Efekt Uboczny - pytania związane z rozgrywką

+
Vegs said:
W jaki niby sposób zamknięta krata Ci to unimożliwia? Przecież tłuczesz się z nim wewnątrz celi i to chyba jasne, że strażnik zamknął kratę (a co, miał zostawić ją otwartą, żeby pozostali więźniowie pouciekali:p?). Po prostu stań przed draniem i zacznij go bić:p. No, chyba, że nie wiesz, że najpierw trzeba porozmawiać ze strażnikiem i powiedzieć mu, że przystępujesz do walki z Jaszczurem. Wtedy automatycznie przenosi Cię do celi, za kraty.
Uniemożliwia, bo nie przenosi mnie za kraty :(
 
Właśnie ukończyłem Efekt Uboczny. Pojęcie nie mam czym był ten efekt... ?zeszło mi prawie 7 h ... mialem pare dziwnych sytuacji.. np. gdy w dzielnicy nieludzi kliknelem na beczke, Geralt obchodzil budynek do okola, to kamera zamiast isc za nim zostala w miejscu i widzialem dom, który geralt obchodził od środka.. później kamerra się oddalała. byłem w stanie zobaczyć cała wyzimę, lecz po chwili była już za mała.. (tak oddaliło ? )kliknełem kółko i poruszyłem myszką i wróciło do normy :p2 rzecz ?niemogę znaleść Nirki, tej od kupna ziół ! :Dhttp://fotosik.pl/uniAdd.php?tmp_sid=214a61377be2742bedfac1a51354c7bfss z magazynu kowala, w którym jest Elfka niedobra bo klucza nie daje;/
 
Ray00 said:
Właśnie ukończyłem Efekt Uboczny. Pojęcie nie mam czym był ten efekt... ?zeszło mi prawie 7 h ... mialem pare dziwnych sytuacji.. np. gdy w dzielnicy nieludzi kliknelem na beczke, Geralt obchodzil budynek do okola, to kamera zamiast isc za nim zostala w miejscu i widzialem dom, który geralt obchodził od środka.. później kamerra się oddalała. byłem w stanie zobaczyć cała wyzimę, lecz po chwili była już za mała.. (tak oddaliło ? )kliknełem kółko i poruszyłem myszką i wróciło do normy :p2 rzecz ?niemogę znaleść Nirki, tej od kupna ziół ! :Dhttp://fotosik.pl/uniAdd.php?tmp_sid=214a61377be2742bedfac1a51354c7bfss z magazynu kowala, w którym jest Elfka niedobra bo klucza nie daje;/
Efektem ubocznym, były kłopoty Jaskra. Po pierwszej z nim rozmowie Geralt to komuś mówi - to jest efekt uboczny przyjaźni.btw. Ktoś ukończył zadanie Sponsor lub to drugie w którym dawało się ziółka Nirce?
 
czesio2504 said:
Efektem ubocznym, były kłopoty Jaskra.
Chyba nie do końca ;) Efektem ubocznym posiadania przyjaciół, było wmieszanie się Geralta w wyciągnięcie Jaskra z więzienia ;)
 
Wallace said:
Wallace said:
Efektem ubocznym, były kłopoty Jaskra.
Chyba nie do końca ;) Efektem ubocznym posiadania przyjaciół, było wmieszanie się Geralta w wyciągnięcie Jaskra z więzienia ;)
Racja, racja - źle się wysłowiłem ale wszyscy chyba wiedzą ocb. :)To jak udało się komuś ukończyć zadania "Sponsor" i to drugie dla Nirki?I jeszcze: gdzie znaleźć zielniki? Znalazłem parę, ale jak wchodzę na cmentarz to widzę zimejke i same nieznane rośliny... :wall:
 
czesio2504 said:
I jeszcze: gdzie znaleźć zielniki? Znalazłem parę, ale jak wchodzę na cmentarz to widzę zimejke i same nieznane rośliny... :wall:
U Everdena. W szafce w jego domu leży "O zielonej pleśni" a inny możemy zdobyć wykonując zadanie dla niego.I może były jeszcze jakieś ale już nie pamiętam....
 
W karczmie jest jeszcze księga o zimejce,w szkatułce koło kominka,chyba jeszcze w kanałach po wejściu przez kamień drogi.Akurat przechodzę już po raz trzeci więc trochę pamiętam ;)Zobaczę jeszcze później czy gdzieś jeszcze nie ma.
 
Chodzi o kamień magiczny dostałem go od krasnala zrobiłem kombinacje zabiłem upiory szczątki zebrałem z kufra all wziołem i nic wróciłem do wyzimy gadałem z kowalem i nic nowego. ???
 
resiak12 said:
Chodzi o kamień magiczny dostałem go od krasnala zrobiłem kombinacje zabiłem upiory szczątki zebrałem z kufra all wziołem i nic wróciłem do wyzimy gadałem z kowalem i nic nowego. ???
Bo skończyło ci się zadanie, które polegało na splądrowaniu ruin co też zrobiłeś. ;)
 
ale nie mam żadnych questów skąd mam teraz q wziąść znalazłem jakiś z kanałami ale całe przelazłem i nic
 
resiak12 said:
ale nie mam żadnych questów skąd mam teraz q wziąść znalazłem jakiś z kanałami ale całe przelazłem i nic
No to masz dwie możliwości:1. połaź po mieście, porozmawiaj z ludźmi. Ktoś Ci może coś jeszcze zleci.2. jeżeli już naprawdę wszystko wykonałeś to pozostaje Ci zbieranie ziółek dla kapłanki z kościoła i zbieranie składników ze stworków dla tego gościa, który mieszka koło cmentarza. Aż uzbierasz te 2000 orenów.A jak już uzbierasz te 2000, to chyba nie muszę mówić do kogo masz się z nimi udać. ;)
 
W paru miejscach(m.in w kanałach)znajdują się przedmioty questowe, które możesz opchnąć Everdenowi(mieszka w dawnym klasztorze Zakonu).
 
kilka pytanek:1. jak pokonac Gunna (gram na najtrudniejszym poziomie) - ciagle mnie leje - chociaz ostrze miecz mialem - wlacze stalowym silnym2. podobno gdzies sie leja na gruba kase - Gruzzilla cos wspominal - gdzie?3. czy mozna zakonczyc zadanie z ziolami dla Nirki? (trzeba jej iles tych ziol przyniesc / rodzajow ??)4. mozna przekupywac lub pokazywac pierscien straznikom bramy na groble - ale jakos nie chca uledz - bug? czy mozna sie dostac na groble w tej przygodzie?BTW: ja na samym poczatku przygody moge otworzyc cele jaskra :)))mam juz 2,5k orenow - a jeszcze kanaly, cmentarz, dom milki - i pewnie inne rzeczy przede mnabardzo fajna przygoda... wiecej takich!!!
 
4.Nie można się dostać na groble w tej przygodzie. BTW: każdy może otworzyć, on się tam ukrywa, a nie jest przetrzymywany.
 
1. jak pokonac Gunna (gram na najtrudniejszym poziomie) - ciagle mnie leje - chociaz ostrze miecz mialem - wlacze stalowym silnym
Wal w niego znakami :p
2. podobno gdzies sie leja na gruba kase - Gruzzilla cos wspominal - gdzie?
W nocy, w LOSZKU.
 
dzięki za re.czy w "Efekcie Ubocznym" można zakończyć zadania:1. SPONSOR2. ZIOŁA DLA BOGINI
 
Top Bottom