Gra w kości - nowicjusz/szuler

+
j3zus said:
j3zus said:
To ja się podłączę do wątku.Mam już poziom "Kościany poker: Szuler", a cały czas mam aktywny quest "Gra w kości", gdzie jest napisane tylko, że jestem nowicjuszem i wygrałem z Zoltanem. To tak ma być? Jak powinno się zamknąć tego questa?
spróbuj porozmawiać z zoltanem
Rozmawiałem nieraz z Zoltanem i nic nie mówił o kościach. Teraz jestem już w IV akcie, więc chwilowo Zoltan niedostępny. Jak wrócę do Wyzimy, to spróbuję i dam znać.Jak rozumiem, chodzi o to, że muszę porozmawiać z Zoltanem PO ograniu szulera?
 
hmm... cały quest kościany poker wygląda tak:dowiadujemy się od niego od zoltana i gramy z nim, następnie musimy pokonać 3 nowicjuszy i powiedzieć o tym zoltanowiteraz szukamy 4 zawodowców i po ich pokonaniu, również meldujemy zoltanowiidentycznie z szulerami, trzeba pokonać 4 i powiedzieć zoltanowii na koniec walka z "bossem"jeśli udało ci się zagrać z szulerem, to szukaj następnych graczy-szulerów... a jeśli chodzi o wpis pewnie wystarczy pogadać z krasnoludemza ewentualne nieścisłości przepraszam... nobody's perfect :D
 
j3zus said:
hmm... cały quest kościany poker wygląda tak:
Ale mi wlasnie nie chodzi o "Kosciany poker". Tu jest wszystko git, mam juz poziom szuler.Chodzi mi o drugi quest "Gra w kosci", gdzie ciagle jest napisane, ze Zoltan pokazal mi podstawy i jestem nowicjuszem ?!?
 
Witam wszystkich,to jeszcze raz ja ;) mam problem w III akcie,z zadaniem gra w kości.Pogadałem z Zoltanem,stwierdził że teraz powinienem grać z szulerami.Udałem się do szulerni i co?No właśnie nic,brak opcji dialogowej traktującej o kartach,u Jaskra tak samo 9dodam że oddałem mu lutnie,mimo to dalej tylko o lutni mogę z nim nawijać).Jednym słowem utknąłem...BTW, czy ktoś ma jeszcze taka śmieszną sytuacje że przy wejściu do Narakortu jeden z mieszczan stoi z rozłożonymi rekami i dopiero po upływie paru sekund zachowuje się normalnie?Pozdrawiam
 
W szulerni jest pewien facet, z którym można grać. Imienia nie pamiętam.A co do dziwacznego rozłożenia rak to zdarza się. Z Jaskrem na pewno można zagrać w IV akcie...
 
Dziękuje Iwona,jak zawsze niezastąpiona :p (Jaskier ze mnie normalnie).Problem w tym że w szulerni żadnego osobnika poza właścicielka nie spotkałem,cóż spróbuje wgrać przedostatni zapis ostatnim razem pomogło,to może pomoże i teraz :)
 
Dziękuje.Wiem że cała reszta pojawia się o określonej porze,ale u mnie to była wina gry że sie nie pojawiali.Jak już napisałem powrót do przedostatniego zapisu pomógł w sprawie szulera,z Jaskrem dalej nie mogę zagrać w III akcie,,ale mam nadzieje ze w IV się uda.Mam jeszcze pytanie,czy będę mógł później wykonać zadanie od dentysty,ponieważ chyba niemożliwością jest dostanie zęba "zjadarki" w III akcie?
 
gra z jaskrem oraz zakończenie zadania dla dentysty nastąpią dopiero w kolejnych aktach... w III nie ma takiej możliwości, więc się nie martw
 
Dziękuje za odpowiedź,sugerowałem się poradnikiem a tam jak byk jest napisane że z Jaskrem w III akcie można grać ;)
 
OwlPL said:
Jednym słowem utknąłem...BTW, czy ktoś ma jeszcze taka śmieszną sytuacje że przy wejściu do Narakortu jeden z mieszczan stoi z rozłożonymi rekami i dopiero po upływie paru sekund zachowuje się normalnie?Pozdrawiam
Ten problem z modelami często się zdarza, u mnie nie tylko przed narakotem ale też na bagnach w akcie II i III i także raz mi się zdarzyło takie coś, że jak wchodziłem do pomieszczenia ze strzygą to ona sobie nieruchomo stała z rozłożonymi rękoma, a wyglądało to przekomicznie. :D
 
OwlPL said:
[...] .BTW, czy ktoś ma jeszcze taka śmieszną sytuacje że przy wejściu do Narakortu jeden z mieszczan stoi z rozłożonymi rekami i dopiero po upływie paru sekund zachowuje się normalnie?Pozdrawiam
U mnie zawsze, przy każdym wejściu do knajpy stoi w tymże miejscu ktoś z rozłożonymi rekoma: w zależności bodaj od pory dnia raz jest to facet, innym razem kobitka. Postoi, pogada coś pod nosem lub gdy nań kliknąć, po czym zmienia pozycję.
 
Szulerniajestnaprzeciwkostraganuzrybamiwdzielnicypodmurami. Miło się czyta, nieprawdaż? ;)
 
czyli rozumiem ze jesli na podgrodziu nie gralem z nikim oprocz zoltana to z Bruno i innymi zawodowcami juz nie pogram ?
 
podajcie dokładnie o której godzinie widzicie tego szulera bo ja go nigdzie nie widzę w noc i w dzień?
 
WitamJestem w trecim akcie w wiedzminie no i mam maly problem.Chodzi o gre w kosci.Niewykonalem w drogim rozdziale questu zwiazanego z kscmi zeby niebyc nowicjuszem.Wygralem tylko z ogrodnikiem i cramen i pozniej dopiero gdy bylem 3 rozdziale dowiedzialem sie zeby grac z profesjonalistami trzeba bylo zagadac z zoltanem i wtedy wygrac z jakismis 4 kolesiami ( czy jakos tak ) ale tego niezrobilem i teraz niemoge z nikim grac ... ( tylko z ogrodnikiem....) .Mozna ten quest jeszcze jakos wykonac ??Czy oznacza to moze ,ze juz niebede mogl grac w dalszym etapie gry w kosci ??Pozdrawiam :)
 
Top Bottom