Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Hostile said:
Hostile said:
czy tylko ja mam problem z wyszukiwaniem postów? i ogólnie szukaniem na forumfunkcja szukaj pokazuje mi wyniki, ale nie można się do nich dostać - nie ma linku odsyłającego do konkretnego postu, można tylko przejść do pierwszej albo ostatniej strony tematu. a do wyszukanego posta nie można.
Wyszukiwarka nie działa, a przynajmniej nie tak, jak powinna :p Ale spróbuj poszukać tych stron za pomocą google, jest o wiele łatwiej :p
wpisz w google[szukana fraza] site:thewitcher.com
 
o, tak jeszcze lepiej. ale już wcześniej, po prostu wpisując w google to, czego szukam wynajdywałem dany wątek 3x szybciej i sprawniej niż przez forum. mówiłem o tym, ale ktoś z moderatorów stwierdził 'nie, nie, wcale nie :)' i na tym się skończył wątek. ; D
 
Czy to normalne że gdy sam sobie usunę posta dostaję od siebie PW, że mój post został usunięty przez moderatora?
 
Jest to idiotyczne - wiem że sobie usunąłem posta, po co mnie o tym informować? Do tego w tak nielogiczny sposób - nie moderator go usunął a ja...
 
jiti said:
Jest to idiotyczne - wiem że sobie usunąłem posta, po co mnie o tym informować? Do tego w tak nielogiczny sposób - nie moderator go usunął a ja...
To ma swoje powody i można to nieźle wykorzystać do robienia bajzlu na forum, ale nie powiem wam co, jak i dlaczego, bo wtedy post zostanie ocenzurowany. :
 
ZbanowanyArwil said:
ZbanowanyArwil said:
Jest to idiotyczne - wiem że sobie usunąłem posta, po co mnie o tym informować? Do tego w tak nielogiczny sposób - nie moderator go usunął a ja...
To ma swoje powody i można to nieźle wykorzystać do robienia bajzlu na forum, ale nie powiem wam co, jak i dlaczego, bo wtedy post zostanie ocenzurowany. :
 
chciałbym zwrócić uwagę na jedną malutką rzecz:wbrew uwagom Undomiel, pociągnęliśmy tę głupią dyskusję (kajam się). Tylko że co się okazało?Z miejsca dołączyło do niej troje następnych użytkowników, którzy, musicie przyznać, nie są trollami pokorju socchiego i aglovala (no arwil jest, dobra.).Troje. Od razu, w przeciągu kilku minut.od razu było o czym gadać.SKANDAL!update, 4 nowe osoby!CZTE RY
 
Socchi said:
Socchi said:
I moje pytanie brzmi: czy ta Wasza dyskusja została skasowana?
yyno a nie?(jestem totalnie zbity z tropu po otrzymaniu dwóch pw o skasowanych postach)
Że co?Nie licząc jednego posta bez sensu, reszta wisi, jak wisiała, bo dostrzegłam tam jakiś potencjał, Panie przebacz.
 
To widocznie od trzech dni nie usuwałeś ciasteczek... Taki postęp jaki wprowadzają specjaliści od tego forum to się regres nazywa... ;)
 
Czy za bycie najczęściej cytowaną osobą w "cytacie tygodnia" są przewidziane jakieś szczególne dodatki/bonusy/cokolwiek? Bo nie wiem czy gra jest warta świeczki.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom