na wyższym poziomie bo dostaje się 1 pkt doświadczenia - lepiej niech uciekają. Zdobyć zbroję Kruka Biegać z wyciągniętym mieczem w stylu grupowym +30% szybkości biegu.Pozdrawiam serdecznie.Piotrek Orkisz
 
Hej Wszystkim.Ogólnie to bajerów i ukrytych misji jest krocie, postaci do zaczepienia od groma i opisać tego na forum nie sposób.Ale mogę polecić : Wyspa wywern na bagnach - przy ciele jest Havrall AKT IIKowal w Odmętach - kupić za 3000 Gwalhir AKT IVOdczarować Strzygę - D'yaebl Zdenek w jaskini - Zadanie Walka na Pięści - oddać jego ząb Zahinowi Shmartzowi - jeśli oddaliście : kły bestii, kły fledera, zęby zjadarki, szczękę cmentara, to dostaniecie Runiczny SIhill - Zahin jest w AKCIE V w Wierzy KataBądźcie dobrzy w IV - pokonajcie Dagona i przywróćcie spokój pomiędzy ludżmi a vodianoi, a Pani Jeziora da Wam Aerondight - srebrny mieczLepszy co prawda jest srebrny runiczny -dwie niebieskie i jedna złota = +75% do powalenia. Kosa jak diabli:)PozdrawiamPiotrek Orkisz
 
DarkRegis said:
Hmm ,pewnie juz wiecie ze pucybut w wyzimie klasztornej to Ori Rouven. Trzeba mu dac ksiazke ktora sie wygra od Talara w zawodach w piciu. Dostajemy od Oriego pierscien Lebiody. I teraz co dalej z tym pierscieniem? Prosze o info jak ktos wie.
Jeden ze sposobów zdobycia szacunku Babuni w domu Shani.
 
j3zus, dzięki :)Slaveous CD Projekt RED:
Slaveous said:
Slaveous said:
Szkoda ze preorderowcy robia za betatesterow gry :p Ci co kupia 26, wgraja patcha i bedzie im fajno... a my sie meczymy z bugami - no tak, gre mamy wczesniej, ale czemu az takim kosztem?Poprawcie tego kota w wiejskiej karczmie!
Nie robicie za beta testerów :) Patch jest już gotowy...[size=12pt]Co do kota - kot to taki hmmm easter egg :p Taka metafora naszego crunchu i szybkiej, dynamicznej pracy ;)[/size]
 
Top Bottom