Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
No właśnie na tym selfiaku widać detale materiału i wygląda całkiem fajnie (jak dla mnie). Jak wspomniał @raison d'etre kostium jest niedokończony w częściach, których nie widać. To standard. A foto kadru jest z filtrem, który robi taki blur, żeby nic nie było widać, wiec wyciąganie z tego wniosków jest według mnie trochę bez sensu na ta chwilę.
 
I kolejne potwierdzenie, że kręcą coś w scenerii zimowej. A w opowiadaniach nic takiego nie ma. Więc albo ta twierdza robi częściowo za Kaer Morhen, albo coś tam zimowego dołożyli.
 
0 A foto kadru jest z filtrem, który robi taki blur, żeby nic nie było widać, wiec wyciąganie z tego wniosków jest według mnie trochę bez sensu na ta chwilę.
Myślę, że tych filtrów może być znaczenie więcej. prócz blura na pewno dodano jakiś szum. Mam wrażenie, że również kontrast i barwa są mocno zniekształcone.
 
Jeśli dla was wygląda to super, to macie prawo, ale nie oszukujmy się - mimo jakości można ogólnie (nie definitywnie) ocenić i nie jest wow, oba stroje zwłaszcza.

Dodam, że mimo jakości zdjęcia kostiumy wydają się prezentować podobną wizualną biedę co ten Geralta z testu.
 
Ta laska po lewej to nawet nie wiadomo, czy aktorka. Równie dobrze może to być jakiś technik.
 
Nie przesadzajmy w tej rozpaczy, bo zaraz dojdziemy do wniosku, że za stroje odpowiadają tam panie przedszkolanki z doświadczeniem obejmującym przebieranie pięciolatków za wielkanocne zajączki. A ja tam widzę na przykład Marka Millera, który robił stroje i pancerze do wielu znanych tytułów.
 
Nie przesadzajmy w tej rozpaczy...
Może przestańmy przesadzać z wyolbrzymianiem wypowiedzi. Nikt nie rozpacza, stwierdzam po prostu, że z tego co widać (czy raczej nie widać) to szału nie ma.

Nie przesadzajmy w tej rozpaczy, bo zaraz dojdziemy do wniosku, że za stroje odpowiadają tam panie przedszkolanki z doświadczeniem obejmującym przebieranie pięciolatków za wielkanocne zajączki. A ja tam widzę na przykład Marka Millera, który robił stroje i pancerze do wielu znanych tytułów.
No ze strojem Cavilla to się nie popisał, póki co.
 
Że co? :p To jest zwykłe zdjęcie zrobione średnim aparatem w telefonie w kiepskim oświetleniu, przybliżone nieco.
Wiesz to na pewno, czy tak samo jak ja, domyślasz się? :D
Exif jest usunięty na tej fotce, którą sprawdzałem. Obraz jest przecięty do kwadratu. Nie kojarzę telefonów robiących fotki w tym formacie. A sama fotka... nawet mój stary s3 robił lepsze jakościowo zdjęcia.
Nie jestem znawcą co do aparatów w telefonach, ale z tą głębią kolorów, nasyceniem niektórych barw i pozostałymi zniekształceniami obrazu nie jesteśmy w stanie za wiele ocenić w tym kadrze.
Nie licząc tego, że mamy czerwony rękaw powiązany tasiemką (chyba) co może nam już coś sugerować.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom